MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-29" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -tom-: Budeš se divit, ale ty moje rozhovory, ...
Mně to vysvětlovat nemusíš. Jen mě trochu štve, když tu začneš šermovat nějakým Havířovem, když víš, že to je naprosto výjimečná věc a standard máme úplně jinde.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 23:24
 
Reakce na KohyCZ: Bohužel dnes redakci prý kiksnul mikro...
Budeš se divit, ale ty moje rozhovory, jak jistě víš, jsou nahrávaný na mikrofon v telefonu. Dát Martinovy do ruky jakejkoliv telefon a pak to spárovat s obrazem je to nejmenší i když se jedná o nouzovku Smajlík Třeba takovej tip pro příště.
 
 
 
Trenéra vyhodit? Proč? To by měla odejít třetina hráčů. Někteří hráči prostě na to mít nebudou ať dělaj co dělaj. Vedení trochu vyčítám, že se neponaučili od Jihlavy a Kladna. Mladý hráči se nemaj od koho učit.
 
 
 
Reakce na L3151: Vždyť prohráváme přád jedna ušmudlaná v...
Přestaň tu hrát fanouška Motoru, ty trapáčku bůhví odkud.
 
 
 
Reakce na -tom-: Jinak ten zvuk v rozhovoru děsnej :)- ...
Bohužel dnes redakci prý kiksnul mikrofon, takže nouzovka. Jistě víš, že standard je jinde. Ale chtěl jsem, ať natočí aspoň něco.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 23:05
 
Jinak ten zvuk v rozhovoru děsnej Smajlík Oproti Havířovu nebe a dudy
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 23:03
 
Na tý fotce vpravo u článku vypádá Novka jako Kutlák. Už jsem se bál, že tu máme článek, o nový posile Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
29.11.2020, 22:52
 
Je mi z toho smutno.... Smajlík Smajlík Smajlík
Místo, aby tady byla radost z opětovného návratu tam, kam patříme (byť výsledky, pravda, nejsou oslnivé), tak tady nějací Divousi a Filipové řeší Kohyho rádoby větné omyly, nějaká vojenská kóta L z jakéhosi Vidlákova tady káže trolloviny, další chtějí vrátit peníze za permice a jsou zpruzeni a opruzeni, že je klub ještě nevrací.....
Divná doba!!! V pralese bylo lépe, že, vy umělci a všeználci!!!!!
 
 
29.11.2020, 22:28
 
Reakce na L3151: Vždyť prohráváme přád jedna ušmudlaná v...
Když si takový odborník, tak máme dvě výhry. Smajlík
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
29.11.2020, 22:13
 
Reakce na =M=Dedek: 1) číslo L je troll, nebo lobotomik....
Vždyť prohráváme přád jedna ušmudlaná výhra to klobouk dolů i s brkem.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: 1) číslo L je troll, nebo lobotomik....
signuji Smajlík
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
29.11.2020, 21:54
 
1) číslo L je troll, nebo lobotomik. Potažmo troll lobotomik. Nemá cenu se točit na tom co tu píše.
2) Trenéra tu chce odvolávat akorát číslo L (a lehounce mu přizvukuje mlynář). Takže se zase v klidu uklidníme a vyhlášení tipu "tady všichni odvolávají" a "už nekritizujete hráče, ale odvoláváte trenéra" si strčte tam, kam je třeba poslat číslo L. Není to pravda.
3) Vám, kteří sem pokaždé, když se prohraje přispěcháte vynadat všem, kdo něco kritizují chci položit jediný dotaz: A vám se ten hokej jako líbil? Mě už to totiž přijde jako strašlivý pozérství. Tvářit se na jakoukoliv, někdy lichou, jindy věcnou kritiku, jako na něco strašně hloupého a nepochopitelného je prostě asi hrozně jakou cool, ale logiku aby v tom Hurvínek hledal.
4) Protože to jak teď hrajeme, je problém ze dvou důvodů: jednak je každý další takový zápas zbytečný a neposouvá nás vůbec k výkonům, které nás za rok udrží v ELH, ale hlavně, nedá se na to dívat a lidi s tím budou postupně přestávat a zvykat si na život bez hokeje - ergo reálně hrozí, že až se jednou budeme moci vrátit, bude tu holomajznu sledovat poloprázdná hala. Ano, jsem si jist, že to ví i vedení. A že Venca dělá vše proto, aby to bylo lepší. Ale opravdu je tak hloupé napsat, že hrajeme špatně, když hrajeme špatně? A opravdu je špatné napsat, že Plášilovi úspěšné přihrávky šlo dnes spočítat na prstech jedné ruky, čili dnes rozhodně nebyl užitečný, když to tak je? Je to tak špatné, nebo jste jen pozéři, kteří chtějí ukázat, jak jsou stoicky nad věcí? Smajlík
 
 
 
Předem se omlouvám za tapetu... a nečekám souhlasné komentáře, jen sděluji své názory a svůj náhled na věc. Díky...

K hráčům
____________

Brána - Patera i Čiliak si své odchytají a mají-li své dny, chytají parádně.

Obrana - Pýcha, podle mě, není kapitán a měl by to dělat někdo jiný... ale jinak na ledě velice dobrý. Stejně mi přijde i Renda, který na to, že mu bude v květnu 40, odvádí slušný extraligový standard. Niklas Pavel se mi líbí, ano, udělá sem tam chybu, ale je důrazný, dohraje souboj (a poslední dobou i díky bohu bez vylučování), má přesnou a tvrdou přihrávku (kterou ale zase útočníci nedokáží zpracovat) a výborný na bruslích. Plášil jde dolů, strašně riskuje a přijde mi jankovitej... podobně i Lytvynov, který střídá téměř pravidelně světlé okamžiky s těmi hororovými. Na chuť nemůžu zatím přijít Suchánkovi. Naopak bych na jeho úkor vrátil Allena. Ondřej Slováček zatím jedno velké zklamání.

Útok - Kéž by vydrželo nasazení a forma Gilbertovi. Bohužel, očekávám u něho stejně podobnou stagnaci a následně pád formy, jako u Beránka, Christova a Karabáčka. Bez formy je i Doležal, Přikryl... Martin Novák je na tom stejně, jako obránce Lytvynov - střídá dobré okamžiky (tedy spíše zápasy) s horšími, kdy je na ledě doslova neviditelný. Pořád se mi líbí dvojice Michnáč - Raška, kterou vhodně doplnil Gilbert, ale je otázka, jak dlouho jim to půjde. Bohužel, v předchozích dvou zápasech se mi zdál z této lajny nejhorší Raška. Matouš Venkrbec mi přijde... no, ani vlastně nevím jestli + nebo -, ale tak nějak ho v sestavě registruju a má i slušné zápasy.
No, ono v útoku obecně není moc kde brát, protože kdo nám tam zbývá - Jonák, Voženílek...? Zatím taky velké zklamání.
Je otázka, co by na aktuálním nastavení týmu změnil návrat Indráka s Holcem.

A teď obecně
_______

V sestavě nám chybí silný lídr (nebo lídři), kteří jsou téměř ve všech ostatních týmech (a my jsme ho tu svého času měli třeba ve Strakovi s Nouzou nebo později Nedorost, i když u něho...). V Liberci řádí Birner s Lencem a Grígerem, v Bolce D. Šťastný se Zohornou, Vary mají Fleka a slušně si nás tu vodila i zámořská dvojice Lauko, D. Kaše... v Kometě září Rakušan Schneider (když pominu zatím nic moc hrající Zaťovice, Muellera, Holíka, Vincoura, Klepiše nebo Zbořila), i ten Litvínov má svého Jarůška anebo Vítky, na které se nám sice zatím daří, mají svého Lakatoše. Pomíjím esa v sestavách nej týmů ELH. Prostě a jednoduše, nemáme tu takového lídra, který by to táhl. Tak nějak hrajeme zápas a vlastně se ani nečeká moc od toho nebo toho, že dá gól, ono to vždy nějak dopadne.

Přesilovky - sice jsme se zlepšili, ale furt nechápu, proč necháváme na modré jednoho obránce? Proč se pořád cpeme před branku? S jedním obráncem jsme už ztratili x času ztrátou puku na modré, kdy prostě nešlo zachytit přihrávku nebo puk po vyhrané buly. Dále jsme nabídli už x kontrů (přečíslení) v oslabení bojujícímu soupeři. Stojíme před brankou a užitek? Kolik padlo gólu po tečích nebo dorážkou? Spočítal bych je na prstech jedné ruky, kde bych měl navíc dva prsty amputované. Utápíme tam zbytečně statického hráče, který je tam platný, jak mrtvému zimník. Jinak na ostatních pozicích je to pak čtyři na čtyři a to se hraje přesilovka těžko. Očekával bych větší smysl a rotaci hráčů, místo točení se u mantinelů a v rozích...

Zakládání útoků - proč ho zakládáme dlouhými pasy do středního pásma, když ty přihrávky jsou většinou dobře pokrytý soupeřem a když nejsou, máme velký problém v rychlosti puk zpracovat a projít s ním (i třeba bez ofsajdu) do útočného pásma? Proč druhá naše možnost je to tahat po mantinelech a končit pak v rozích? Proč prostě a jednoduše nezkrátíme hřiště, kdy útočníci nebudou ujíždět o několik metrů? Nevím, nejsem trenér, ale s námi měřitelné týmy takhle směšně, při zakládání útoků, nepůsobily (o Liberci, Třinci nebo Spartě nemá cenu mluvit, tam to jde z hole na hůl)...

Střelba - proč pořád váháme se střelami? Proč si pořád povalujeme puk na hokejkách a pak ho švihem flákneme do břicha gólmana? To neumíme střílet rychle (po rychlé přihrávce), z voleje nebo s příklepem a nejlépe nad ramena gólmana? Olomoucký Káňa taky neměl kdovíjaký čísla před tímhle zápasem, ale jak se má zakončovat nám tu ukázal, proč tohle nevidíme u našich kluků?

Defenziva - už několikrát jsme se sami dostali pod zbytečný tlak (který nás pak stojí zbytečné síly nebo i inkasujeme) tím, že pořád něco vymýšlíme ve vlastní třetině. Prostě když nás soupeř tlačí a nemůžeme se dostat z pásma, těžko se s pukem prokličkujeme ven! Proč to pořád nesmyslně taháme jeden na jednoho, proč to prostě nevyhodíme ze třetiny (i třeba na zakázané uvolnění, ale dá se to i jen do středního pásma)?

Kombinace - zatím ve všech odehraných zápasech jsme neviděl, že by jsme hráli nějak dobře kombinačně. To znamená, že koukám na zápas a v podstatě vidím fu / Příspěvěk byl moc dlouhý a proto byl uříznut.
 
 
 
Meli bychom si připustit, že máme hráče, kteří nejsou schopni plnit to, co jim jakejkoliv trenér řekne. Je to na ně moc velkej fofr. Na ně se snad ani nedá zlobit. Tenhle tým nehraje pod svoje možnosti. Lepší trenér je jen házení perel.. snad se někdo srovná a naučí stabilní ELH kvalitu
 
 
 
fotky ze zápasu
odkaz
 
 
 
Smajlík Wikipedia říká:
Troll (či trol) je v internetovém slangu účastník online diskusních fór, chatů či blogů, který začíná hádky, provokuje čtenáře na internetu a rozsévá neshody tím, že zveřejňuje záměrně provokativní, urážlivé nebo irelevantní (off-topic) příspěvky k citlivým tématům. Jeho cílem je vyprovokovat ostatní uživatele k emotivní odezvě nebo jinak narušit normální, věcnou diskusi a odklonit se od tématu debaty. Činnost trolla bývá v internetovém diskurzu nazývána trollingem či trollováním.

Mělo by se to učit už na základních školách, že na blby se nereaguje pojďme to zkusit Smajlík .
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
29.11.2020, 21:38
 
Určitě se tu najdou i tací fanoušci co Václava budou nosit do nebes, ale ten vlak už je dávno jnde, Motor může děkovat p. Králi za nsestup. Jsný
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
29.11.2020, 21:31
 
Patera, trenéři
odkaz
Foto
odkaz
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
29.11.2020, 21:26
 
Reakce na Haberman44: To že byl někdo skvělej hráč ještě...
K tomuto názoru jen souhlas.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
29.11.2020, 21:25
 
Reakce na kerschlic00: Tak já taky čekal, že budeme okol...
Jj, to množství dobře rozehranych zápasů, ze kterých jsme nakonec brali 1 bod, nebo 0, je strašný... A při tom, jak je to na konci tabulky vyrovnaný, je to obrovská škoda.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor se po apelu hejtmana @Kuba_Martin rozhodl odložit nejbližší utkání s Libercem. Ke klubové iniciativě podpory očkování a tím...

Na Karlovy Vary jsme dnes nestačili, nebyl to večer podle představ.??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Do dnešního utkání vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Radim Pařízek. V A týmu hrál ve 3 sezonách (1975-77, 1979-80), celkem 42 zápasů,...