MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-4-14" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.04.2021, 23:35
 
Reakce na zbyna-ck: A Btw. pokud jsem to dobře pochopil,...
Zbyňo, ty jsi jeden z nejčastěji diskutujících, a já tvé příspěvky rád čtu, ale tuto kauzu myslím vnímáš dost jednostranně, i když se snažím tvé pocity pochopit. Copak asi šeptal Kúdela Kamarovi do ouška ? Pohádka na dobrou noc to rozhodně nebyla. A představa, že by se během pár vteřin tohoto "rozhovoru" zrodil v Kamarově hlavě plán na diskreditaci Slavie kvůli rasismu, mi připadá jako dost šílená konstrukce. Vzhledem k jeho okamžité reakci soudím, že musel být nas*án notně. Aby bylo jasno, ani jednoho z aktérů tohoto incidentu nepovažuji za nějak zvlášť bystrého. A souhlasím s Kohym, má naprostou pravdu, že Kúdela udělal totální kravinu. Slavia je měla na lopatě, poslední minuty jim nepůjčila balon, hrála s nima bago. Měla je to nechat vyžrat až do konce, a pěkně si je vychutnat. Ale tohle bylo zbytečné. Já vím, že když Slavii tak hrůzně zrakvili Koláře (a nejen to), hráči těžko drželi nervy na uzdě, ale jako profíci to měli zvládnout. A chtít po hráči, aby přiznal rasistickou nadávku ? On i Slavia vědí, že to nikdy přiznat nemohou. Flastru stejně neunikli. V žádném případě nechci omlouvat hráče Rangers, a vše, co se seběhlo po zápase.
 
 
cze.Oicze.Oi | České Budějovice
Reagovat
14.04.2021, 22:54
 
Reakce na zbyna-ck: A Btw. pokud jsem to dobře pochopil,...
Chvilku mi trvalo, než mi cvaklo, že je to Fin... :D Jsem si říkal, co by dělal na Euru.

Nicméně problém je v tabulkách trestů UEFA, kde někomu urvat kus huby, popřípadě fyzický atak mimo záběry, je menším prohřeškem, než někomu říct, že je opice. I kdyby mu to řekl prokazatelně, je to totální absurdistán. Děsím se podzimních voleb, protože mám pocit, že ke kormidlu by se mohla dostat sebranka s podobným smýšlením. Na druhou stranu, koho dneska volit, já už fakt nevím.
 
 
 
Reakce na jatro: KOHY = ochránce černých lhářů *2* Kan...
Ty jsi bumbal? Nebo odkdy SPD obhajuje nějaký černý lháře? Když už, tak žlutý, ty jim dělají předsedu...

Jinak já v pohárech fandím všem českým týmům, proti Rangers dvojnásob. Ale Kúdela to prostě a jednoduše podělal. Přitížil si mnoha věcmi. Šel tam s rozmyslem poté, co se v klidu bavil s rozhodčím, slovně napadl hráče, který nic neprovedl, zakryl si pusu, ty okamžitý reakce z obou stran byly taky dost výmluvný... Je to vůl, zbytečně devalvoval práci celý Slavie.

Nicméně tresty pro hráče Rangers jsou vyloženě směšný, s tím rozhodně souhlasím.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
14.04.2021, 22:31
 
Reakce na Haberman44: To je snad tvrzení proti tvrzení, ...
A Btw. pokud jsem to dobře pochopil, Kamara dostal ten trest tak, aby mohl na euro, zatímco Kudela ho dostal tak, aby se vztahoval i na repre.

Krása.
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
14.04.2021, 22:22
 
Lebky
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
14.04.2021, 22:21
 
Tvrdík má říci. Ano. UEFA má pravdu. Příště beze slova přizpůsobíme hru. Rozkopame lepky stojicim, ležícím protihráčum břicha, pri vyskoku jim urveme nosy, po zápase je necháme mrznout venku a za zakrytymi kamerami je zmlatime. Hlavně už nikdy rasismus!
 
 
14.04.2021, 22:21
 
Reakce na Evoorg: Pak si ale myslím, že měl tenhle příst...
Buď mu došlo, že tuhle kauzu nemůže vyhrát nebo mu bylo doporučeno (z UEFA?), aby ustoupil.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
14.04.2021, 22:05
 
Reakce na P.XTRM: Tvrdík akorát chce, aby už byla tahle ...
Pak si ale myslím, že měl tenhle přístup zaujmout hned od začátku, hodit nějaké suché prohlášení o počkání na výsledek vyšetřování a nějakého obšírnějšího komentování se zdržet. Po těch všemožných exhibicích v médiích a na sociálních sítích a po dělání ramen na všechny kolem mi ten jeho dnešní servilismus přijde dost trapnej.
 
 
14.04.2021, 22:00
 
Reakce na 28komar: K.kotem dne se stal Tvrdík. To jeho v...
Tvrdík akorát chce, aby už byla tahle aféra ta tam. Neměl bych mu to za zlé. Moudřejší ustoupí ne?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A zakrýt si pusu, abys mohl tvrdit, že...
To je snad tvrzení proti tvrzení, ne????? Něco mu určitě řekl,ale nikdo neví co, za tohle deset zápasů a za skoro vraždu Koliho jen čtyři? O třech zápasech pro toho bubáka za předem připravenou "odvetu" uvnitř stadionu nemluvě. Kohy prober se....
 
 
 
Kohyho problém je, že je to fotbalovej Sparťan, nemůže být objektivní. Je ale faktem, že klucí Sparťanský se snaží, když budou makat dál, můžou to dotáhnout až do béčka Slavie Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
14.04.2021, 21:38
 
K.kotem dne se stal Tvrdík. To jeho vyjádření?
 
 
 
Reakce na zdcart: Jinak jsem rád, že Motor hlasoval prot...
Já BPA nemám rád. Na druhou stranu ale chápu, že to kluby nepřiklepnou firmě, kterou vlastní majitel jednoho z klubů. To je totiž ukázkovej střet zájmů. Jinak teda doufám, že k přesunu hokeje kompletně na O2 nedojde, protože ta kvalita těch přenosů tam z mého pohledu není taková jako na ČT a navíc ten model, co je teď, je podle mě dobrej. A Dědek má pravdu v tom, že na placeným kanále bude ta sledovanost nižší a pokud ten hokej nebude dostupnej v TV, tak to rozhodně malý děti nebude lákat se na hokej hlásit, když ho každej tejden neuvidí v TV.
 
 
Jenicek1974Jenicek1974 | Humpolec
Reagovat
14.04.2021, 21:22
 
Reakce na lllouis: V manželství právě je pravidlo balanc...
Smajlík
 
 
jatrojatro | Ujčík je anál svazu
Reagovat
14.04.2021, 21:21
 
Reakce na KohyCZ: A zakrýt si pusu, abys mohl tvrdit, že...
KOHY = ochránce černých lhářů Smajlík Kandiduj z SPD
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
14.04.2021, 21:19
 
Reakce na MB2013: O to se snažím doma už nějakou dobu a ...
V manželství právě je pravidlo balance of probabilities dost obvyklé, ale většinou jen tehdy, pokud je obviněným manžel Smajlík Smajlík Smajlík

Ježiš, nedopustil jsem se teď nějakého prohřešku proti genderové vyrovnanosti nebo tak něco? Nebo mohu mít názor? Teď fakt nevím...

Co ale vím, že (nejen) UEFA má převrácený hodnotový žebříček.
 
 
14.04.2021, 21:16
 
Jinak jsem rád, že Motor hlasoval proti BPA.Pokud je pravda, co říká v článku, že některé kluby dostávají peníze bokem, tak je to opět šílenost.
 
 
14.04.2021, 21:14
 
Dědek k dnešnímu hlasování.
odkaz
 
 
 
Reakce na Drew: Pokud by se rozhodovalo podle "balance o...
Bez toho "You are" to stihnout mohl v pohodě. Myslím, že to řekl, ale na základě výroku mu dát trest více jak dvojnásobný proti tak nebezpečnému zákroku jako předvedl ten útočník na brankáře - no, nevím. Pokud je deset na nižší hranici, tak OK, ale za to zranění klidně 15... Nebo trestní oznámení. Kecy na hřišti jsou holt nebezpečnější než činy.

 
 
KobsonKobson | snad prý póvl jsem
Reagovat
14.04.2021, 20:41
 
Reakce na Drew: zdcart: Bavíme se tu o Třinci a Kacetlov...
to víš že máš pravdu
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hradec Králové jsme porazili 4:3! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Dnešní utkání odehrajeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej #dnesnisestava

V prodejním systému sice už vstupenky na dnešní zápas prakticky nejsou, ale od 13 hodin bude otevřena pokladna v Budvar aréně,...

Vstupenky na nedělní zápas už téměř nejsou. Pokud máte permanentku a nemůžete zítra jít, nenechte své místo prázdné a pošlete ho...