MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2017-10-13" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
GaisGais | Ať tě to nehodí o sezónu dvě zpět! =M= till I die
Reagovat
13.10.2017, 23:24
 
Reakce na kellewan: Jasný takže pokud to bylo takto, že ...
To měli hráči utíkat za Standou?

Pro vedení byl tím partnerem Tonda a tak je to logicky správně, byly mu uděleny patřičné kompetence. Vedení nemuselo mít vůbec info o sporech kabiny s trenérem. Viděli, že práce se daří a odměnili trenéra podpisem smlouvy na další rok. A v kabině ten podpis v tu chvíli musel vyvolat rozčarování. Najednou hráči viděli, že tahle etapa nekončí.

Z prohlášení vedení na začátku sezóny bylo patrné, jak věřili v atraktivní hru a zlepšení. A musel to být šok, když management viděl, co se to celou úvodní čtvrtinu děje. Chtělo to odvahu, je jim jasný, že vypadaj dost blbě, když pod rukama neviděli problém. Signály od fanoušků šly, ale pak tu byli i tací, kterým se hra líbila a výsledky taky nebyly nejhorší. Celou dobu to tu trefně glosoval FO, ten lišák má pod čepicí a má informace, co se v klubu děje. Všechno mělo logické vyústění.

Zkusil bych jako vánoční posilu Vencu Prospala do konce sezóny. Na 5 měsíců ho ukecat. Hráčům do té doby provést brainwashing taky neuškodí Smajlík
 
 
DrewDrew | Český Krumlov/Motor
Reagovat
13.10.2017, 23:16
 
Reakce na Jatro: Čermák chtěl odejít s Chovanem, ale měl...
Chovan měl taky podepsáno, tak co je tohle zase za kecy. Je vůbec v tom kádru někdo, kdo teda odejít nechtěl? Fakt se to už přehání. Ono je to taky mentalitou, měl tedy někdo pocit, že Stavjaňa upozadil kreativitu Bena? 13 bodů za 16 zápasů. To byl možná ten rozdílovej hráč, kterej nám v baráži chyběl, škoda toho nešťastného zranění. Co třeba Mitch? Hráči za mořem prostě makaj bez keců a je to vidět. Tady se někomu něco nelíbí a už dělá problémy. Ale jen si postěžujte, hoďte na toho Tondu třeba všechny problémy lidstva.
 
 
 
Já pořád nechápu,jak se tady spekuluje o posílení kvalitou od ledna.Mohou přijít zranění,nebo se jejich týmy probojují do play off.Už vidím,jak nám případně jiné týmy pouští své klíčové hráče.Nemyslím si,že je chyba pouze v AS,ale do svědomí by si měli sáhnout i manažeři.Ostatně hledání prvního centra hovoří za vše.Já si koupil permici na celý rok a ne na závěr sezony.Koukat se na ploužící torzo mužstva už v první části sezony mě opravdu nebaví.Hlavně se vykřikují hesla jako hokej pro diváky.Nejsem si jist,jestli měl pouze AS zodpovědnost za sestavení mužstva.
 
 
 
Za mě, uvědomuji si nyní velkou zlobu od Antonína, či vedení, i některých fanoušků, já jsem mu také velmi věřil, ale v loni, anebo se začátkem letošní sezóny spíš se to jeho kouzlo někam ztratilo.
Nevím, kdo bude nový, ale musí se hlavně uklidnit kabina. Jinak je pro nás další rok v háji.
Přitom mančaft na to máme!!!!!! Viděl jsem, jak kluci bojují např. ve třech a tam je to vidět. Jsou Tým a chtějí nahoru.
 
 
 
Reakce na játro: ano, plně s tebou souhlasím. Bohužel se...
Já se zase z mnoha stran dozvídám, že jsi hrozný játro Smajlík Bedna osobně fakt trenéra neodvolává, tím míň na základě průzkumu mezi fanoušky.
 
 
 
Reakce na Naxos: Pokud nového trenéra, tak bývalého útoč...
Pokud noveho trenera, tak psychologa. Pro me. To je cirkus Ty vole. Mam dost.
 
 
BudweissBudweiss | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 22:56
 
Reakce na kellewan: Jasný takže pokud to bylo takto, že ...
v dubnu tu třeba nehrál jeden z majitelů klubu - Neďák. Ono je docela složitý si postěžovat šéfovi na svýho přímýho nadřízenýho, většinou se to obrátí proti tobě. Většinou když je v kolektivu nějakej problém tak se to šéf dozví jako poslední.
 
 
NaxosNaxos | POSTUP! body kecama nenahradíš
Reagovat
13.10.2017, 22:53
 
Pokud nového trenéra, tak bývalého útočníka! Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
13.10.2017, 22:51
 
Reakce na kellewan: Nic prdim na to. S výměnou nejsem sp...
přesně jak píšeš. Máme nekompletní tým. Uvidíme co "velení" vymyslí. Zítra taky věřím v 3 body Smajlík
 
 
13.10.2017, 22:46
 
Nic prdim na to. S výměnou nejsem spokojen, neb si myslím, že hlavně máme nekompletní dvoupětkovej tým. A nový Jelínek s tím těžko něco udělá. Až mu přivedou v lednu tři esa, pak bude za hvězdu. Ale přejme mu to. Zítra doufám vyhrajeme. V hezkej hokej nedoufám, nevím kdo by ho hrál. V každém případě i tak přeji novému kouči hodně štěstí a ať nám ten postup tedy vytrénuje. Smajlík
 
 
játrojátro | jedině Motor
Reagovat
13.10.2017, 22:46
 
Reakce na kellewan: Jasný takže pokud to bylo takto, že ...
ano, plně s tebou souhlasím. Bohužel se z hodně stran se dozvídám, že Bedna není zrovna optimální manažer, ale spíš populista (což sedí, na dnešní odvolání Tondy).
 
 
13.10.2017, 22:45
 
Reakce na kellewan: Jasný takže pokud to bylo takto, že ...
V tomhle mas velkou pravdu. Tonda tu nemel byt hned po barazi.
 
 
13.10.2017, 22:42
 
Reakce na =Márty=: To jsem jednou videl a pak nemohl naj...
odkaz

Vynikající je zvlášť ta scéna, jak na něj nechal střílet ty puky.... to by Chovan čuměl. Smajlík
 
 
13.10.2017, 22:40
 
Reakce na Jatro: Čermák chtěl odejít s Chovanem, ale měl...
Jasný takže pokud to bylo takto, že skutečně byly v té kabině takové problémy, což já prostě z médií nevím, jestli to tak vážně bylo, tak říkám beze srandy, že tohle byl velkej ale velkej přešlap vedení a tedy Bednaříka. To ale měli řešit v dubnu KUR.VA.V dubnu.
 
 
=Márty==Márty= | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 22:38
 
Reakce na kellewan: Mi ta dnešní debata připomněla film,...
To jsem jednou videl a pak nemohl najit uz Smajlík Smajlík Kdesi to prosím videl? Smajlík Smajlík
 
 
JatroJatro | jedině Motor
Reagovat
13.10.2017, 22:36
 
Čermák chtěl odejít s Chovanem, ale měl podepsáno Smajlík
 
 
13.10.2017, 22:34
 
Reakce na Speeder: Další co to nepochopil. Každej hráč j...
V tom s tebou ve sporu nejsem. Ale přijde mi poněkud zvláštní, že vloni to nebyl minimálně do Vánoc problém. Já prostě když mi Bednařík řekne, že je s Tondou za první sezónu spokojenej a předpokládám, že jeho práci detailně sleduje, nepochopim, že se vše změní po 10 kolech. Tam se prostě nabízí skutečně a jenom to, že ti hráči prostě toho kouče odpálí, což je to nejjednodušší co můžou udělat. Jak je možný že Čermákovo přednosti vloni využít šly a letos ne? Trenér to zapomněl ? Vráblo třeba zrovna letos vynikající. (že by to bylo těmi vlasy ? - vtip) Pocitově se mi zdá (už taky nejezdím první rok) že prostě Neďák a spol si řekli dost. Tohle mi nechceme.
 
 
13.10.2017, 22:29
 
Mi ta dnešní debata připomněla film, co jsem nedávno viděl o Charlamovovi. Takže Tarasova na ně, to by jim to najednou jezdilo klukům. Smajlík To by Chovan nebo Vráblík se svými vlasy ještě po Tondovi skočili.
 
 
 
Kellewan: Ne...ale pokud má trenér v týmu hráče s nějakýma individuálníma schopnostma a herníma přednostma, který jsou hráči vlastní...nějakou herní charakteristikou. Snaží se snad sakra těch schopností co nejvíce využít. Sladit taktiku, manšaft a namixovat tu chemii tak, aby hráčům co nejvíce seděla a ti předvedli maximum svých schopností. Ne bez ohledu na to koho má v týmu přijít s nějakou svojí striktní představou, která není nikomu vlastní a cokoli je jinak, je špatně.
Jako kdyby někdo zakázal Robbenovi kličku do středu hřiště.... ....Tonda nedokázal využít předností hráčů. Individuálních schopností. Toho, co je těm hráčům vlastní. Ty upozaďoval za svými vlastními představami. Pak člověk nadává, že hráči působí otráveně a bez zájmu. To myslel zřejmě -Tom- těmi individualitami.
 
 
SpeederSpeeder | České Budějovice
Reagovat
13.10.2017, 22:26
 
Reakce na Kellewan: Ty jo tohle si trochu přepálil ne ? ...
Další co to nepochopil. Každej hráč je jinej. Nemůžeš chtít po Dostálkovi, aby podržel puk, rozdal přihrávku a na druhou stranu nemůžeš chtít po Neďákovi, aby lítat po ledě bez puku a mazal soupeře po mantinelech. Každej má nějaký přednosti a trenér by je měl umět využít a ne, že všichni budou hrát něco, co vůbec nesedí k jejich osobitýmu hernímu projevu. To neni o tom, že ten hráč přijde a řekne si, co bude na ledě dělat. To je o tom, že ten trenér musí vědět co ten hráč umí, kde má přednosti a jak je použít. V naší hře jsem to dost postrádal.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý útočník Filip Turek. V ČB 13 sezon, 532 zápasů, 153 gólů, 380 bodů, 33 +/- a 319 TM. Člen bronzového...

Po dlouhých letech se Lukáš Vopelka vrací do Motoru! Přečtěte si rozhovor s českobudějovickým rodákem??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

52. narozeniny včera oslavil bývalý legendární brankář a dnes prezident klubu Roman Turek. Všechno nej, Edo! ??

Včera to bylo 15 let ode dne kdy ve věku 59 let zemřel bývalý brankář Motoru Jaroslav Dušek. V A týmu 4 sezony, cca 46 zápasů,...