MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-8-20" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
20.08.2020, 21:56
 
...už joo. Smajlík
 
 
 
Reakce na jeníček: Nechtíc jsem to odeslal třikrát.. sor...
No no, už jsem to sakra stáhnul Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.08.2020, 21:24
 
Reakce na jeníček: Nechtíc jsem to odeslal třikrát.. sor...
Ale použil jsi krásné číslo Smajlík Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
20.08.2020, 21:21
 
Reakce na Haberman44: Jo jo, mobily :)) ;)...
Nechtíc jsem to odeslal třikrát.. sorry, ale na tebe s dvaačtyřiceti příspěvky za den, ještě nemám! Smajlík
 
 
 
Špatný to úplně nebylo. Současnýmu kádru věřim, jen to chce v mistrácích jet důrazně celej zápas, bez respektu a nevymejšlet v obranným. Chyběla tomu trochu lehkost. Snaha o rychlost řešení často spíš zbrklost. Tohle si ale sedne. Z Plzně nebo Sparty jsme body nikdy moc nevozili. Sparta ve čtvrtfinále PlayOff vystavovala obligátní stopku ve čtyřech zápasech. Ostudu jsme neudělali.

A teď domluvit nějaký přáteláky na příští tejden.
 
 
 
Reakce na jeníček: ...ach, ty mobily! ;(...
Jo jo, mobily Smajlík Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
20.08.2020, 20:58
 
...ach, ty mobily! Smajlík
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
20.08.2020, 20:57
 
Co říci na závěr turnaje ..Nu, ostudu jsme neudělali! Turnaj splnil více, nežli jsem od něho očekával a oproti klasickým připravným utkáním, které nás teď čekají, měly zápasy dosti slušnou přidanou hodnotu. Řekl bych, že se to hodně přiblížilo extralize, což byla pro nás konfrontace v plné palbě ..k nezaplacení.. Postup se nezdařil. další kvalitní klání nás míjí a případná finanční odměna, půjde na účet zkušenějších. Nu, nic se neděje, trenérské duo má o čem přemýšlet a někteří hráči také. Jedeme dál a jak se říká ..hlavně se z toho nepo....
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
20.08.2020, 20:57
 
.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
20.08.2020, 20:52
 
Reakce na evoorg: No, sice jsem tu dnes vznosně psal, ja...
ten první odstavec mě rozsekal Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Ohlasy trenérů
Ladislav Čihák (HC Škoda Plzeň): "Přijel velmi mladý, agresivní tým. My jsme věděli, že to s nimi nebude jednoduchý, kord když budeme dlouho držet kotouč v obranném pásmu. Chtěli jsme puky rychle vyhazovat nahoru hřiště, což se nám dařilo. Nechtěli jsme soupeře pouštět do žádných přečíslení. V první třetině se nám to dařilo, vykřesali jsme z toho dvě branky. Ve druhé třetině nás trošku položily branky Motoru, hosté byli v pasážích lepší, měli jsme problémy v obranném pásmu a soupeře to dostalo na koně. V poslední dvacetiminutovce jsme navázali na úvodní periodu, zaplať pánbůh za dva zásahy. Chtěl bych klukům poděkovat, nebyl to vůbec jednoduchý zápas, dnešní cíl byl postoupit, podařilo se a za to jsme moc šťastní. "

Václav Prospal (HC ČEZ Motor České Budějovice): "My jsme si do Plzně přijeli pro nějaké body, nepřijeli jsme prohrát. Ráz utkání udala první třetina a já jsem velmi nespokojený jak k tomu hráči přistoupili a proti tak silnému soupeři už jsme ztrátu nedokázali dohnat. Ve druhé třetině jsme se dokázali zvednout, vyrovnali jsme, nicméně pak jsme se nechali přečíslit a mužstvo jako je Plzeň nás dokáže potrestat. Ani hra jakou jsme odehráli celých šedesát minut neodpovídá kontrastu hry, kterým jsme se dnes chtěli prezentovat.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
20.08.2020, 20:22
 
No, sice jsem tu dnes vznosně psal, jak je tahle část sezóny prostorem ke zkoušení, ale ta Rendova zkouška byla pevně doufám jenom přípravou na to, jak bude doma psovi házet frisbee, protože to bylo na mrtvici, příprava nepříprava.
A co se dalších individuálních výkonů týče - Čenda s Plášilem už klasika, ti budou velkou zbraní i v Extralize, do Voženílka se tu obvykle kope, ale dneska bych ho vyzdvihl. V té ruce to má, snažil se pracovat dozadu, přidal na důrazu a chyběla tomu v podstatě jen gólová tečka. U Prokyho mi přišlo, že se dnes konečně trochu osmělil a rozehrál. Naopak Matoušova lajna byla v posledních dvou zápasech dost nevýrazná. Směrem dozadu si to odehraje, ale ta ofenzivní nástavba tam chybí.
 
 
 
Sedm let od vzkříšení Motoru. Velká sláva rozjela novou éru Budějovic
odkaz
 
 
 
Reakce na mav8: Kluci se snaží, ale nejsme zatím schopný...
Téměř s většinou souhlas. Jen bych opravdu neřešil rozhodčí, ať už měli písknout to nebo to.
Jinak v zápasech se Spartou i v tom dnešním bylo krásně vidět, jak snadno se na nás dá připravit - téměř všechny akcí táhneme po křídlech, kde jsme často buď zastaveni hned na modré nebo o kus dál u mantinelu. Pak je z toho jen a pouze taková ta jeb@ačka v rozích a spousta soubojů, z nichž se potom rodí i zbytečné fauly a vyloučení (dnes tam byly v útočném pásmu dva zbytečné fauly). Proč to nezkusíme jinak, proč nezměníme způsob hry během zápasu? Je vidět, že přidat tempo umíme, tím dokážeme trochu i soupeře zatlačit, ale je to jen na pár minut, někdy to dokážeme i o trochu déle.
Bude zajímavé sledovat, kdo bude zúžen. Mě v těchto zápasech nepřesvědčil Kachyňa, Vydarený, Holec, Jonák. U Gilberta je vidět, že to v rukách má, ale ta jeho laxnost je ubíjející a asi bych to měřil poměrem cena/výkon...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 20:03
 
Za tu hrubku si nafackuju sám Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
20.08.2020, 20:01
 
Kluci se snaží, ale nejsme zatím schopný hrát dobře celý zápas a děláme hloupé chyby, které jsou trestány. Nevidím to do budoucna černě, ale bude určitě nějaký čas trvat, než si hráči zvyknou na vyšší tempo a šikovnější protihráče. Do začátku to bude určitě chtít sehnat k přátelském další týmy z extraligy, které nepostoupili dál v poháru. Co mě za dnešek vyloženě sejří je zbytečný 4 a 5 gól po nesmyslným váhání vyhodit puk na icing, když nás tam točí a střídačku mají blíž a samozřejmě ten námaze. To, že pruhatci uznají neregulérní gól a opět se snaží mít vyrovnaný počet vyloučených už mě ani nepřekvapuje. Nadávali jsme na ně v pralese a tady to evidentně nebude o moc lepší. No nic, čeká kluky ještě hodně práce, ale to bylo jasný už od začátku...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.08.2020, 19:57
 
Reakce na mrskman: Dnes zlepseni i v tom, ze jsme nedost...
Závěrečná PP bych řekl sehraná moc hezky, chybělo možná i trochu štěstí. Rozhodně ale kluci působili v této situaci sebevědoměji, než proti Spartě.

Dneska se mi to celkově vzato líbilo, ovšem celkový dojem mi dost pokazili zkur.. točníci. Ale ono to půjde. Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: To víš, asi si myslí, že toho tad...
Aleš říkal, že budou hledat vypadnuvší. A aspoň 2 zápasy..
 
 
 
Dnes zlepseni i v tom, ze jsme nedostali fika do prazdny! Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Jo aha. :))...
To víš, asi si myslí, že toho tady vzali málo.

Jinak jsem zvědavej, kolik teď sehrajeme ještě zápasů a s kým. Nebylo by špatný s Varama nebo Bolkou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Motor České Budějovice
HC Sparta Praha