Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lukyno123456" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
16.02.2009, 16:11
 
zdcart dik za info.mimochodem s romim turkem se znam osobne jeste z dob kdy chytal u nas.co je s nim ze nechyta?
 
 
16.02.2009, 14:46
 
jsem pisecak a tim padem me mrzi ze asi s nejvetsi pravdepodobnosti letos play of neudselate.je to skoda.chci se vas zeptat jaky golman je jakub kovaru,jde k nam pomoci ve snaze vybojovat 1ligu,tak se ptam vas mate ho na ocich.a 1 liga v jiznich cechach chyby a to je skoda i pro budejky,meli by kde mit sve hrace v zaloze.dik
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.