MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-11-3" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
03.11.2021, 23:09
 
Trejd Abdula.? No to je ale hovadina Smajlík
 
 
 
Reakce na filip29: Omlouvám se, nečetl jsem celou (asi) ...
Padlo to na isportu a na fóru beranů, tak sem to tu zde jen probíralo, ještě se zmiňovalo o Ondráčkovi
 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
03.11.2021, 23:04
 
Trejd Abdula.? No to je ale hovadina Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 22:34
 
Reakce na bustrew: Trejd Jindřicha? Jakože cože? O tom s...
Omlouvám se, nečetl jsem celou (asi) dnešní historii diskuze, ale vyměnit Abdula, to tady někde padlo? Slušně jedete.... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
03.11.2021, 22:21
 
Trejd Jindřicha? Jakože cože? O tom snad nemůže nikdo zauvažovat ani ze srandy Smajlík
 
 
 
Reakce na -tom-: V pohodě, já ti můj postoj vysvětlil. J...
Hele , obcas mi to taky malinko zavanelo citovym vydiranim , ale klub dela co musi a za hranou mi to neprislo… Letos v lednu a unoru byly veskery predikce hodne nejisty a vsechny scenare, vcetne hodne negativnich, mozny. Finance ziskava klub od partneru a fanousku. Je jenom na nas, jestli dame nebo ne. Nikdo nikoho k nicemu nenuti, kazdej svepravnej si to snad umi prebrat. Argumentaci moralkou uplne nerozumim.
Srovnani s Chomoutama je hodne mimo a nefer.
Kvalitni kadr ma svoji cenu a pokud se chtela a chce udrzet extraliga, nevim, jak jinak to mel klub udelat. Slo setrit , nenabizet “obrovsky” smlouvy a to by znamenalo opakovat lonskou sezonu. To by se nam asi uplne nelibilo. Ja jsem rad , ze se postavil konkurenceschopnej kadr a snad to bude dustojna sezona Smajlík Jak po sportovni, tak ekonomicky strance. Jedine -M- Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 20:43
 
Reakce na KohyCZ: Jak mohl klub vědět, že to zvládne? To...
Reaguješ na něco, o čem jsme vedli hodinovou soukromou debatu a uzavřeli jsme to? Takže budem pokračovat tady?
 
 
 
Reakce na -tom-: V pohodě, já ti můj postoj vysvětlil. J...
Jak mohl klub vědět, že to zvládne? To je fakt naprostý blábol. Klub pochopitelně musel pracovat na další sezoně, nemohli jsme čekat do dubna, jestli to dopadne, ale úplně klidně se mohlo stát, že by další sezona vůbec nebyla, a všechny předjednané smlouvy by padly! Vždyť v jednu chvíli jsme byli 30 mega mínus a nikdo nevěděl a nemohl vědět, co bude. Vůbec v tu chvíli nešlo o další sezonu, takže je další blábol psát, že jsme měli prosit lidi o peníze na Gulaše a spol. Na ty platí lidi v letošním vstupným, ne v tom loňským (který nebylo). Srovnávat nás s Chomutovem, to je fakt už urážka, na kterou ani reagovat nebudu. Tenhle klub neni něčí koupená předlužená hračka plná fiktivních půjček, dělaji ho lidi, který ho vydupali z ničeho a který ho dělaji zase jen pro lidi. Jestli to nevidíš, nebo nechceš vidět, je mi líto, ale asi se s tím nedá nic dělat, když racinální argumenty nepadají na úrodnou půdu.
 
 
PetpelPetpel | Prachatice
Reagovat
03.11.2021, 20:08
 
Jendovi to dnes v Kolíně nesedlo. 😱
 
 
 
Reakce na Paav: No jestli Vsetín hledá: „Bylo to pro nás...
Vsetín je podle mě úplnej nesmysl. Abdul je třetí nejproduktivnější hráč našeho týmu a my ho pošleme do pralesa? To je hloupost. Navíc teda dost pochybuji, že by tam on sám chtěl, i když je tamním odchovancem, je to prostě až druhá nejvyšší soutěž.
 
 
 
Trejd Abdula by absolutně postrádal smysl, navíc ve Sportu mi přijde že tam to jeho jméno napsali jen kvůli tomu, že pochází ze Vsetína. Jak tu někdo psal, prostě jen vata, aby tam měli víc slov. Nesmysl je i Ondráček po tom rozhovoru, co sem někdo dával, kde vyprávěl, jak se k němu nezachovali úplně pěkně, i když je fakt, že si tam stěžoval hlavně na Svobodu, kterej už tam není. Každopádně, pokud chceme Mikuše, tak bych jim nabídl spíš Karabáčka nebo Voženílka, nikoho jinýho. Klidně oba, potenciál mají, Zlín by na to přistoupit mohl, spíš je pak otázka, jestli je kádr dost širokej na to, aby jsme za jednoho hráče mohli dát dva.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:30
 
Reakce na KohyCZ: Aha. Děkuju za úvod do ekonomiky hokej...
V pohodě, já ti můj postoj vysvětlil. Jestli to chceš ještě jinak, tak mi je nemorální lhát za jedněma dvěřma hráčům a personálu, že peníze nejsou a za druhejma dveřma nabízet obrovský smlouvy Gulimu, Abdulovi, Hrachovinovi, Pechovi a dalším. Klidně ti pošlu screeny, kde lidi pod ten hrozivě znějící článek na FB píšou, jak berou invalidní důchod, ale koupí odznáček a přenechají permici atd. Jsou tam desítky smutných komentářů! Přitom klub věděl, že to zvládne, když podepsal tyhle hráče. Šlo to napsat i jinak ... třeba pojďmě podpořit nově vnikající tým. Né lhát. Klub má rezervy z minulých let ale minulý rok je neměl? Bizár tohle to ... klub kterej nemá peníze, nebude přece podepisovat takový hráče. Ta podobnost s Chomutovem je příkladná.

Já jsem občas protivnej, mám arogantní reakce, vim to, i když mě to mrzí, ale dokážu o sobě říct, že mám srdce na pravým místě a v tomhle mě Motor jako klub a jeho vedení zklamalo. Tím bych to uzavřel a budu si přát, ať klub situaci zvládne hlavně finančně, protože doba je blbá.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Aha. Děkuju za úvod do ekonomiky hokej...
Někde jsem četl či slyšel (teď přesně nevím), že máte něco rozjednaného ohledně nového silného sponzora. Je to pravda?
 
 
 
Reakce na -tom-: Stručně a jasně, nemám na to, nekupuju....
Stručně a jasně - úplný blábol. V únoru, když děláš rozpočet, nemáš na nic.
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
03.11.2021, 19:22
 
Reakce na -tom-: Já třeba musim říct, že jsem nevěřil mo...
Ano Holec tu lajnu opravdu pozvedl ale mám obavy jestli ho tam Modrák nechá no uvidíme.
 
 
 
Reakce na -tom-: Já třeba musim říct, že jsem nevěřil mo...
Aha. Děkuju za úvod do ekonomiky hokejového klubu Smajlík Akorát v něm, pro tvou informaci, nepokrývají případné ztráty daňoví poplatníci a pokud jsi pozorně četl, tak víš, jak to vedení řeší či hodlá řešit. Rozpočet je vždycky ztrátový, když se plánuje, protože peníze dopředu v hokeji nikdy nemáš.

Ty bys to asi letos hrál pro jistotu s prvoligový kádrem a nadával na to, že na to nechodí nevděční fanoušci. Vedení zvolilo jinou cestu a pracuje na tom, aby byla úspěšná sportovně i ekonomicky.

A 100 tisíc není vůbec nepodstatná částka, nahrazuje to jednoho partnera střední velikosti.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:19
 
Reakce na -tom-: Stručně a jasně, nemám na to, nekupuju....
Nevidím to tak jednoznačně. Pokud ty peníze padnou na hráče, kteří náš tým pomůžou stabilizovat v extralize, nebyl bych tak příkrý s tím odsouzením...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:12
 
Reakce na KohyCZ: Nerozumím úvaze, kdy je podle tebe něj...
Stručně a jasně, nemám na to, nekupuju. Je blbý, za jedněma dveřma brečet, že peníze nejsou, za druhejma je rozhazovat po balíkách Smajlík A tohle se tu dělo sakra nechutně. Za mě nemorálně, nechutně ... s timhle se nedokážu ztotožnit a bude mi z toho blbě dlouho, i když motoru budu fandit pořád.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 19:11
 
Já třeba musim říct, že jsem nevěřil moc Štichovi a k jeho angažmá jsem byl spíše skeptickej ... a za mě je to hráč, kterej těží z minima maximum. Za poslední měsíc jsem i změnil názor na Hanzla. Je to náš nejlepší hráč na buly, čehož si je vědom i Modrý a posílá ho na nejdůležitější buly. Navíc začal bejt i produktivní (4. místo v klubový produktivitě).

Naopak jsem čekal víc od Ondráčka. Po dobrým nástupu se dostal do útlumu, kterej přešel i na Guliho. Holec tu lajnu parádně oživil. Už bych ho tam zpátky necpal, zkusil bych ho jinde.

Kohy:
Neni ti to jasný? Smutný. Klub by měl hospodařit tak, aby schodek nebyl. Potom hospodaříme, jako vláda Andreje Babiše Smajlík A sto litrů z odnáčků to fakt nezachrání ... bylo mi líto lidí, který mi říkali, jak čekají, jaká bude vejlplata, aby zjistili, jestli můžou koupit odznáček a pomoci zachránit klub, nebo ne. Za mě je to nemorální, ale každej to máme asi jinak.
 
 
 
Reakce na -tom-: To jo ale nemyslim si, že by těch 100 t...
Nerozumím úvaze, kdy je podle tebe nějaká částka nepotřebná, když je jasné, že klub hospodaří se schodkem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??