MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-12-22" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
22.12.2020, 23:40
 
Ještě k Čiliakovi, dneska skoro každý puk z něho vypadl a bývá hodně často úplně mimo klec, a proto dostává tolik gólů z dorážek; je pravda, že takřka všichni soupeři mají hráče, kteří to dokážou trefit i z nemožných úhlů, my takové hráče nemáme. My to netrefíme ani z metru.
 
 
CerpetCerpet | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 23:40
 
Reakce na full: Souhlas, tohle je čiliakománie... nepodá...
Kotel, tím myslíte výplatu?
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
22.12.2020, 23:38
 
Nejhorší je, jak to vše jde hloupě. Když zachytá gólman, útok nedá góly a když dá útok góly, nepodrží brankář. K tomu hráč dostane hokejkou do oka a je to zrovna náš elitní bek. A aby nebylo dost, další spolehlivý bek odstoupí vzápětí. O marodce a hráčích na ní se není třeba bavit. Jako bysme byli prokletí.

O to víc mě taky mrzí, že si za téhle situace maříme výsledek tím, že VP nechá stát zdravé hráče kvůli tomu, že možná mají v něčem slabší přístup a raději ty ještě ostatní zbylé tavíme v rychlém tempu zápasů. To si můžeme dovolit až budem mít kompletní kádr.

Další věc je, že nemít tu půjčené Formana a Adamského, tak ve třetí třetině nebylo o co hrát. Kmenoví útočníci nejsou schopni dát víc jak gól na zápas. Ten gól na 4:5 byl dost příznačný v tom, jaký je rozdíl mezi produktivitou "základního" hráče a posily. Náš hráč to nacpal předtím do tyče. U Formana bych pak nechal zbytek týmu nastudovat, do jaké části brány je potřeba umístit puk, aby gólman měl jen malou šanci. Problém je, že ti dva jsou tu jen na omezený počet zápasů a navíc mám strach, aby Forman nezapadl do toho psychického marastu časem taky. Po zápase v rozhovoru vypadal docela otráveně.
 
 
 
On si ještě někdo myslí, že se bude příští rok sestupovat? Víte kolik klubů bude mít existenční problémy?
 
 
22.12.2020, 22:38
 
Reakce na full: Nemáme peníze, nemáme hráče pro ELH, po ...
Ale tam již o něco půjde.O sestup. Smajlík
 
 
 
Nemáme peníze, nemáme hráče pro ELH, po sezóně nebude kouč, případně i sem tam nějaká opora... a my se upínáme s nadějí k příští sezóně, že to bude lepší, než letos, kdy o nic nejde...? Smajlík
 
 
 
Čiliak měl v Zatáčce 400+ a nechtěl vůbec slevit, tak ho Zábranský střelil, u vás bude mít asi o něco míň, ale rozhodně ne o moc.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.12.2020, 22:08
 
Reakce na zbyna-ck: On hrál v nhl v kvalitním týmu, takž...
No jo, já ho holt pořád vidím na MS 96. Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
22.12.2020, 22:05
 
Posílám gratulaci Vantovi do Litvínova k rekordu. Zaslouží si ho a jsem rád, že odehrál i několik sezón i zdev ČB a mohl nám dělat radost. Smajlík Smajlík
 
 
22.12.2020, 22:00
 
Raška,Přikryl,Lytvynov jsou v klatbě nebo opravdu zranění?
 
 
 
Reakce na Tonyj: Není ostuda prohrát západ. Ale je trapn...
Ano , dnes to jde z velké části za Václavem. Jet na zápas s 16 hráči do pole ? Co Ivan a Svach ??? Fakt ta jeho zásadovost hraničí s hazardem. Svach odehrál 1 zápas bez větší chyby a již nedostal šanci. Mluvil o šanci mladým , ale kromě Beryho ji zase tolika hráčům nedal.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
22.12.2020, 21:48
 
Reakce na alkac: Ad Allen - budu se opakovat, ale přečti...
On hrál v nhl v kvalitním týmu, takže MS často nestíhal. Navíc tam hrál v době úplně jiný kvality našich hráčů, takže i když mohl, nedostalo se na něj. Dneska by v repre takovej bek hrál i se zlomenou nohou.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.12.2020, 21:45
 
Reakce na Tonyj: Není ostuda prohrát západ. Ale je trapn...
Ad Allen - budu se opakovat, ale přečti si, co píše SB. Mj. mě z toho vyplynulo, že Conor byl do Bolky poslán také proto, aby se ulevilo rozpočtu, což následně umožnilo vůbec přivést Formana s Rothem. Ta finanční situace je žel asi až takhle moc blbá...

Jinak koukám na náš FB a Standa Neckář jen 16 zápasů za repre? Tomu se ani nechce věřit. Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: A ty víš, kolik bere Čiliak? Podle mě ...
Loni se zveřejnily platy v extralize a byl snad mezi nejdražšíma 10 a dost pochybuji o tom, že tu šel nějak výrazně dolů. A to že bere momentálně Kovář víc? Vážně divný, když je v KHL. Podle mě má vyděláno dost, a když jsem s ním četl nějaký rozhovory, tak z toho fakt nemám pocit, že by mu to tu bylo celý u pr.... A i kdyby tady byl za podobný prachy jako Čiliak, tak věřím tomu, že to bude furt mnohem větší opora, protože v KHL patří ke golmanský špičce.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 21:37
 
Kovář je nejlépe placený gólman KHL a je v top 10 placených hráčů KHL. První je Vadim Sipacov a hned pak Saša Jaškin.
 
 
játrojátro | Ujčík je zloděj
Reagovat
22.12.2020, 21:29
 
Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík jo, bavím se Smajlík
 
 
jirka50fjirka50f | České Budějovice
Reagovat
22.12.2020, 21:28
 
To co napsal SB je pro mě největší průser. Nejsou prachy. V tom případě si už žádné iluze nedělám. Jen mě zajímá jak je to jinde?
 
 
 
Reakce na kerschlic00: A kde přesně jsem psal, že tu bud...
A ty víš, kolik bere Čiliak? Podle mě Kovy bere momentálně 10x tolik a pochybuju, že to tady tak miluje, že by nechtěl mít zaplaceno.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: A kde přesně jsem psal, že tu bud...
Takto reaguje furt a není sám, kdo ti podsouvá něco co si nepsal...
 
 
 
Reakce na fofana: Úplně vidim, jak tu bude Kovy hrát zad...
A kde přesně jsem psal, že tu bude zdarma? Nauč se číst, než nějak zareaguješ. Napsal jsem jen, že by nemusel stát tolik.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...