chvilka googleni a nakonec i z roku 2005: odkaz Smajlík

Reakce na zbyna-CK: teda gol krasnej, to jo, ale nechapu...

zbyna-CKzbyna-CK | CKrumlov
Reagovat
11.10.2014, 22:33

teda gol krasnej, to jo, ale nechapu ty nase novinare s tema recma o tom, ze Granlund byl prvni. To teda nebyl. Mel jsem kdysi na pocitaci video s asi trema temahle golama. Jedno byla kanadska juniorska liga, pravek, snad rok 1988. Jedno byla priprava NHL nekdy v 94 a jedno byla nejaka evropska liga (snad svedsko?) asi rok 95. Granlund rozhodne nebyl prvni.

jinak nechci strašit s tou naší dosavadní dobrou produktivitou při přesilovkách....ale dneska 8 neplodnejch přesilovek a v jedné docela i dost zahrozil soupeř...... Smajlík

ajejejajejej | MOTOR navždy !!!
Reagovat
11.10.2014, 22:16

A ke střelci se již hlásí i na netu jisté nejmenované město... Smajlík

Reakce na Jeníček: ...zřejmě mu vrtá hlavou, zda je to č...
Smajlík

JeníčekJeníček | =to by bylo ..aby prasečích hodů jednou nebylo!!!
Reagovat
11.10.2014, 22:09

Reakce na M2TaPalivo: a Vráblovi bych minimálně tak dva ...

Tak jsme druhý..No a co?

a Vráblovi bych minimálně tak dva dny před zápasem zakázal souložit..... Smajlík protože jinak nevím o čem tak dlouho s tím pukem přemýšlí...... Smajlík

pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
11.10.2014, 21:58

to quak: ad vyrovnávací gól na 1:1 - nevím, jestli faul, ale rozhodně na 90% offside. Dle mého pohledu se náš bek snažil natlačit jejich útočníka do útočnýho pásma, aby to byl offside, což se mu zřejmě podařilo, protože v době přechodu puku přes modrou stál útočník Protějova jen na jedné noze, a to té, kterou měl již v útočné třetině.
Jinak jsem dnes už také přestával doufat v body (aspoň všechny), ale vidím, že tenhle tým má vnitřní sílu. Smajlík
Prostějov staví na šikovném gólmanovi (alespoň dnes mu to chytalo) a létajících mladích. Ti, aniž bych je chtěl urážet, jsou na tom často hokejově hůř, ale bojovností to nahradí. Špatně bylo, že jsme jim dali přičichnout 1.gólem a to jim vlilo krev do žil. K jejich systému jim vyhovoval i rozhodčí, který stále přehlížel ty polofauly (držení, háčky) a zdržování hry, při němž si vydýchávali ten jejich fyzicky náročný styl hry.

dneska něco pro kardiaky...... Smajlík

Reagovat
11.10.2014, 21:43

...umlácené tři body, jsou také tři body! Smajlík ..Za třetí třetinu jsme si je zasloužili Smajlík

...po zápase s Chomouty jsem málem uvěřil, že Romanovo trápení je u konce ..žel není tomu tak Smajlík

Reagovat
11.10.2014, 21:42

No Vráblík měl už mnohem horší zápasy než dnes.

Reakce na quak: No, bylo to nakonec ještě těžší než jsem...
Pravdu máš - hokej jedinou dobrou zprávou dne. Výsledky voleb v Budějcích, kde přišla jen třetina voličů, to je trága. A jestli se naplní předvolební šeptanda (ANO+ČSSD a k nim někdo...), děs běs. V Hodějcích se to čekalo, tam je to bylo dané.

-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
11.10.2014, 21:21

Reakce na ro16ck: Jestli máš na mysli ten společný pád n...
Vráblík je jeden zápas nejlepší bek a další je zase nejhorší. Nechápu, čim to může bejt ...
S Nouzou ale nesouhlasim. Je neskutečnej bojovník! Umí obrat hráče o puk i zezadu a dělá to zápas co zápas. Hrozně toho odbruslí. Straka má taky hodně bodů právě díky tomu co Nouza odře.

Jestli máš na mysli ten společný pád na modré - tak bych se v tom moc nešťoural. Podle mne to bylo oboustranný. Spíš by mně zajímalo, proč naši ten zápas hrubě podcenili. Myslím, že trenéři museli v šatně hodně zvedat hlas. A "Nouzič" mně zase přesvědčil o tom, že bez "Stračeny" by mohl hrát tak max.2. housle, navíc Vráblík mi připadal, jako by na stadionu stál poprvé :( Jinak velká gratulaci k vůli po vítězství a díky "Blaženě" !!

11.10.2014, 20:42

No, bylo to nakonec ještě těžší než jsem si myslel. Soupeř neměl co ztratit, dobře bruslili, hráli agresivně a vzhledem k tomu, že rozhodčí zapomněl nastudovat stránky v pravidlech, které popisují držení (protihráče i hole), bylo to s těmi wrestlery těžké.

Vyrovnávací gól na 1:1 dle mého pohledu padl po zcela jasným faulu na našeho beka. Poté co Jestřábi dali na 1:2 jsem se začal bát, že můj tip z pověrčivosti vyjde. Naštěstí jsme od závěru 2. třetiny značně přidali a začli si vytvářet šance. Sice to dlouho vypadalo, že to tam nespadne, ale spektakulární kousek Michala Švihálka zápas zlomil, pak už jsme na ledě kralovali. Ondra si dnes nejlepší zákroky nechal do samotného závěru a díky jeho lapačce v oslabení jsme 3 body ubojovali.

Kromě zmíněných Švihálka a Heřmana se mi dnes hodně líbil Kondor. Troufám si tvrdit, že v přesilovce je z našich beků jasně nejlepší. I Vaniš to po svém příchodu oživil.

Dnes navzdory tomu, že se dlouho nedařilo parádní výkon kotle, včetně chorea. Tribuny se rozproudily až ve 3. třetině, pak už to byla atmosféra jak má být. Na ten luxusní gól se asi zítra koukneme ve zprávách.

Motor mi tedy nakonec zlepšil náladu. Ráno zpráva o úmrtí Lanďáka, volební výsledky mě také nepotěšily. Populisté vyhráli, komouši přes 10% a v Hodějcích nejvíc hlasů Blažek. Ale tak zase je fajn, že text oslavného chorálu se nemusí měnit... Smajlík

A teď si tedy počkáme, jak nám Bureš koupí tu extraligu.

Dneska ubojované 3 body.. První 2. třetina hrůza děs a 3. konečně začali hrát.. Nejlepší moment Švihas s neskutečným golem a Bláha s jeho skvělou lapačkou na brankové čáře!