MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-3-17" |  vypnout filtr
 
1234567>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: No, já to myslel tak, že si se sp...
Ano to máš pravdu. Nicméně k tomu aby jsi vyhrál titul ( několikrát) za sebou potřebuješ další věci, jako trenéra který to ukočiruje, partu v kabině, štěstí atd. Nelze to,, házet,, pouze na prachy jak je často všude prezentováno. Proto jsem reagoval.
 
 
 
Reakce na Mplus: Slušnej člověk by se za takové tituly s...
No jistě. Úplně vidím, jak by jsme se styděli tady, kdyby jsme byli na místě Vsetína. Smajlík

Zbyna: Jasně no, Pýcha je hodně jinej příklad. Já jen poukázal na to, že spoléhat na klubismus se od jistý doby vážně nedá. Já se k tomuhle přestupu radši nebudu vyjadřovat, mohl bych dostat ban.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Prosím tě podle jakých notiček se teh...
Napsal jsem co si myslím, více k tomu fakt nemám...
 
 
 
Reakce na FansBPH: Jenom prachy titul nedělají. Možná je...
No, já to myslel tak, že si se spoustou peněz, můžeš dovolit jakýhokoliv hráče, na kterýho si ukážeš. Je jasný, že je nutný ten tým taky nějak poskládat, ale díky těm penězům, je mnohem jednoduší postavit tým, kterej bude válcovat ligu.
 
 
 
Reakce na Mplus: Slušnej člověk by se za takové tituly s...
Nevšiml jsem si že by se Radek Bělohlav styděl za ty tituly se Vsetínem. A ten pokud se nepletu je od Vas z kraje. Můžeš se ho jít zeptat jestli se stydi, myslím si že je to odchovanec Motoru. Smajlík třeba na něj vzpomínám rád. Pan hokejista.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ve vší úctě k dnešnímu Vsetínu a s...
Prosím tě podle jakých notiček se tehdy jelo, pověz co máš na mysli? Nechceš mě snad tvrdit že by nám tehdy třeba pomáhali rozhodčí nebo někdo ze svazu, že ne... Tomu sám nevěříš. Smajlík vždyť nás všichni nesnášeli ( od lidí ze svazu až po jednotlivé činovníky ostatních klubů). Pokud budeš mít někdy čas a hlavně zájem pusť si na YouTube,, za oponou - Husička. Je to pán který dělal předsedu klubu v těch,, slavných,, časech a pak šel dělat do Sparty. Vysvětlí ti tam jaké kluby měli srovnatelný a dokonce větší rozpočet než Vsetín. A k tomu klubismu si myslím že to začali Patera s Procházkou, protože se na Kladno v***** a šli tam kde měli šanci vyhrát titul.
 
 
 
Reakce na FansBPH: Jenom prachy titul nedělají. Možná je...
Slušnej člověk by se za takové tituly styděl. Jinej kraj...
 
 
 
Reakce na FansBPH: Jenom prachy titul nedělají. Možná je...
Ve vší úctě k dnešnímu Vsetínu a s respektem, tenkrát byla jiná doba, doba úplatků.Zubík věděl jak na to...
To co se tenkrát dělo v hokeji a sportu všeobecně, to už dnes nenajdeš. Byť si nedělám iluze o tom, že dnes je vše ok. Tenkrát to byl ale masakr. O penězích v igelitkách nemluvě. Určitě jste hokejové město a fanoušky jste vždy měli skvělé, ale jestli byl nějaký titul zasloužený,tak možná ten za Horsta Valáška na začátku éry. Pak už to jelo podle notiček. Ale ty vaše mančafty v éře Zubíka samozřejmě kvalitu měli a ne malou...
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
17.03.2021, 22:50
 
Reakce na kerschlic00: Tak ono je to s těma odchovancema...
No jo, jenže on nejde do Sparty nebo Třince, on jde do Bolky...

Celkově by mě zajímalo, kolikrát se třeba za posledních 20 let stalo, že kapitán týmu přestoupil v rámci ELH do klubu, kterej není Sparta/Třinec. Moc těch situací imho nebude.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Tak ono je to s těma odchovancema...
Jenom prachy titul nedělají. Možná jeden ano, ale rozhodně ne 6 titulů z toho 5 za sebou. Smajlík třeba ve Spartě by ti mohli vyprávět. Peněz mají,, skoro,, neomezeně ale na titul čekají 14 let. Smajlík
 
 
 
Reakce na hukh: Když ti hraje v lize Irgl , Hübl , Lukeš...
Nechme se překvapit no. Já proti němu nic nemám,ale pochybuju že má ještě nějakou motivaci se tu pro Motor rozkrájet. Klub musí myslet jinak, než to postavit na veteránech.
Mladí vpřed...
Strašně by se mi tu líbil třeba Lakatoš, když už zkušenost. Z těch mladých třeba Flek, ale to už sním Smajlík . Věřím že nová trenérská dvojice přivede spolu se sponzory kvalitní kluky. Horší už to rozhodně nebude.
 
 
 
A taky , když hraje ve Švýcarský lize , tak nemůže hrát tužku , pro mě je to nejlepší evropská soutěž...
 
 
 
Reakce na Haberman44: V posledních letech se ti odchovan...
Když ti hraje v lize Irgl , Hübl , Lukeš , Olezs , Skuhravý , Vyrůbalík , Žižka atd. a tito hráči nehrají druhé housle , tak já naopak návrat Novotnýho vítá, jestli to vyjde a budu za něj rád. Furt je oproti Vantovi junák.
 
 
 
Reakce na Haberman44: V posledních letech se ti odchovan...
Tak ono je to s těma odchovancema takhle snad v celý lize. Samozřejmě, že jsou i kluby, kde to na odchovancích můžou stavět, ale jakmile se někomu začne trochu víc dařit, tak mu nabídnou vysokou smlouvu Liberec, Sparta, Třinec, v budoucnu i Pardubice, nebo jde ten hráč honem rychle do zahraničí. Vsetín tehdy ukázal, že na vyhrávání titulů stačí prachy a od tý doby mi přijde, že ten klubismus jde kamsi.
 
 
17.03.2021, 22:07
 
Reakce na Haberman44: V posledních letech se ti odchovan...
A já si zase myslím, že Novotný nám přinese zkušenosti.Ty nám letos chyběly.A i v jeho věku mám dojem, že bude platný.Jak na ledě, tak i do kabiny.
Je to můj pohled a názor.T4eba se pletu.Čas nám ukáže.
 
 
 
Reakce na scout: Tehdy jsem měl pocit, že to céčko dosta...
V posledních letech se ti odchovanci celkově otáčejí k budějcím zády.
O to více si nepřeji příchod Novotného,byť se podílel na záchraně hokeje v ČB. Šancí měl dost hrát poslední leta za Motor a vždy zvolil zahraničí. To mu samozřejmě nezazlívám, každý by se chtěl zajistit, ale teď už prostě podle mne nemá klubu co dát. Věk nezastavíš a motivace už je také nejspíš ta tam.
Nevěřím že by se tu momentálně pro klub roztrhl. Ale respekt si určitě zaslouží, to zas joo.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Pro mě to nikdy nebyl správnej kap...
Tehdy jsem měl pocit, že to céčko dostal právě proto, aby si tady toho víc vážil a neměl zaječí úmysly. Tak bohužel.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Dolezal, Dolas, Dolik. Nejsou s Tomase...
Máš vlastně asi pravdu. Já si totiž spletl Tomáše Doležala a Kláru Doležalovou.
 
 
 
Pro mě to nikdy nebyl správnej kapitán. Cčko dostal jen proto, že byl tak nějak odchovanec a synátor slavného táty,jedné z ikon ČB hokeje.
Od kapitána čekám i přidanou hodnotu, ne jen herní projev. Kapitán musí mít zkušenosti, musí být celkově oblíbený a musí mít autoritativní náturu. U Čendy to splňovala snad jedna věc (Budějčák).
Ruda Suchánek to rozhodně nebyl.
Já ho rozhodně oplakávat nebudu,zas taková ztráta to nebude. Berte to jako můj pohled,každý to samozřejmě vidí jinak.
 
 
 
Já mám dotaz na Čendu, až s ním budeš dělat rozhovor.
Jak moc ses snažil o to, abys tu mohl dál pokračovat?

Abys mohl lidem splatit, že tě tu denně podporovali a modlili se k tobě. Že ti dovolili nosit C v Motoru.

Tady maminky na mateřský hledají cestu, jak nechat peníze za permici Motoru a on se nakrknul, kvůli pár exotům v klubu a tak jde dál. Tak jdi no. V montovně permice kupuje lidem fabrika, tak tam budou na tebe v klubu usměvavější.

Každej den čteš, jak se nějakej hokejista, nebo fotbalista s někým v klubu pohádal. Ale nikde nevidíš, že by odchovanec a kapitán klub opustil kvůli montovně.

Mám druhou otázku. Víš kdy kapitán opouští loď?

Kdyby ho tu nechtěli, nebo mu nepřišli peníze, nebo jich jinde dostal 2x tolik. Chtěli ho v Rusku, nebo by mu tu vedení brousilo manželku každej den, tak to pochopíme.

Ale tady dostal nabídku, klub ho chce a v příští sezoně i nejvíc potřebuje. Nějakou zodpovědnost, je dobrým zvykem, pravej kapitán má.

Ve chvíli, kdy natáhl to C, tak už to nebyl kluk, co hraje o svoje pozadí. Byla to ta nejdůležitější osoba v týmu, co udělá vše pro to, aby se nespadlo.
Né jenom žoldák, kterých je a bude v Motoru, nebo Bolce mraky.

V minulosti jsme už měli kapitány, co potápějící se loď neopustili a dorvali to i přes bolest, nebo pískot publika. To oni udělali z motoru MOTOR.
I on mohl být jedním z nich. Legendou, né žoldákem.

Osobně dávám přednost hráčům, co si třeba nechají pustit žilou, aby klubu pomohli. Ti co pláčou, protože jim někdo ublížil, ať jdou do Boleslavi.

Čenda to C dostal snadno a tak se ho v pohodě vzdá. Ok.
Takto podle mě nevypadá kapitán Motoru. Možná tak kapitán Horní Dolní, nebo kapitán úspěchu a pohodlí.
Takových hráčů je všude dost.
Kapitánů, je ale málo!

Hrát můžeš pro peníze, pro rodiče, pro slávu, pro zábavu. Ale kapitán v Motoru hraje pro MOTOR. A MOTOR
není vedení, nebo Bedna se Sailerem. Jsme to MY, fanoušci. Bez nás by jste nebyli nic. Jen kluci na zamrzlí kaluži. Ani ten staďák by nebyl.

Jsem velkej Čendovo fanda dál a těším se jak mi napíše, že jsem úplnej magor a že netuším o čem mluvím Smajlík

Ať se ti Čendo daří. Jednou se vrať, taky tak trochu jako magor. Nebo třeba jako pravej Kapitán =M=.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...