MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-22" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Speeder: Argumentace Jihlavou je naprosto rele...
Proto jsem psal, že každém z těch zápasů jsme měli několik gólovek. To, že naši hráči nedokázali proměnit šanci, kdy byli sami před brankářem, není problém trenéra. Ve všech zápasech jsme Duklu viditelně "přehráli". Poměr počtu střel byl pouze vyjádřením herní převahy. A i v rámci NHL platí, že trenér odpovídá za herní systém, který musí generovat šance. S těmi si pak musí poradit hráči sami. A pokud si neporadí, těžko lze činit odpovědným trenéra. Ale samozřejmě možná že u nás platí jiná měřítka, a proto jsme tam, kde jsme (nejen Motor, tohle platí obecně pro stav hokeje v Čechách).

Ad Tom. To co jsme předváděli na začátku chvílemi dost připomínalo to, co zde loni předváděla Jihlava. Hokej na který se chvílemi nedalo ani dívat. Leč o to víc efektivní.

Opakuji znovu. Neobhajuji bezmyšlenkovitě Stavjaňu, ani nehaním Jelínka. Jen ten černobílý pohled na věc se mi nelíbí a je špatně. Bohužel z celé věci plyne jediné jasné. Motor rezignoval na jakoukoli koncepční práci. Na druhou stranu vedení chápu. Lavírují na hraně snahy o dlouhodobější koncepci (jelikož rychlý a "zaručený" postup do ELH znamená finanční sebevraždu) zatímco značná část fanoušků má sice plnou pusu keců o vizi do budoucna, ale stačí 5 zápasů kdy na vzdory výhrám neuvidí to co oni chtějí a už se tu vyhrožuje prodejem permic, absencí na zápasech, volání po krvi atd.

Upřímně jsem zvědav jak tohle všechno letos dopadne. Z pohledu fanouška doufám v nejlepší. Bráno čistě rozumově (já nemám problém obě věci oddělovat) musím souhlasit s tím, co tu někdo již zmínil. Je mnohem pravděpodobnější, že letošní sezónu můžeme odpískat po výměně trenéra, než tomu bylo před výměnou. To není nic proti Jelínkovi a ani to neznamená, že je horší nebo lepší kouč než AS.
 
 
22.10.2017, 21:59
 
Již v loňské sezoně jse měli problém vstřelit branku.Pustli jsme Žálčíka, po sezoně odešel Nouza, Rob.Myslel jsem, že trenér přivede jiné golové hráče.Ano, přišel Novák, ale bohužel se zranil.Dle mě, máme v mužstvu dost bojovníků, ale málo golových hráčů.Snad se do toho dostane Dostálek.Ale to je málo.Plus centra, který by to nahrál Nedorostovi.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 21:48
 
Reakce na Pragr: Při vší úctě. Argumentovat loňskými záp...
Ty vážně tvrdíš, že to co jsme předváděli letos my, je podobnýmu tomu co Jihlava vloni? Ten chaos co hrajem, že ani nikdo neví co má hrát? Prober se! :D Vlk hraje nepříjemnej a důraznej hokej, do toho my máme fakt daleko! Vlka nemám rád, ale tým umí na soupeře připravit výborně. To co píšeš je opravdu kravina, doplněná nic neříkající statistikou.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 21:30
 
Reakce na Pragr: Při vší úctě. Argumentovat loňskými záp...
Argumentace Jihlavou je naprosto relevantní, protože těch zápasů bylo 8! Slovy OSM! To, že jsme je přestříleli je možná zajímavá statistika, ale ono je dost podstatný jak ty střely vypadaly. Dukla nás většinou nepouštěla do ničeho pořádnýho a její protiútoky většinou smrděly gólem o dost víc než naše bušení.
 
 
 
Reakce na quak: 2 porážky jsou pro tebe potvrzením, že ...
Při vší úctě. Argumentovat loňskými zápasy s Duklou jako důkaz chyby As? Na jaře jsem to schválně hledal. Tuším v šesti z osmi zápasů jsme Duklu tlačili jako hrom a přestříleli ji opakovaně poměrem 40:20. Že jsme v každém zápasu dokázali proměnit z 6-8 gólovek jedinou, zatímco soupeř dal ze tří dva góly, to není chyba trenéra.
V letošní sezóně jsme podle tebe předváděli zastaralý herní systém. Ten systém byl přitom velmi podobný tomu, který loni předváděla postoupivší Jihlava. To jen potvrzuje můj názor, že Dukla by s budějovickými fanoušky v zádech loni nikdy nepostoupila, jelikož Vlk byl na podzim vyhozen v zájmu “světlejší” budoucnosti.
 
 
KobsonKobson | ax2 + bx + c = 0
Reagovat
22.10.2017, 20:38
 
Reakce na Peta69: On i Brodeur se behem rozchytavani usm...
Mam to po treninku. Od Curtise jsem mel na hlave dokonce masku
 
 
 
Jelinek : odkaz
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 18:20
 
Reakce na MARSCH: Ten Vampola mě straší tim, že když člo...
Třeba si ho nakonec stáhnou do jihočeskýho divadla.
 
 
 
Ten Vampola mě straší tim, že když člověk zadá jeho jméno na YouTube v očekávání záznamů nějakých akcí...vidí jen x záznamů DK s jeho simulacema.
 
 
 
Reakce na Kobson: někde bych měl mít fotky s Brodeurem a...
On i Brodeur se behem rozchytavani usmival. Cujo byl spica. A i ten Buchberger co jsme mu tehdy, v domneni ze jsme ty nejdrsnejsi kluci, ukazovali fakace, po zapase prijel a zamaval...
 
 
 
Reakce na kursor: Pokud skutečně má dojít k našemu posíl...
Tipuju navrat Roba a Vampolu, takze v tomhle ohledu bys mohl byt spokojeny. Sam jsem zvedavy, jestli pujde o cestu spravnym smerem.
 
 
=Márty==Márty= | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 17:32
 
To jsem ani nevedel ze se tu neco takoveho hralo ty jo Smajlík Smajlík Zaznam nebo alespon nejake fotky asi nejsou ze? Smajlík
 
 
KobsonKobson | ax2 + bx + c = 0
Reagovat
22.10.2017, 17:30
 
Reakce na Peta69: Diky. Probiram stary karticky a vyvola...
někde bych měl mít fotky s Brodeurem a Josephem ..ten byl fakt velikej sympaťák
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 17:13
 
Pokud skutečně má dojít k našemu posílení, doufám, že se jedná o pozici středního útočníka. Minimálně o dva skutečné centry opravdu potřebujeme kádr doplnit. Je to vidět na buly, kde jsme dlouhodobě marní (a mnoho sil pak zbytečně ztrácíme dolování puku z hokejek soupeře), tvůrce hry a dirigent celé pětky nám citelně chybí i v přesilovkách - ty šílené statistiky to jenom potvrzují. Tady se nesmíme bát zainvestovat, křídla máme kvalitní, mnohokrát se nám to vrátí...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Joseph (29. Brodeur) - Galley, Bodger,...
Diky. Probiram stary karticky a vyvolavam si vzpominky Smajlík
 
 
 
Reakce na Peta69: Kohy, nasel bych nekde sestavu Kanady ...
Joseph (29. Brodeur) - Galley, Bodger, Wesley, Mayer, Richardson, Sydor - Dawe, Ferraro, Friesen - McAmmond, Thomas, Jomphe - May, Buchberger, Green.
 
 
 
Kohy, nasel bych nekde sestavu Kanady ze zapasu z Ceskou republikou pred MS 1996 hranem v Budejovicich? Byl jsem tam tehdy jako malej kluk (necelejch 12 let), sedel na brane u plexi, protoze pres mantak bych pro moji nizku nevidel a provokoval s dalsima vrstevnikama Buchbergera pri rozbrusleni Smajlík
 
 
 
Vyhoďte trenéry, s úspěšností 33% to nedotáhneme ani do playoff.
Proboha, tady je zase panika. Pokud nestíháme a je pravda, že kondičku ladíme na PO, nepanikařil bych. Pokud to tak neladíme, taky bych ve čtvrtině dlouhodobé části nepanikařil. Je dost času to dohnat.
Problém je malá konkurence v kádru, málo nebezpečných útočníků, malá úspěšnost střelby. Opět bych nepanikařil, nový trenér snad nějaké hráče přivede, něco je naučí, naladí jim hlavu. Po třech čtvrtinách a místě v tabulce mimo PO je čas na plašení, teď ještě ne.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Z článku plyne, že se k tomu schylov...
Tak to máš pravdu, já už se s tím nějak porovnám , ale mám obavu, že MOTOR ponese následky dost dlouho.
 
 
PikyPiky | České Budějovice
Reagovat
22.10.2017, 14:17
 
Reakce na Zbyna-CK: Z článku plyne, že se k tomu schylov...
Otevřeš zpravodajství, Stavjaňa, otevřeš forum, Stavjaňa. Člověk aby se bál podívat na zápas s Kanadou na MS 1985...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes uběhlo 90 let od chvíle, kdy byl náš klub několik minut od mistrovského titulu. Neuvěřitelný příběh brankáře Františka...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Martin Novák naskočil do sezony velice úspěšně. Pak se ale zranil a bylo pro něho těžké se dostat...

? Motor představuje nový trenérský tým! Vedoucím sportovního úseku a hlavím trenérem se stává Jaroslav Modrý, po boku bude mít...

Letošní poslední zápas přinesl hned několik loučení na českobudějovické straně. Poslední duel však úspěšný nebyl, jelikož Motor...