MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-2-7" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
07.02.2021, 23:22
 
Tak jsem to teď dokoukal v klidu a bez emocí. To vyrovnání na konci bych nikomu extra nevyčítal, najdeme tam dílčí situace, které se dali vyřešit lépe (zbytečné vytažení Slováčka při vstupu Plzeňáků do pásma, nedostatečně důrazné vyhození Beryho, Jeník mohl dávat větší pozor a pokrýt puk, který se mu relativně dlouho válel před brankovištěm, Kubíček možná mohl zkusit zašlápnout puk u mantinelu a ano, byl tam přidrženej, ale v téhle fázi hry to prostě nikdo neodpíská) atd., ale nutnou podotknout, že takové věci se dají nalézt úplně vždycky a ta realita je tam taková, že ta gólová situace vznikla tak, že hákovaný Gulaš hodil z otočky a bez míření puk na bránu, ten se otřel o nohu plzeňského hráče a nechytatelně se odrazil do branky. Tohle je věc, která se povede jednou za sezónu a my jsme zkrátka už v takovém srabu, že si prostě musíme vyžrat vše. Gól v prodloužení samozřejmě bizár, kdy soupeř naprosto očividně vyřadí našeho útočníka ze hry a v pohodě si připraví excelentní střeleckou pozici, ale upřímně, s naší kvalitou oslabení a naopak kvalitou hráčů soupeře by ten gól byl stejně asi jen otázkou času. Asi největší škoda je tak toho brzkého snížení na 3:4, které vyplynulo především z toho, že Kubíček se naprosto zbytečně vydal vysoko forčekovat hráče, který se nakonec stejně ocitl úplně mimo hru, z čehož bylo okamžité přečíslení, které ještě stihl dobře dobruslit Gilbert, ale pak už prostě v pásmu zavládl chaos, kdy Gilbert se Slováčkem zaskakovali za Kubíčka a nikdo bohužel nezaskakoval za Slováčka, neboť Novák bohužel sledoval puk a ne hráče, který si za ním najel do naprosto volného prostoru. Na druhou stranu, když už má někdo něco zvorat, tak ať je to dvacetileté ucho, které se každým střídáním mezi dospělými učí něco nového, spíše než zkušenej pardál, kterej by prostě měl už dávno vědět, že nemůžeš posílat naslepo prudkej pas napříč vlastním pásmem.

A samozřejmě škoda každého ztraceného vítězství, ale je asi zbytečné si nalhávat, že nám ty body budou na konci nějak extrémně chybět, takže bych i tak nahlížel ten dnešek pozitivně v tom ohledu, že se nám tu IMO pomalu ale jistě rozevírají nůžky mezi skupinou hráčů, kteří vypadají, že se jim podařilo na tu ligu adaptovat, kteří jsou na ledě cítit a kteří snad budou tvořit osu pro další sezónu a mezi tím zbytkem, který to prostě nedokázal a bude muset být nahrazen.
 
 
 
Reakce na krizi: Tak ještě pravidlo 130 odstavec v: Poku...
Neviděl jsem tu situaci v Plzni, ale podle Varů měl teda rozhodčí okamžitě pískat v okamžiku, kdy jsme získali puk, ne až potom, co jsme dali gola do jemně hnutý branky, přičemž o tom pruhovanej věděl.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
07.02.2021, 21:44
 
Možná se mýlím, ale v případě, že nikoliv.. opravdu jsme dnes netrefili tyčku?? Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Byť to ve mně stále bublá kvůli tomu, c...
Tak naštvaný by jsme měli bejt především na sebe. Rozhodčí to sice na konci zápasů vůbec nezvládli, ale mi opět dokázali dvakrát ztratit dvougólový vedení, což jde opět a pouze jenom za námi.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
07.02.2021, 21:19
 
"Hecování žádné neproběhlo, protože jak znám trenéry Motoru, tak ti řekli hráčům ať se semnou raději vůbec nebaví,“ říká Albert Michnáč. odkaz
 
 
 
No jsem zvědavý, jakou situaci s posunutou bránou ještě zažijeme proti Pardubkám. Že by hattrick?
 
 
 
Ani já to nechápu. Myslím, že by přerušili hru (bránící tým je asi myšlen ten bránící ze začátku situace, tj. Plzně gól by platil, ale náš ne. Ikdyž náš hráč spadl po kontaktu z bránícím, takže se nedá mluvit o úmyslu. A druhak: "má jasnou příležitost zaútočit" - ta situace byla 2 na 2, takže o dokončení slibné brankové příležitosti to určitě nebylo (to pravidlo chápu jako ochranu před tím, že při brejku soupeře dojedeš do útočného pásma a posuneš puk dřív než tvůj brankář stihne dostat gól).
 
 
JanzVanJanzVan | Vrchlabí22
Reagovat
07.02.2021, 21:02
 
Reakce na krizi: Tak ještě pravidlo 130 odstavec v: Poku...
Takže, kdyby to náš trefil přes celý tak by platil? Nechápu.
 
 
 
Reakce na krizi: Tak ještě pravidlo 130 odstavec v: Poku...
Nechápu, proč Plzeň místo Frodla neposlala do hry útočníka, když nemohla dostat góla do posunutý brány Smajlík
 
 
 
Tak ještě pravidlo 130 odstavec v:
Pokud je branka posunuta v průběhu hry následkem akce útočícího
týmu, zatímco bránící tým získá puk do držení a má jasnou příležitost
zaútočit, hra nebude přerušena až do doby, než se držení puku opět
změní. Pokud bránící tým zaútočí a dosáhne gólu, gól bude uznán.
 
 
 
Mělo by to být Pravidlo 98 vi:
Pokud je pozice branky v průběhu hry jakkoli vychýlena, hra se přeruší,
až když se branka nevrátí do normální pozice. Pokud se branka vrátí
do normální pozice, hra bude pokračovat.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.02.2021, 20:54
 
Reakce na Salvelino: vlastně každej takovej zápas je pos...
Byť to ve mně stále bublá kvůli tomu, co tam v posledních minutách předvedli phalli fasciati (nechť se začnou v noci pomočovat a jich velbloudům zkysne mléko), tak se mi z naší strany zápas líbil více, než to přejetí Varů. Neboť zatímco Varani potvrdili neformu a předvedli pralesní výkon podpoření řešetem v kase, dnes jsme nastoupili proti výrazně kvalitnějšímu mužstvu, které nám ty góly zadarmo nenechalo. Že neuděláme dozadu žádné chyby, které by mančaft s jejich ofenzivní silou nepotrestal, to se asi čekat nedalo (byť je třeba na druhou stranu říci, že to, co předvedl Karel, zase nečekali asi ani jeho nejzavilejší kritici), přesto nebýt závěrečného zásahu vis magor, bylo to za nejspíš tři. K výkonu borců tedy dnes krom té jediné výjimky zásadnějších připomínek nemám.

JanVaz: Také by mě to zajímalo - přece není kurfa možný, aby rozhodčí nechali běžet hru, když vidí, že je posunutá kasa. Minule i dneska.
 
 
JanzVanJanzVan | Vrchlabí22
Reagovat
07.02.2021, 20:45
 
Ty pravidla o bráně jsou jak❓ děkuji za vysvětlení.
 
 
JanzVanJanzVan | Vrchlabí22
Reagovat
07.02.2021, 20:42
 
Proč to Milan neposlal na tribunu vlajkonoši domácí, Pitralonovy do ksichtu? Škoda.
 
 
 
vlastně každej takovej zápas je posouvá o kousek dál, tvoří se dobrý jádro a až se doplní, budem hrát úplně vyrovnaný zápasy a doufám, že s o dost lepším výsledkem. snad se to ekonomicky nějak ukope
 
 
 
Vinny to dnes shrnul výstižně. Ale 4 body za víkend z venku moc pěkná práce! Jsme dnes zase o bod blíž predposlednímu fleku i play off ;-) Teď něco trhnout v úterý proti PCE, pak repre pauza. Jedeme dál, protože MY JSME MOTOR!
 
 
 
Keci Keci hnus
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
07.02.2021, 20:02
 
Reakce na játro: já bych to viděl na koňara, šlo to spíš...
...uvidíme, těžko říci. Kéž by to byl "pouze" koňar a nebyly to třeba vazy. Suchému bych to nepřál a Renda by nám sakra chyběl!
 
 
 
Ohlasy trenérů

Ladislav Čihák (HC Škoda Plzeň): „My jsme neměli špatný vstup do utkání, ale Budějovice se k nám do třetiny dostaly dvakrát a v obou případech nám daly gól a následně už to bylo těžké. My jsme se málo tlačili do brány a nebylo to ideální. O přestávce jsme si k tomu něco řekli a těší mě, jak jsme vstoupili do druhé třetiny, dali jsme rychlé branky, ale nakonec nás zmrazil gól třicet vteřin před koncem. I ve třetí periodě jsme prohrávali o dvě branky, opět jsme se dokázali do zápasu vrátit a klobouk dolů před hráči. V prodloužení už se k nám přiklonilo štěstí.“
Václav Prospal (HC Madeta Motor České Budějovice): „Řeknu to velice stručně. V zápase jsme nebyli lepší, ale měli jsme velkou šanci z Plzně odvést tři body, nakonec vezeme pouze jeden a tím pádem nemůžeme být spokojení.“
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.02.2021, 20:00
 
Reakce na játro: já bych to viděl na koňara, šlo to spíš...
Taky mi to přišlo jako koňar, možná si i trochu natáhl tříslo. Každopádně obojí dost bolí, ale koleno snad bude mít v pořádku.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....