MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-10-5" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
05.10.2021, 23:03
 
Reakce na zbyna-ck: Btw. ono to s tou defenzivou nebude ...
Plaší za bránou na manťácích a hodně často tam beci dělaj složitý věci a z toho jsou děcný námazy ale je toho už daleko míň, objektivně Litvajz z Libercem hráli o život a urputně byly to hnusný a těžký zápasy, asi zkusit Chlubnu možná i Hrubce na zrychlení hry a energii. A pořád věřím že Hanzl se chytne je to fakt dobrej hráč asi chce víc času
 
 
radek66radek66 | Praha
Reagovat
05.10.2021, 22:48
 
Reakce na kerschlic00: Prosím vás, přestaňte pít. Jakože...
Souhlasím naprosto. Tým si sedá dva zápasy byly super a dva mizerný tak to je. Zkusil bych ke gulimu na dxa zápasy Abdula Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
05.10.2021, 22:46
 
Reakce na evoorg: Nemyslím si, že máme na špičku a stejn...
Btw. ono to s tou defenzivou nebude tak slavný

Máme jednu z nejhorších obran v lize z hlediska obdržených gólů. A to jsme kromě Bolky nedostali nikdy nějak extra naloženo. My zkrátka pravidelně dostaneme okolo 3 gólů, ať je soupeř jakýkoliv. A to pozor - rozhodně to nejde za gólmanem, protože jestli nás něco může těšit, tak je to právě Hrachovina, který chytá opravdu dobře.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Že budeme v pětce na konci sezóny? ...
Myšleno pokud bychom byli do 5, já se přikláním k té 8. Jinak tady se mohli z Modráka, když bylo oznámeno, že nás bude kaučovat všichni po... . Jasně není to VP, ale trenér nehraje. Může tomu chtít dát svůj rukopis a myšlenku, ale je na hráčích, aby to přenesli na led. Ani trendy VP mnohokrat na led nepřenesli. Jasně musíš na to mít hráče. Já tomu ale letos davám čas, jelikož prostě špatní nebudeme.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.10.2021, 22:31
 
Reakce na kerschlic00: Prosím vás, přestaňte pít. Jakože...
Nemyslím si, že máme na špičku a stejně tak si nemyslím, že bychom měli někoho odvolávat. Stejně tak si ale nemyslím, že bychom tady měli trenéry nějak glorifikovat či omlouvat. Jako jednoznačně pozitivní vidím naši práci do defenzivy. Tam jsme byli na začátku sezóny vysloveně tragičtí a v tomto směru se podařilo jednak náš výkon zlepšit a jednak přinést vhodné posily. Naopak vůbec netuším, proč bych měl jakkoli chválit práci trenérů z hlediska ofenzivní činnosti. Na začátku sezóny jsme stáli na jedné lajně + na individuálních výkonech dvojice nadstandardních útočníků a od té doby se nezměnilo absolutně nic. Z třinácti útočníků, kteří dosud do našich zápasů naskočilo, má dvojice z nich 0 bodů, další dvojice bod jeden a čtveřice pak body dva. Více než polovina dosud nasazených útočníků se tedy nepřehoupla přes dva body a z toho hned trojice těchto útočníků nastupuje pravidelně v přesilovkách a tři z nich strávili výraznou část sezóny v naší top 6. Když tu vezmu jmenovitě, tak třeba Hanzl dělal pravidelně nějakých 20-25 bodů a teď je na dvou, Voženílek udělal 23 bodů a teď je na dvou, Toman měl loni půl bodu na zápas a teď je na jednom bodě za pětinu sezóny a tak by se dalo pokračovat dál a dál. Prostě a jednoduše produktivita naprosto drtivé většiny hráčů výrazně poklesla. Můžeme říct, že to je o spoluhráčích, ale pak je třeba říct, že jsme za poslední měsíc a půl udělali asi tak dvě reálné změny v sestavě a z toho jedna ta změna byla vynucena zraněním Vondrky. Můžeme říct že to je o jiném herním stylu, ale pak jsem si nevšiml, že bychom ten styl jakkoli přizpůsobovali tomu, aby ty nižší lajny byly dopředu efektivnější.
A je naprosto jasné, že kdyby se Gulaš dvakrát trefil a my to nějak uhaluzili, tak by tu asi spokojenost byla vyšší. Ale to přece nic nemění na tom zásadním faktu, že stát na jednom-dvou jménech a modlit se, aby ten zbytek to nějak ušmrdlal a proboha neinkasoval, přece není zdravej přístup. A stejně tak si nemyslím, že je bůhvíjak objevné si říct "ty bláho, vždyť všichni ti hráči, kteří mívali v dřívějších sezónách násobně vyšší produktivitu, jsou vlastně naprosto zbyteční a nemají na to a ani bychom neměli zkoušet jakkoli je probudit." Protože jak jinak si mám vyložit fakt, že když jde do tuhého, tak prostě jedinou reakcí je to, že zvýšíme četnost nasazování první lajny a že jednotlivé lajny se u sebe drží, jak kdyby byly do kamene vytesané, než jako spokojenost se status quo a jako naprostou rezignaci na jakoukoli změnu?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
05.10.2021, 22:26
 
Reakce na Jeníček: ...ty v.ole!! :)) ..Já už se lekl, ž...
Lukáši, Milane - vy jste se na tom ledě zase kochali! Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Že budeme v pětce na konci sezóny? ...
Perfektně napsáno Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
05.10.2021, 22:14
 
Reakce na macháček: Souhlas. Je to tu chvílemi jako na h...
Že budeme v pětce na konci sezóny? Hele, já jsem velkej optimista, ale ani náhodou. Ta osmička bude, když se to hodně sejde. Osobně očekávám potloukání se okolo desátého místa. Tohle jsem psal i před sezónou.

A ohledně Modrého - jasně, někdo v emocích napíše nějakou hodně ujetou věc, ale to, co na něm vadí, se tu objevuje úplně běžně i po vyhraných zápasech a často. To, že taví první lajnu, se tu psalo i po Kometě a Spartě, že je projev týmu bez reakce na dění na ledě pořád stejnej a buď to vyjde, nebo ne, se tu píše často. Že ta hra chvílema působí bez ladu a skladu ve stylu "první lajna dá gól a ostatní to nějak uhrajte", to tu taky zaznívá běžně. Povzdechy "jako vyhráli jsme, ale co budeme dělat, až se 77+23 přestane dařit" tu taky najdeš. A má to smysl, je to opravdu velkej problém.

Kolem a kolem - extrémy v diskusi je třeba filtrovat. A to, co po tom odfiltrování zůstane, jsou normální konzistentní názory odpovídající tomu, že tenhle tým střídá solidní výkony (to jsou ty, kde první lajna zahraje výborný zápas) s poměrně katastrofální a bezradnou ofenzivní holomajznou, kterou jsme viděli poslední dva zápasy, když se první lajně nedaří.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.10.2021, 22:06
 
Druhá věc je pokud chceme stavět tým i z nějakých vlastních mladších hráčů tak Toman s Berankem prostě musí cca těch 12-13 minut odehrát to samé Chlubna s tím, že něco předvedou. Junioři budou letos bojovat o přežití. Pro Soptika je to zlomova sezóna v 25 letech bohužel zatím nemá důvěru. S tím časem nemůže předvést nic. Přitom proti Spartě hrál výborně. Loni solidních 7+7 na tu bídu. Nevím jakou cestou to chce Motor stavět do budoucna. Ta kategorie 22-24 let mě tu chybí až na pár výjimek. V tom se mě líbí Plzeň. Vůbec bych se nebál zkusit Chlubnu do první. S tím, že v přesilovce by se vracel Ondráček. Druhá pak centr Vozenilek k němu Abdul a Ondráček.
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
05.10.2021, 22:04
 
Tak jsem si přečetl to moudro modráka tak ta cesta bude vskutku dlouhá.
 
 
 
Reakce na evoorg: Karabáček měl za poslední zápasy ice t...
Vidim to uplne stejne… navic uplne nechapu, cim si to zaslouzil. Treba krivdime trenerskymu stabu, a nasazovani hracu a lajn ridi kapitan Smajlík To by to vysvetlovalo pomerne dobre Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
05.10.2021, 22:00
 
Reakce na alkac: Vraťte mi Václava, to byl sice magor, a...
...ty v.ole!! Smajlík ..Já už se lekl, že místo Drápalíka, přejeli Kotalíka! Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Hrachovina: Zbytečné chyby nás stály záp...
No konečně to někdo řekl na ferovku Smajlík

Jinak nebýt Hráška je po zápase dřív, zatím chytá super Smajlík
 
 
 
Hrachovina: Zbytečné chyby nás stály zápas. Puky máme od*ebat do hajzlu
odkaz
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
05.10.2021, 21:52
 
Reakce na Motorak888: Jak může Karabáček něco ukázat za ...
Jako druhej je Holec vloni hrál dobře, letos na ledě pár sekund a hop na střídačku i stou svojí lajnou tak co.
 
 
 
Jak může Karabáček něco ukázat za minutu a 50 vteřin?? Když je v práci neschopný šéf taky vám to otráví náladu a chuť pracovat.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Prosím vás, přestaňte pít. Jakože...
Souhlas. Je to tu chvílemi jako na houpačce. Napřed se můžeme potentit před zahájenim ligy, pak nadšení střídá volání po změnách, výměnách a odvolavání. Na padáka letos opravdu nebudeme a na titul to chce čas. Když budeme v osmičce, tak to bude ok, když v pětce, tak famózní. Po covid sezóně co si víc přát.
 
 
 
Tady je fakt dneska slušne nablito. jeden trenér vedle druhého Smajlík
 
 
KanibalKanibal | Český Krumlov
Reagovat
05.10.2021, 21:44
 
Reakce na jihocech86: To ano, ale zkusil bych tu sílu ro...
S jeho ice timem je těžký něco předvést. Vždy je první, kdo sedí. Tohle fakt není jeho vina.
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
05.10.2021, 21:44
 
Reakce na full: Ano... :|...
Ale to není jen Karabáč jsou tu ještě další a ty jsou tu jen do počtu, nenechá je ani ukázat jestli umí aspoň bruslit tak ať je nechá doma u mě trenér O.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...