MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-6-11" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na jirka.24: Díky. Jsem rád že se líbí. Momentál...
Gruzii si hodně pochvalovali většinou. Určitě bych si rád něco přečetl...
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
11.06.2020, 18:51
 
Reakce na jirka.24: Pokud máš slabost pro hory (stejně j...
bomba Smajlík Smajlík Smajlík moc krásné čtení
 
 
11.06.2020, 18:27
 
Reakce na kimmi: Moc hezký...super zážitky...
Díky. Jsem rád že se líbí.
Momentálně píšu Malajsii a Borneo a za měsíc se chytám do Gruzie, tak kdyby někoho ty země zajímaly, rád podám podrobnější info. Ať už prostřednictvím nějakého článku, nebo klidně osobně.
 
 
kimmikimmi | České Budějovice
Reagovat
11.06.2020, 17:19
 
Reakce na jirka.24: Pokud máš slabost pro hory (stejně j...
Moc hezký...super zážitky
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Já teda doufám, že s tím zákazem vst...
Souhlasím. Rád bych podotknul, že počet nakažených v kraji skutečně je v řádu desítek. Je jich totiž 11. Jedenáct! (V krumovském okrese jeden, v budějckém dva.)
odkaz
 
 
 
Juniorská kauza končí! Havířov, Přerov a Vsetín se dohodly se svazem
odkaz
 
 
 
Mrknu. Díky.
 
 
11.06.2020, 14:00
 
Reakce na MARSCH: I krajská soutěž se bude hrát. Možnost...
Pokud máš slabost pro hory (stejně jako já) dovolím si pozvat tě na svůj cestovatelský blog.
Zejména scenerie z Madeiry a Nového Zélandu mi zůstanou vryty do paměti dlouho.
odkaz

Ostatním se omlouvám za off-topic.
 
 
 
Zdravím ze Vsetína,vzhledem k tomu,že jsme si vyměnili 2 hráče tak vás sem tam navštívím.Jen se vyjadřím (je to můj názor)k dotazu ohledně naší "areně Lapač"Já se přiznám,že na hokej nechodím jen kvůli hokeji ale taky kvůli té atmosfeře...Já k hokejí nepotřebuji sedět na polstrovaných sedadlech(nadsázka) jist MC burgery(O2) ale určitě potřebuji atmosferu...A tu při vší uctě my sedící neuděláme.Nevidím jediný důvod aby někdo s hora nařizoval kolik má mít stadion sedaček.Chápu zázemí pro hráče a realizační týmy.Berte to jako můj názor, který nikomu nevnucuji.Před časem jsem tu měl na navštěvě kamaráda z Prahy,který projevil zájem jít na Vsetín na hokej,je to spíše fotbalový fanoušek na hokeji byl jen v Liberci v O2 a na staré Spartě.Byl z atmosféry starého lapače nadšený.PS.Moc jsem zvědavý na p.Babku,vím ,že u vás byl dost oblíbený
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 13:40
 
Dušek řekl, že „postupné kroky rozvolňování nemají žádné plošné negativní jevy“, covid-19 se nikde nevymkl kontrole. Nákaza se podle něj však také ani nechystá z Česka „vymizet“.

Drtivá většina záchytů, které nyní pozorujeme, se týkají lidí v produktivním věku a v dobrém zdravotním stavu,“ dodal Dušek.

„U nejsou vůbec vzácné dny, kdy na covid-19 nikdo nezemřel. Je to další důkaz, že epidemie covid-19 je na ústupu. Bil bych na alarm, kdyby při poklesu testů nám narůstal počet nekažených, počet hospitalizovaných. Ale tomu se tak neděje. Slovo epidemie koronaviru by se už nemělo používat,“ prohlásil.

Zdroj: odkaz

tak to dává smysl, aby v září platilo omezení zrovna na sportovní akce Smajlík

no budu optimista, imho jdeme v září normálně na hokej. To "dum spiro, spero" se původně týkalo postupu, teď ho zaměřím na to, abych mohl na hokej Smajlík
 
 
 
Tak on ten STBákovo systém je úplně jednoduchý. Z peněz skupiny A uplatím skupinu B, která má 30% a volí ho. Bez ohledu na jeho totální nekompetentnost. Jakékoliv reformy nula, nestačily mu ani příjmy zvýšené za 2 roky skoro o 300 mld. Mám obavu, že zdaleka neřekl poslední slovo.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Tak krom nový arény taky záleží na pří...
Pokud jsi se někdy kouknul k nim na fórum, tak víš, že to podle nich u nás v pohodě není, protože si tu některý lidi nechávaj dát na kostku přání k narozeninám.
 
 
 
Reakce na quak: Vláda si ověřila, jak obrovskou moc jí t...
pravda, to jak nás tady staví do latě je strašný.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
11.06.2020, 12:31
 
Reakce na kerschlic00: Tak jasně, že v plechárně bude vž...
Tak krom nový arény taky záleží na přístupu klubu. My taky nemáme žádnou plechovku, ale odpornosti typu Liberec, kde ukvičenej moderátor řídí z repráku kotli děkovačku, u nás nemáme a doufam, že nikdy mít nebudem. Polemizoval bych s tim, že to zabíjí hokej, ale fandění, jak si ho představuju já, to zabíjí zcela spolehlivě. Zároveň chápu, že normovanej eurofanoušek by na to moh mít jinej názor než já.

Reklamy na kostce jsou prostě nutný zlo, nějakou muziku taky člověk snese. Ale musí to mít hranice. Řek bych, že Motor jde v tomhle směru cestou snesitelnýho kopromisu.
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
11.06.2020, 12:29
 
Reakce na quak: Vláda si ověřila, jak obrovskou moc jí t...
Na začátek září je vyhlášen den Agrofertu na Ptačím hnízdě pro 6000 lidí...Tak snad to nebude bráno jako demonstrace a na hokej budeme moct v klidu vyrazit...teda na Hradec to asi v klidu nepůjde Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 12:20
 
Reakce na quak: Vláda si ověřila, jak obrovskou moc jí t...
Pokud to bude s opatřením, že musíš mít v okolí stadionu roušku, vydezinfikovat ruce před vstupem na stadion a po WC, tak dejme tomu. Ale jestli vyhlásí ptakovinu typu max. 1000 lidí, tak je to fakt zralý na masivní protesty.

Prostě - hlavně, ať se může na hokej aspoň za nějakých podmínek.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.06.2020, 12:10
 
Vláda si ověřila, jak obrovskou moc jí takový stav dává. Od švindlů při objednávání pomůcek, kde se odklonily těžký prachy, přes spousty omezení a následná uvolňování. Seberou lidem část svobod a když je pak vrací, dav nadšeně tleská. Bureš z toho vyšel jako hrdina, který zachránil republiku, preference mu rostou a může bez obav zatnout půlbilionovou sekeru. Ten tohle bude těžit, dokud to půjde. A k tomu potřebuje obyvatele strašit a držet v nejistotě. Navíc tak činí prostřednictvím epidemiologů a sám je z obliga. Bojím se, že v září na hokej nepůjdeme, tedy minimálně ne tak, jak jsme byli zvyklí.
 
 
 
Reakce na Hukoth: Stará plechovka je dycky lepší pro fan...
Tak jasně, že v plechárně bude vždy lepší atmosféra. Mě tam ale prostě zaskočilo, když tam někdo napsal, že moderní arény jako je v Liberci a Třinci zabíjí českej hokej.
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.06.2020, 10:40
 
Já teda doufám, že s tím zákazem vstupu na sportovní akce v září to dopadne stejně jako s idi0tským prohlášením Prymuly, že se na 2 roky zavírají hranice. Ze 2 let bylo pár týdnů... Strašit, to by jim šlo...

Celkem by mě zajímalo, jak by dopadla situace, kdy bude v září počet nakažených v JČ kraji cca jako teď, tj. desítky lidí na celej kraj ( Smajlík ) . Zakáže se vstup na stadion a klub se ozve, že chce slyšet přesný důvod, proč kvůli pár lidem v celým kraji nemůže zbývajících cca 640 tisíc na sportovní akce. Zvlášť, když má fungovat chytrá karanténa a ty lidi, co přišli do kontaktu s nakaženými, není problém na stadion nepustit. Jedná se totiž zase o desítky lidí.

Stejně tak doufám, že od září pojedou školy normálně, protože už teď je znát, že tenhle tříměsíční zákaz vstupu do škol bude mít obrovský dopady.
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
11.06.2020, 10:33
 
Reakce na kerschlic00: Mohl by mi prosím někdo ze vsetín...
Stará plechovka je dycky lepší pro fanoušky, nová pro gaučobuřťáky či rodiny. Souvislost se stavem hokeje jako takovýho tam ovšem, aspoň já, nevidim vůbec žádnou.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Během kariéry zažil téměř vše - tituly, světové medaile, olympijské hry, postupy i složité přesuny. Bránil Crosbyho, Ovečkina...

Před 15 lety zemřel ve věku 75 let bývalý českobudějovický útočník Josef Houdek. V A týmu odehrál 7 sezon, cca 130 zápasů, v...

V letech 1982-85 nosil kapitánské céčko budějovický odchovanec a obránce JAROSLAV KOČER. Třeba Václav Prospal ho označil za svého...

Ani letos vás neochudíme o možnost rozhodnout, komu z motoráků se sezona nejvíce povedla! Pro koho budete...