MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-4-18" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Zdravím všechny diskutující,

sleduji toto fórum již cca 12 let. Jsem rodilý Budějčák a fanoušek Motoru, toho času s rodinou žijící a pracující v Praze, na hokej se nyní příliš často nedostanu, moje srdce však bije pro znovuzrozený MOTOR! Na motoráckej hokej jsem chodil občas jako dítě již v "osmdesátkách", pravidelně pak v "devadesátkách". Na příspěvky některých diskusních "matadorů" zde se vždy vyloženě těším. Nyní cítím nutnost a potřebu konečně také přispět do diskuse.

Zajíci se jak známo počítají až po honu. Nyní máme stále naprosto reálnou šanci a naději, že to již letos za vysněným postupem do ELH zvládneme. Za námi je další dvou-zápas s Jihlavou. Prostě jsme s ní hráli v baráži po boji opět bodově stejně jako v sezóně - tj. 2x za bod, 2x za 0. Možná to tak má být, že jim tak trochu vrátíme to, co jsme si na nich vzali v roce 2005, tehdy shodou šťastných okolností posíleni o některé kluky - legendy z NHL. Byť ani Jihlava to nyní ještě nemá na 100% jisté. JENŽE! Náš Motor je stále zcela reálně ve hře, a vězte a věřte, že ani toto není náhoda. Po dnešním výsledku Varů v Pardubicích vnitřně cítím a věřím, že to Motoru do ELH vyjde již letos. Týmy z ELH musí, my můžeme, chceme, toužíme a věříme. Různé bodové varianty, jak k tomu dospět, tu byly již níže nastíněny. Dnešní fanouškovská naprosto většinová jednota před zápasem a podpora zde na fóru a hlavně pak na stadiónu byla neskutečná. Kluci bojovali a dřeli. JEDEME DÁL. Důležitá je víra, naděje a jednota mezi týmem, vedením a námi fanoušky. Kluci z vedení a všichni hráči mají mojí jednoznačnou podporu. A ještě slovo závěrem - vězte, že cesty víry jsou klikaté a leckdy trnité, a až tam se pozná skutečná víra a naděje, proto si prosím nepředstavujme, že úvodní požehnání mělo bez dalšího znamenat umetenou dálnici přímo do ELH - jak se říká "člověče přičiň se, a pán Bůh Ti pomůže". Pojďme dál, věřme a živme všichni společně tu naději. MOTOR!

Zároveň se omlouvám za úvodní trochu delší tapetu, děkuji za pochopení.

Hezký večer a dobrou noc všem.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2017, 23:58
 
Reakce na KohyCZ: Reálně to vidím tak, že Jihlava je roz...
Tak náš problém není ani tak rozpočet jako že nedáváme góly. Přesto pořád máme nos vystrčený z bahna. Po pátku budeme chytřejší. To máš pravdu. Některý jména se tu objeví jenom, když se prohraje.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Já jsem pochopil, že říká rozpočet na ...
Reálně to vidím tak, že Jihlava je rozpočtem na hráče minimálně na 2/3 našeho rozpočtu na hráče. Takže ano, úctyhodné, ale zase neskákat na mediální zkratky motivované bůhví čím.

Jinak se ale musím pochválit, dřív by mi to nedalo a na ty tro(t)lly, kteří se tu rojí, bych reagoval, dneska se jim jen směju Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2017, 23:48
 
Reakce na KohyCZ: Moc jich nebude? :) Víš kolik stojí ro...
Já jsem pochopil, že říká rozpočet na A mužstvo. Tak jak tady říká kolega z Jihlavy tak to trošku podhodnotil. Částky ohledně pronájmu , doprava to fakt netuším kolik se pohybuje. Jisté je, že hokej patří k jednomu z nejdražších sportů. Hokejky a brusle nejlevnější nejsou.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2017, 23:44
 
Reakce na jazapp: No, loni bylo na Áčko i s výzbrojí, vý...
No každopádně i tak je to zajímavé číslo. Stačilo kdyby Vás chodilo diváků jako tady a hned by se číslo pohnulo pěkně nahoru.
 
 
MasnyKramyMasnyKramy | mámo táto v komoře je Mig
Reagovat
18.04.2017, 23:44
 
Reakce na KohyCZ: Dneškem zakazuju mluvit všem z klubu d...
Východ je především v semifinále a my pro smích. Ščerban neščerban.
 
 
 
Reakce na MrPesi: no já myslím, že to řekl jasně mužstvo...
Moc jich nebude? Smajlík Víš kolik stojí ročně jenom hokejky výstroj a výzbroj? Kolik nájem stadionu, dalších sportovišť na přípravu, cesty, služby kolem zápasu, kolik zaměstnanci klubu, trenéři a další věci? Moc jich neni prej...

Kloboud dolů před Jihlavou, kam došla. Nevěřil jsem tomu, ale rozhodně tam nedošla za 9 milionů, to je zas nejspíš nějaká hra o peníze z veřejných rozpočtů, ale realita jejich rozpočtu je úplně jinde.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Možná tak ve Vsetíně....
No, loni bylo na Áčko i s výzbrojí, výstrojí, dopravou a bafuňářema kolem 14M, což je natuty. Letos to počítám bude s prakticky stejným složením podobný, tak si asi Béďa odečetl naftu a realizačni tým a vzal jen náklady na hráče, aby to trochu zdramatizoval pro tisk.
 
 
18.04.2017, 23:39
 
V pátek se potká nejhorší domácí mužstvo s tím nejlepším venkovním Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2017, 23:37
 
Reakce na KohyCZ: Všimni si, jak to řekl. Samozřejmě, že...
no já myslím, že to řekl jasně mužstvo je stavěné s rozpočtem 9 miliónů dobře přihodím pár milionů na ostatní věci, ale moc jich nebude. Klobouk dolů. Otázka je jak budou hospodařit dál co stadion a jak se jim bude dařit v extralize. Já taky u nás vidím rapidní zlepšení, protože sleduji i mládež a ostatní věci kolem. Prostě to Dukle letos sedlo i za málo peněz
 
 
 
Reakce na jazapp: 9 mega je rozpočet na A mužstvo....
Možná tak ve Vsetíně.
 
 
 
Reakce na MrPesi: V tom případě jejich jednatel Ščerban ...
9 mega je rozpočet na A mužstvo.
 
 
 
Toho Čermáka byla fakt škoda... Nemá cenu tu brečet nad rozlitým mlíkem. Když dáme v pátek Koněpůlky, může nám ve Varech stačit bod - to nejsou jen nějaké teorické šance. Pozitivní je, že s Jihlavou už hrát nebudem :-).
Když už se míchá se sestavou, posadil bych Pýchu, místo něj vrátil Vrábla a za Hřebejka Fronka. Hřebejk sice může plnit i jiný úkoly, ale čumět do ledu, jezdit do rohu a pálit všechny šance, to myslím předepsáno nemá...
 
 
 
Reakce na MrPesi: V tom případě jejich jednatel Ščerban ...
Všimni si, jak to řekl. Samozřejmě, že celý rozpočet není 9 milionů.
 
 
18.04.2017, 23:29
 
Těch 10 mega se mi taky jeví jako blbost...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Dneškem zakazuju mluvit všem z klubu d...
Nééééééé pánové jih je tady! Měli by jste se stydět za plnou hubu plánů a nereálných snů. Teď se teprve na východě odrazí naše přehnané chvástání a plány za které se nám právem vytlemí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2017, 23:28
 
Reakce na KohyCZ: Necelých 10 milionů, to už si ze mě dě...
V tom případě jejich jednatel Ščerban lže

odkaz
 
 
 
Reakce na MrPesi: S rozpočtem necelých 10 milionů to fak...
Necelých 10 milionů, to už si ze mě děláš srandu, fakt...
 
 
18.04.2017, 23:22
 
Reakce na Dravec: HC Motor moc mediálně žvaní a málo se ...
Další.... Smajlík
 
 
 
Reakce na Dravec: HC Motor moc mediálně žvaní a málo se ...
Dneškem zakazuju mluvit všem z klubu do médií Smajlík Ty jsi fakt komik - východ je támhle... Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Milan Král. V A týmu hrál 4 sezony, celkem 72 zápasů, v nichž dal 8 gólů (2...

Nová nálepková kniha ''Legendy se nerodí přes noc'' už jede i u Gulašů! Je zábavná díky sbírání nálepek pro děti a díky...

Čeněk Pícha byl první velkou hvězdou našeho klubu. V lize začal už v 15 letech a když na prahu čtyřicítky končil, měl už ve...

45. narozeniny slaví bývalý útočník Kamil Brabenec. V ČB 10 sezon, 407 zápasů, 84 gólů (17 v přesilovkách, 5 v oslabení, 16...