MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-8-4" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Celkově mi hra připadala na první zápas solidní, určitě jsme byli lepší, trochu mám obavy, že si z loňska přeneseme neschopnost proměnit šance. Kvalitu soupeře neznám, takže je to těžké posoudit. Jednotlivce radši nehodnotím, protože bylo dost změn a bohužel jsme ještě použili ty hrozné nečitelné dresy z loňska.
Návštěva byla odpovídající zájmu o Motor, 2.800 podle mě ale nebylo, řekl bych spíše tak max. 2.400 - 2.500, i to je ale v tomhle termínu a počasí paráda. Odbavení permanentek u vstupu - jak jednoduché a rychlé.
 
 
 
Reakce na Divous.T: Ano, začalo to. Skoro 3000 Motoráků...
Pokladen víc nebude. Musíme to lidi naučit kupovat samostatně. Příště snad udělám školení přímo ve frontě Smajlík
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
04.08.2017, 22:42
 
Hosi hosi.. ja myslim ze na prvni zapas dobry! Kdyz to srovnam svprvnim zapasem lonska, kdy to obcas vypadalo ze nekteri maj za sebou tak pet lekci brusleni a presna prihravka rovnala se zazraku tak si myslim ze dneska to byl jinej level. Samozrejme v sezone ocekavam jeste jinsi uroven ale ja byl na prvnim klani vcelku spokojen. Libil se mi Kutlak a novej kanadyr mydlim ze se mame na co tesit. Navsteva slusna vzhledem k pocasi, bufac klasika o druhe prestavce uz nemeli ani krupky pro deti:-) jo a padlo malo golu deti si nemohli poradne zakricet😎 no tesime se na dalsi klani kdyvuz budou mit za sebou 3zapasy takze by to mohlo mit vetsi tempo.
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
04.08.2017, 22:34
 
Reakce na quak: "Doping má naprosto minimální až nulový ...
Nějak nechápu, jak ten tvůj odkaz vyvrací placebo efekt. Navíc se tam hned zmiňují anabolické steroidy, o kterých jsem se tu taky zmínil a i kdyby ne, tak ten článek nedokazuje vůbec nic ani na jednu stranu. Doktor mu řekl co to dělá, on s tím dopředu počítal a stalo se.

Úplně se tady pomíjí fakt lidské mysli, která je daleko silnější než celé tělo a pořád o tom víme strašně málo. Abych dal zase nějaký příklad, tak já s tímhle experimentuju strašně rád. Jednou jsem při běhání nějak neměl formu a po 90 minutách jsem byl totálně vyřízenej a to mě měla čekat ještě zhruba hodinka. Ve flašce jsem měl jenom obyčejnou vodu, řekl jsem si tedy, že mám s sebou "elixír" a jakmile se napiju, tak najednou budu zase v pohodě moct. Nastavil jsem si to takhle v hlavě a co se stalo? Měl jsem z ničeho nic spoustu sil a běželo se mi krásně. Po doběhnutí jsem vypnul a ihned úplně mrtvý nohy, ani krok jsem pomalu nemohl udělat a to jsem ještě před deseti sekundama běhal jako srnka bez jakékoli bolesti či únavy. Při sportování mám tohle vyčerpání do mrtva rád, člověk potom pozná, čeho všeho je ještě schopen navzdory tomu, že tělo říká ne. Musím tedy podotknout, že při delších trasách občas piju ionťák, u kterého nevím přesné složení, takže třeba jsem jenom obyčejná fetka a výkonnost a výdrž se mi zlepšuje díky tomuhle, nikoli díky tréninku. V takovém případě se omlouvám.

A neodpustím si takovou poznámku na závěr. Doufám tedy, že všichni nesnášíte Messiho a odsuzujete ho. Ten totiž ve věku 14-16 bral růstové hormony a steroidy jako bonbony a umožnilo mu to hrát fotbal na profesionální úrovni. Bez toho by o něm pravděpodobně nikdo neslyšel, kvůli jeho zdravotnímu problému s růstem. Já zrovna Messiho jako osobnost moc nemusím, ale za tohle jsem rád, svět by přišel o geniálního fotbalistu. Samozřejmě je to ale jenom špinavej podvodník a fetka, která by bez tohohle nikdy nebyla tak dobrá. Smajlík
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
04.08.2017, 22:23
 
Oproti ostatním diskutujícím mě tempo kladně překvapilo. Čekal jsem i více hrubek a větší plácanou (přípraváky sleduji už od dob Zmrtfílďáckých(sic!), tak tuším, co čekat). Návštěvnost mi na avizovanou sestavu přišla +- dle očekávání... Důležité je připomenout golmana hostů a přesnost jejich střelců. Ale i tak. Těším se, až Tonda najde po x rošádách ty své sestavy a na pár přípravách a (hlavně) na "mistrovských zápasech" na značkách! ( Myšleno v dobrém).
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
04.08.2017, 22:22
 
plus šílený amatérismus ve Fanshopu, mikina ve výprodeji na netu za nějakou cenu, přímo v krámě za trošku nižší, a v reálu chtěli tu původní s tím, že výprodej je pouze do 1.8. Smajlík
 
 
mmufik2mmufik2 | ČEZ Motor ČB / Zliv
Reagovat
04.08.2017, 22:19
 
Reakce na Slavatrebon: Hokej nic moc ale to se v tom prv...
přesně měl jsem též to štěstí Smajlík Smajlík
 
 
04.08.2017, 21:55
 
Hokej nic moc ale to se v tom prvním zápase nový sezony dalo čekat.Věřím,že si to s přibývajícím časem sedne a hra půjde rychle nahoru. Permice a způsob jejich načtení je velkým krokem vpřed Smajlík . Co mě dneska ale nejvíc rozsekalo když jsem si v bufetu objednal nealkoholickej budvar.Protože ho mají tradičně jen v plechu a navíc teplej má jeden problém.Dost při přelívání do kelímku pění,což slečna vyřešila geniálně.Rozlila jedno fríčko do dvou kelímků-do prvního tak 4 deci a do druhýho ten zbytek a pěnu. A to jsem viděl minimálně jeden další případ. Prostě neuvěřitelná ukázka amatérismu a lemplovitosti.Pokud to tu náhodou provozovatel bufetů čte ať jde radši okopávat brambory a nesere se do gastronomie.
 
 
 
Ano, začalo to. Skoro 3000 Motoráků na první přípravu je skvělá návštěva. Myslím, že i klub překvapilo, kolik fans dorazilo. Tomu lze přičíst nedostatky týkající se počtu otevřených pokladen před začátkem a východů po skončení utkání. Za mě klobása pod VIPkou velmi dobře, Hokej to byl bez velké zábavy.
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
04.08.2017, 20:27
 
A hlavně ten jeden východ po konci zápasu to bylo naprosto super.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Tak asi opet nejednostranost. Ja kozí r...
Já byl v bufetu pod VIPkou a paní se mě jen ptala, jestli chci křen. Na kozí roh se neptala, ale byl tam Smajlík
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
04.08.2017, 20:13
 
Reakce na ppepino77: Tak první přátelák za námi :) Hoke...
Tak asi opet nejednostranost. Ja kozí roh neměl. Když už to dávají, tak by měli všem. Křen chápu a cenu klibky taky, zdražení už tak drahý desítky do kelímku ne.

Čtečky permic velká pecka a hodně velký posun komfortu ! Smajlík

Hokej radši nehodnotim. Bylo to první přípravný utkání a popravdě mě to moc nebavilo ...
 
 
 
Tak první přátelák za námi Smajlík Hokej tomu asi i odpovídal. Přišlo mi to zase dost v rozích a ani před branku se nikdo moc nehrnul. Ale jak říkám, přátelák. Jinak pivo za 34,- a klobása za 55,-. U klábasy byl navíc křen a kozí roh..... takže alespoň něco Smajlík
 
 
kemirkemir | MOTOR
Reagovat
04.08.2017, 17:14
 
Jsem dnes mimo, půjde nějaký přenos nebo jen online. Děkuji za odpověď.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.08.2017, 16:06
 
Reakce na Drew: Gais, Alistair: Tak naposledy a krátce. ...
"Doping má naprosto minimální až nulový vliv na sportovce, je to takové placebo."

odkaz Smajlík

Ta problematika je složitá a dělat snadné soudy nelze. Ale promiň, to tvrzení té citované větě je hloupost.
 
 
 
Jedna rozezpívací píseň Smajlík odkaz
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
04.08.2017, 15:25
 
Gais, Alistair: Tak naposledy a krátce. Moje chyba je ta, že vždycky očekávám aspoň drobné zamyslení se druhé strany a neuvedu všechno do posledního slova na pravou míru. Z nás všech to nejlépe pochopil a vystihl MarekŠ, jeho příspěvek je přesný. Samozřejmě jsem tady nikdy nemluvil o látkách, které vám z těla udělají kaši, ale o tom současném a nejvíce rozšířeném "dopingu." Nejvíc se právě trestají úplný kraviny, který nemají na výkon absolutně žádný vliv a sportovci je nemohou použít ani ve chvíli, kdy by to zrovna potřebovali. To je v současnosti směr, kterým se sport bohužel ubírá.

Co se týče Kreuzigera, tak to samozřejmě nedopadne už nijak. Zničili mu kariéru i život, ale postih za to žádný nebude. Tohle funguje všude stejně, můžeš klidně dokázat všechny lži, ale ta kaňka už se s tebou poveze i tak. Vymýšlejícím si udavačům nikdy žádný trest nehrozí.
 
 
 
Napsal jsem tři veci, které byly vždy brané jako podpůrné prostředky. Všechny mají prokazatelný efekt - i když EPO prý u amatérů takový velký efekt (možná žádný) nemá.
Za drogu je brán pervitin, nicméně původně byl také "pouze" podpůrným prostředkem pro vojáky.
Psal jsi o placebo efektu, na to jsem reagoval. Těhle pár profláknutých látek fakt pouze placebo efekt nemá. A jestli věřím, že by to někdo bral kdyby mohl? Samozřejmě že věřím, oni to totiž berou i když nesmí!
Jasně, to že si nesmí vzít běžně dostupná léčiva, protže rezidua z nich se dají změřit v době kdy jsou dávno vyléčeni a vliv na výkon již nemají, nebo je nulový, je věc jiná. Ale o tom jsi v prvním příspěvku podle mne nepsal.
A Kreuzigerovo preventivní distanc je úplně jiná věc. To je nesmysl cyklistické unie a věřím, že ten případ ještě neskončil. Minimálně Tinkov tím přišel o peníze, které platil podle smlouvy, ač za to od Romana nemohl mít žádné plnění.
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
04.08.2017, 15:02
 
(zaprtáč = zeptáš) telefon umí zajímavá slovíčka Smajlík
 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
04.08.2017, 14:59
 
Reakce na Drew: Tak já ti to shrnu, aby ses v tom orient...
Orientovat se v + deseti tisících syntetických sloučeninách opravdu nepotřebuji. Vyrábí se nové druhy tak rychle, že nikdo ani nemůže znát, jaké mohou mít důsledky. Ale pochybuji, že jsi někdy slyšel například o dětech, které serou krev a místo mozku maj z chemie kostku, jen aby se prosadily do vrcholového sportu a zařadili se alespoň mezi průměrné. Ti zatím průměrní, ale čistí proti těm nadopovaným vůbec v sítu vývoje nemusí uspět a ty bys je motivoval legalizací těch svinstev? Je mi z těch tvých myšlenek doslova na zvracení a dodám podruhé, že nic odpornějšího a hloupějšího jsem tu roky nečetl.

O tom, že čistí porážejí ty nadopované s tebou asi těžko bude někdo diskutovat, protože je to absolutní blábol, co tvrdíš a tudíž ztráta času takovou diskuzi vůbec rozvíjet, ale někdo se možná chytne.

I o těch tvrdých drogách jsi tvrdil, že je sportovci neužívají. No, chtěl bych žít v podobné iluzi.

O placebu, marihuaně, pivu, tabáku a zdraví škodlivých látkách obsažených v mrkvi nebo jitrnici jsem fakt nemluvil, ale dobře, chceš-li o tom, něco vědět, tak složit jídelníček vrcholového sportovce dnes celkem běžně pomáhají přístroje měřící elektrické impulsy velmi nízkého napětí probíhající organismem a na základě odporu mezi ionty solí v těle tyto přístroje dopočítávájí chybějící prvky mendělejevovy soustavy. Kromě toho je odvětví výživy vrcholového sportovce stále ve vývoji a metody, které jsou pět let staré, jsou ve sportu aktuální asi tak, jako bys je vytáhl rovnou z pravěku. O čem se tu se mnou chceš bavit? Ty se mě zaprtáč jaké jsou škodlivé látky ve šnytliku z kauflandu a to je pro tebe argument? Můžeme tu popsat deset milionů stránek, pokud chceš, abych ti tu tvou teorii plnou blábolů rozbil na cimprcampr, ale byla by to tu pro ostatní asi dost veliká nuda, protože já nejsem profesor kandidát věd a řekl bych tu asi i spoustu nepřesností, ale snažím se alespoň zlomečkem času věnovat naprosto základnímu vzdělání.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Milan Král. V A týmu hrál 4 sezony, celkem 72 zápasů, v nichž dal 8 gólů (2...

Nová nálepková kniha ''Legendy se nerodí přes noc'' už jede i u Gulašů! Je zábavná díky sbírání nálepek pro děti a díky...

Čeněk Pícha byl první velkou hvězdou našeho klubu. V lize začal už v 15 letech a když na prahu čtyřicítky končil, měl už ve...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Kamil Brabenec. V ČB 10 sezon, 407 zápasů, 84 gólů (17 v přesilovkách, 5 v oslabení, 16...