MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-18" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Také doporučuji návrat k hokeji. Každý den to tu nesleduji a tak se zeptám . Bude se někdy realizovat Kleť a nebo to zapadlo jako řada jiných dobrých nápadů ?
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...hele Macháčku, nevím čím to je, al...
Ti nějak ležím v bachoru,což??
Tak to raději vyblij a nepiš kraviny.
Píšu sem jen velmi zřídka za poslední měsíc,tak se laskavě starej o sebe a nenaznačuj tady nějaké tvoje fantasmagorie Smajlík .
 
 
 
P.S. prosím už mne nekrmte. Pár příspěkvů nazpět jsem nabádal k návratu k hokeji. A někteří si nedaji říct a nedaji Smajlík .
 
 
 
Vcera probehlo to jednani svycarsky ligy a podle prekladace limit pro cizince zatim nezvedli. Odlozili to na dalsi mesice. odkaz
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...hele Macháčku, nevím čím to je, al...
Nemám... Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Co mají jakékoliv demonstrace společnéh...
Ani ne. Mně jsou ostatní lidi u zádele. Každej strůjcem svého štěstí přesně v duchu té liberální demokracie. Ani smrt bližního se mnou nezamává, natož cizího. Jsem egoistickej sebestřednej hajzl a jako no a cóó. Alespoň nemusím lézt někomu do zádele a pochlebovat jen abych byl skrytej ve stádu.
 
 
JeníčekJeníček | =Všechno je v říti .. prasečí hody na tenké niti!
Reagovat
18.06.2020, 20:52
 
...hele Macháčku, nevím čím to je, ale již delší dobu mám pocit, jako by jsi vlastnil klíče, od "Habermanova mlýna"! Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Miluje Babiše, Zemana a nezákonné odpo...
Zeman je mi šumák a nemiluji ho. Babiš? Ano, alespoň ti co kázali vodu a pili víno ví jaké to je být na druhé straně a když se někdo chová jako oni. Na odposlech lotra není potřeba zákonného odposlechu. Jak málo ti stačí strčit někoho do jednoho pytle. Mně tu někdo káral za nálepkování. Díky. Já se z toho nepo.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.06.2020, 20:39
 
Reakce na macháček: Toho bolševika si říkej doma fotrovi...
Co mají jakékoliv demonstrace společného s tím, že si tu před chvílí plácal nesmysly a vytíral si hubu ústavou (pravda, v tvém případě určitě nevědomky) voláním po něčem, co by se dalo nazvat orwellizací trestního práva? Což, ať už se ti líbí nebo ne, poměrně jasně ukazuje na tvůj hodnotový systém, který je dost těžko slučitelný právě třeba s tou demokracií. Ostatně i ty osobní urážky naznačují, že jsem asi tnul do živého, co?
 
 
 
Miluje Babiše, Zemana a nezákonné odposlechy, ale komouš to prej není Smajlík
 
 
 
Reakce na SNAD: Macháčku, takový pěkný příjmení máš. Moj...
Pravda, proto je zloděj a vrah vždy o krok před policií a soudy. Mně je to celkem šumák, mně se to netýká a ani snad nebude.
 
 
 
Reakce na alkac: Bolševickou podstatu svého mylšení jsi ...
Toho bolševika si říkej doma fotrovi až vystřízlivíš chudáčku. Jo mažou pche a pak demonstrují proti rasismu. Kulový maňas.
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
18.06.2020, 20:25
 
Reakce na SNAD: Jak chceš něco vyšetřit, když musíš vše ...
pokud se něco dlouhodobě rozkrádá, je potřeba hned řešit a ne čekat na povolení od služeb, které jsou v tomto zločinu zainteresováni. Jednoduché. Bohužel v naší společnosti se stále vymýšlí ptákoviny a papíry na ptákoviny. Tyhle věci samozřejmě vyplodí politici na podnět lumpů a dostanou za to drobné všimné "slovy Pelty"
 
 
 
Reakce na macháček: Chceš říct, že každýmu potenciálnímu...
Macháčku, takový pěkný příjmení máš. Moje babička byla Macháčková.
Když si pčr nebo sz nebo bis nebo nevím kdo požádá o odposlech, tak uvede důvod. Např to co si uváděl, když v průběhu odposlechu zjistí, že se dotyčný domlouvá s někým třetím a ten se mu svěří, že hodlá vykrást sběrnu kovů, tak to nemohou použít jako důkaz u soudu, ale musí požádat soud o odposlech tohoto třetího a to ještě za předpokladu, že si nemůžou důkazy obstarat konvenčním způsobem. Protože tímto způsobem by vlastně mohli odposlouchávat všechny, protože všeci kradnú.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
18.06.2020, 20:01
 
Reakce na macháček: Tudíž přeji nezávislým soudcům NSS a...
Bolševickou podstatu svého mylšení jsi asi lépe než tímto svým příspěvkem demonstrovat nemohl. Jinak co se týče připouštění důkazů s ohledem na zákonnost jejich získání (ošklivé cizí slovo, viď?), tak v demokraciích na západ od nás se zrovna s tímhle mažou opravdu hodně...
 
 
 
Reakce na játro: mě víc sejří toto: https://www.novinky....
A pak ty chudáčky ještě odškodníme... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na snad: až se bude někdo domlouvat na vraždě, ta...
Chceš říct, že každýmu potenciálnímu teroristovi napřed zavolaji Hele Ferdo my tě budene zákonně odposlouchávat mobil?
 
 
 
Reakce na játro: trochu blbost, ne? Jak chceš něco vyšet...
Jak chceš něco vyšetřit, když musíš vše hlásit? Co máš přesně na mysli?
 
 
 
Reakce na macháček: Tudíž přeji nezávislým soudcům NSS a...
až se bude někdo domlouvat na vraždě, tak ho pčr chytne při pokusu, nebo při obstarávání zbraně atd., ale nebude moct jako klíčový důkaz použít odposlech získaný nezákonně.
Poslední tvoje věta je .... něco s čímž se naztotožnuji Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
18.06.2020, 19:36
 
Reakce na snad: mě se to rozhodnutí NSS líbí. Již dříve ...
trochu blbost, ne? Jak chceš něco vyšetřit, když musíš vše hlásit? Soudci, jsou stejně jako poslanci skupina, kteří rozhodujou o svém platu a podle toho vypadá jejich rozsudky. Před iks lety padlo "soudcovská mafie". Jáv to věřím. Nikdo z bohatých nebyl odsouzen (až na blba Ratha) ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Svěřence Jaroslava Modrého čeká před startem extraligového ročníku celkem devět přátelských utkání s atraktivními soupeři...

Václav Svach, Ivan Lytvynov a Jakub Čížek za sebou mají maturitní zkoušku ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Tradiční poděkování za podporu v uplynulé sezoně se nemohlo vyhnout ani společnosti Hoch a synové 1899! Děkujeme za podporu a...

O Motoru, o dětství, plánech a samozřejmě i o tom, jaké to je být synem slavného rodiče, jsme si na dálku povídali s...