MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-7-12" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
12.07.2017, 23:22
 
Reakce na KohyCZ: Přede mnou to nikdo nezatajuje, už jse...
Mě přijde nejvíc smutný, že si toho trenéra musí platit hráči sami a tohle se mu stane Smajlík
 
 
 
Reakce na mafa: Můžu tě ubezpečit, že to co jsem psal je...
Přede mnou to nikdo nezatajuje, už jsem o tom samozřejmě slyšel, nikoli ale oficiálně, protože ani nebylo kdy. Přesně, jak už tu někdo psal, takovéhle věci se komunikují obvykle v nějakém celkovém souhrnu přípravy.

Schválně jsem si zavolal o info a opravdu nevím, jestli je vhodné z nešťastné náhody při tréninku dělat snad dokonce úmysl a přidávat k tomu nějaké nesmysly o tom, že dotyčnej neni trenér a podobné kraviny. Je to smůla, která netěší vůbec nikoho.
 
 
Ja1Ja1 | České Budějovice
Reagovat
12.07.2017, 18:39
 
 
 
mafamafa | Budějce
Reagovat
12.07.2017, 18:32
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Myslím, že ta zpráva o okoln...
Můžu tě ubezpečit, že to co jsem psal je pravda od prvního do posledního písmene. A protože jsem opravdu z blízkého okolí hráče, tak sem ani nemůžu napsat všechno, aby se to ještě nakonec neobrátilo proti němu. Jen mě strašně se.. jak se to doteď (ne)řeší. A je taky možný, že to trenéři chtějí utajit i před Kohym. Proto jsem to sem psal.
 
 
FANDA OBJEKTIVNÍFANDA OBJEKTIVNÍ | České Budějovice
Reagovat
12.07.2017, 17:12
 
Myslím, že ta zpráva o okolnostech zranění toho hráče je vylhaná od prvního do posledního písmene. Myslet si to prostě musím, protože odmítám vůbec zauvažovat o tom, jak Kohy správně píše, že by vůbec v klubu mohl existovat někdo tak hloupej a myslet, že to utají. A že tady už byli blbci v různých funkcích ....
 
 
 
 
Reakce na Tveety: overseas: "Budějce" spíš narážel na to...
Nejsem s tím hráčem v žádném spojení, dozvěděl jsem se to, nějak se mi to nezdálo, tak jsem se chtěl zeptat...to je vše. Ale nečekal jsem tuto reakci...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Píšeš, že nikdo neříká, že to klub chc...
Kohy...přečti si to, nějaký mafa mne nezajímá, tys odpovídal mně, že je směšný, že to klub chce ututlat...a na to jsem ti odpověděl.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.07.2017, 16:11
 
overseas: "Budějce" spíš narážel na to, že to vypadá trochu zvláštně, že jako novej registrovanej se takhle biješ za to, abys dostal tuhle jednu konkrétní informaci.
To samozřejmě u zkušených diskutérů vyvolá logicky dojem, že seš někdo z okolí toho konkrétního hráče, nebo kohokoliv dalšího, kdo byl nějak zapojenej do toho zranění.
To jen pro objasnění.

Tím samozřejmě neříkám, že to tak musí bejt a možná seš jenom někdo, kdo se to nějak dozvěděl...

Nicméně tak či tak, by asi chtělo trošku ubrat plyn. Nepamatuji si, že by se tu někdy vydávaly články o jednom zranění hráče v přípravě... Spíš se to objevilo v nějakým článku shrnujícím dosavadní přípravu, nebo v rozhovoru s trenénerama v Deníku apod. Tak se nechme překvapit.
 
 
 
Reakce na overseas: Nikdo neříká, že to chce někdo ututl...
Píšeš, že nikdo neříká, že to klub chce ututlat, ale asi špatně čteš, protože jakýsi mafa niže psal "Tonda s vedením se to asi snaží ututlat" - a na to jsem reagoval.

Já žádnou oficiální informaci nemám, bude to asi souviset s tím, že teď probíhá dovolená.
 
 
 
to je fakt, mohl jsem si ho založit už v lednu a čekat...je v tom nějakej problém, že se zeptám? Nebo tu chcete diskutovat o EET, Babišovi, překlepech atd? Nebo co je za problém?
Měl jsem pocit, že vás tu zajímá hokej ČB, ale zřejmě moc ne...
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
12.07.2017, 15:59
 
Reakce na KohyCZ: Ututlat zlomenou nohu, to je ovšem výz...
Zlomenin už se tady tutlalo tolik, že by mě to ani moc nepřekvapilo. Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
12.07.2017, 15:58
 
Když se tady tak ptá, tak já se zas zeptam, zda už Mitch letěl balónem Smajlík
 
 
BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
12.07.2017, 15:42
 
Reakce na overseas: Nikdo neříká, že to chce někdo ututl...
Opravdu jsi si v červenci založil registraci, aby jsi neúnavně řešil zranění jednoho z hráčů a vyžadoval informace o něm na fanouškovském diskusním fóru?
 
 
 
Nikdo neříká, že to chce někdo ututlat, můj dotaz od začátku zněl, jestli to tak s hráčem je. Nic jiného....ale odpověď od Vás "ututlat zlomenou nohu je výzva" mi přijde dost zvláštní, i na foru.
 
 
 
Reakce na overseas: Tak toto je vyjádření marketingového...
Běžně vydáváme oficiální stanoviska na fóru... Ne, opravdu není. Ale je směšné myslet si, že bychom něco takového chtěli tutlat.
 
 
 
Tak toto je vyjádření marketingového a PR ředitele? Ta oficiální cesta?
 
 
 
Ututlat zlomenou nohu, to je ovšem výzva! Smajlík
 
 
 
Reakce na mafa: Zlomení nohy profesionálnímu hráči hokej...
ano povazuju, dokud informace takoveho charakteru neprijde nejakou oficalni komunikacni cestou tak ji povazuju za osobni zalezitost hrace.
 
 
mafamafa | Budějce
Reagovat
12.07.2017, 13:54
 
Reakce na peli: ja bych jeste pridal nejake za d)- pro r...
Zlomení nohy profesionálnímu hráči hokeje TRENÉREM, na oficiálním tréninku mužstva ČEZ Motor České Budějovice považuješ na tomto fóru za osobní záležitost hráče ????
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...