MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2020-11-11" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.11.2020, 22:55
 
Reakce na Mot-ůrek: Proč sem do toho taháš Jágra s Pleka...
Dědek chtěl předpokládám říct, že tihle dva fakt nemají zapotřebí jít si do Motoru přividělat.
 
 
11.11.2020, 22:47
 
Proč sem do toho taháš Jágra s Plekancem? Kdyby byli z Budějovic učúrával bys blahem. Musí to zachránit super Winny
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
11.11.2020, 22:33
 
Reakce na Perun: No, posila by musela být celkem velká p...
To vidím jako jediné pozitivum toho, že nesmíme na stadion. Nemusím poslouchat výlevy některých okolosedících, kteří tam snad chodí jen proto, aby si ulevili. Ale stejně bych to rád strpěl Smajlík
 
 
11.11.2020, 22:15
 
Každý na to máme odlišný názor.Někdo chce přivést posily, další tvrdí, že ne.
Můj pohled je, že v dnešní ekonomický nejisté době, bych velké posily nekupoval.Nesetupuje se, věřím, že V.P. bude stále pracovat s mužstev poctivě a dobře a kluci se zvednou.Toť můj názor.
 
 
 
No, posila by musela být celkem velká persona, protože průměrný ELH hráč by tu sám o sobě zapadnul - viz Indrák, Raška.
Ještě k těm divákům - nevím, jestli by plný dům přinesl výhry, ale jsem si jistý, že v současné situaci by chodilo hodně pod 5 tisíc a tým by byl pod dost velkým negativním tlakem, který asi každý známe ze svého okolí - nadávky za každou zkaženou přihrávku atd.
 
 
11.11.2020, 21:54
 
Prospal.:
odkaz
 
 
 
Nač stahovat kalhoty, když brod je daleko Smajlík Netušil jsem , že první vítězství dosáhneme s naším béčkem Smajlík
 
 
 
Reakce na viks: A to je pro tebe hned záruka kvality? P...
Smajlík víceméně souhlas
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
11.11.2020, 21:26
 
Reakce na full: :)) :)) tak jo... z nejvyšší švédské s...
A to je pro tebe hned záruka kvality?
Podle informací z toho článku o švédských médií a klubu se jedná o problémovém hráče, který tam předčasně skončil bez vysvětlení.
Taky muže mít problém s adaptací a jsem upřímně zvědavý, jak se v Pardubicích prosadí.
Tohle není cesta pro nás.
Já souhlasím s posílením už kolem Vánoc, aby se pro příští sezónu zapracování více nových hráčů už v té letošní, protože udělat radikálnější řez až po sezóně, mi přijde nekoncepční a nebezpečné
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
11.11.2020, 21:16
 
Martin Pešout (Karlovy Vary): „Soupeř nás potrestal dvěma rychlými brankami, ale myslím, že od druhé třetiny jsme hráli dobře. Jenom díky skvělému Čiliakovi jsme skóre neotočili už ve druhé třetině.“

Václav Prospal (České Budějovice): „Nezasloužili jsme si vyhrát, protože druhá třetina byla velmi špatná. Musíme zlepšit produktivitu, speciální formace. Dnes to však z naší strany nebylo až tak dobré jako v předchozích zápasech, možná proto odjíždíme s prázdnou.“
 
 
 
Reakce na viks: No nevím....na trhu je tolik borců, že P...
Smajlík Smajlík tak jo... z nejvyšší švédské soutěže je to průměr... A my máme v týmu posilu z druhé švédské ligy, jestli se nepletu, to je pak co, podprůměr?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.11.2020, 21:14
 
Reakce na =M=Dedek: Myslím, že ten trh pro nás bude doko...
Tak já myslel, že se tu volá po zkušených EL hráčích, ne po posilách z pralesa. Motor zatím platí a budiž mu to ke cti. Ale jen hodně blbej hospodář by nemyslel na to, co bude zejtra za situace, kdy ti vláda ze dne na den může zavřít krám. Natahat si sem za této situace potenciálně proškrtané EL plejery, by sice mohlo být řešením na hřišti, ale ekonomickou sebevraždou. Protože ti proškrtaní budou proškrtáni proto, že nebudou chtít s prachama dolů.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
11.11.2020, 21:07
 
Reakce na full: Jak to tak člověk čte, tak je to samé kd...
No nevím....na trhu je tolik borců, že Pardubice přivedli tenhle průměr odkaz
 
 
GoraGora | Tyn nad Vltavou
Reagovat
11.11.2020, 21:06
 
Reakce na Placido: Tak já myslel, že klub je profi, že n...
Tak přesně takovou odpověď jsem čekal Smajlík .Plnou hubu keců a pak to zazdít.Prostě kde nic není, ani smrt nebere.Natož super lajnu Smajlík .
 
 
 
Reakce na alkac: Přesně tak, nepropadal bych panicům. Ta...
Smajlík jmenuj koho... já? Copak já mám na starosti příchody a odchody hráčů v Motoru? Já nemám přehled o hráčích, kteří jsou volní a šli by k nám hrát. Jen prostě nevěřím tomu, že by tenhle tým, tak jak je složen, byl schopen dlouhodobě čelit extraligové kvalitě. Hrajeme stále impotentní hokej, už od letního poháru, jsme absolutně čitelní pri zakládání útoků, při zakončování i při přesilovkách. Je otázka, proč se nepokusíme o změnu - např. ve stylu Olomouce, která také neměla na to, aby kvalitou týmy přehrávala, tak hrála to, na co měla a body sbírala. My se snažíme o rychlý hokej, ale nejsme schopni rozehrát, zpracovat přihrávku, přihrát do volných pozic apod.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Walk on, walk on, With hope in your heart
Reagovat
11.11.2020, 21:04
 
Reakce na alkac: Přesně tak, nepropadal bych panicům. Ta...
Myslím, že ten trh pro nás bude dokonce výrazně lepší, protože Motor platí. Z CHL sem půjde ochotně kdokoliv, kromě Poklada a Plekance a jak postupně budou v mnoha klubech docházet ruble, případně se budou realizovat vepřové škrty, bude pro mnoho hráčů telefonát z jihu vítaným řešením finančních problémů.

 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.11.2020, 20:51
 
Reakce na Paav: ;) V nulté sezóně jsme taky ledacos zaž...
Přesně tak, nepropadal bych panicům. Tahle sezona je od začátku jak blbej vtip, obzvlášť pro náš tým, kterej pod Václavem stavěl hru na extrémní fyzičce. Přijde mi logický, že v případě, kdy vzhledem ke koronárním okolnostem nemáme možnost se do tohohle pořádně dostat, zkušenější EL týmy nad námi budou mít navrch. Bohužel pro nás se to zatím projevuje dost krutě, protože o řadu zápasů přicházíme o ty nejmenší detaily, ale i to se stane. Netýká se to samozřejmě dnešního zápasu, kdy Varani vyhráli naprosto zaslouženě (a nebýt Čiliaka, asi by vyhráli výrazněji), ale zatím bych si nerval vlasy z pohledu na tabulku. Až odehrajeme takových zápasů jako dnešní čtyři, pět v řadě, tak to bude jiná.

full: Jmenuj koho, kdo je teď k dispozici? I ten přestupák byl, jakej byl. Myslíš, že teď to bude lepší? Klub ná na krku finanční ztráty, které zatím ani není schopný vyčíslit. Nikdo neví, co bude. V současnosti bychom se takhle mohli velmi snadno vydat chomutovskou cestou.
 
 
 
Jak to tak člověk čte, tak je to samé kdyby, snad, asi... já si myslím, že prostě není na co čekat. Tenhle tým potřebuje okysličit, přitáhnout sem jednoho, dva borce, někoho poslat rozehrát o soutěž níže... prostě něco udělat, jinak je to přešlapování na místě. A až se na nás chytí i ty Pardubice, tak už se z toho dna neuzvedneme.
Osm proher v lize + prohry v letním poháru... to asi něco značí
 
 
jeníčekjeníček | ...tak jsem z toho opět Janek!
Reagovat
11.11.2020, 20:41
 
Reakce na kellewan: Jo, chybí nám kvalitnější hráči. Jen...
...hele, tohle já samozřejmě vím a nemyslel jsem to nijak jízlivě, či zle. Pouze to tak po dnešku vnímám. Třeba se to ještě zlepší a v dobré obrátí, ono i na to zbloudilé, klouzavé "rogalo" ..se někdy nechá nasadit silnější Motor! Smajlík
 
 
11.11.2020, 20:38
 
Reakce na Dimmu Borgir: Vzpomněl jsem si na Černý barony...
To je fakt, že příští rok to může být lepší. Ale taky nemusí. Chlácholit se tím, že se nepadá a že tahle sezona je jen příprava na tu další je myslím pěkná hloupost. I kdyby se na krásně 1/2 týmu vyhrála do extraligové kvality, tak kde vzít po sezoně ten zbytek? Dal bych tomu do Vánoc a začal na tom pracovat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 90 lety se narodil bývalý českobudějovický útočník Miloň Paderta. V A týmu hrál 9 sezon, cca 90 zápasů, v nichž vstřelil 16...

Dalším, kdo odpovídal v motoráckém dotazníku, je třicátník Petr Šenkeřík. Ten věří, že nejlepší hokejový zážitek na něj čeká...

65. narozeniny slaví bývalý vynikající útočník Motoru Norbert Král. V ČB 13 sezon, 419 zápasů, 119 gólů (18 vítězných, 2...

Dalším významným partnerem našeho klubu je Dopravní podnik města České Budějovice. Jeho ředitel Slavoj Dolejš převzal od Motoru...