Reakce na -Tom-: A taky tam má rodinu, barák, dvě děti ....
BTW souhlas materskyho klubu s hostovanim uz nejakou dobu neni nutnej, pokud vim.

Reakce na zbyna-ck: Na YouTube kanálu numberphile je vid...

Reakce na Drew: Já nerozporuju, že by to bylo podle prav...

Reakce na MARSCH: Jednou budejcak - navzdy budejcak. Jis...
Na teslackym foru se objevila fotka Bartosaka (da se rict, ze je to on? Smajlík ) v dresu Jihlavy: odkaz

Dnesni hokej focus podcast kterej se toci kolem junioru a chvilema tam dost tepou do svazu a do Pesana: odkaz

Jiří Režnar (AZ RESIDOMO Havířov):

Ono se to těžko hodnotí. České Budějovice jsou silný tým, včera vyhráli v poslední minutě. Měli jsme zprávy, že Poruba byla lepší. Pro nás je škoda, že jsme ten dvou gólový náskok neudrželi o chvilku déle. Myslím, že za stavu 2:2 tam Lukáš Bednář nastřelil břevno, pak byl před brankářem faulován. Možná mělo být nařízeno trestné střílení, zase by to bylo možná jinak, kdybychom vedli 3:2. Třetí třetinu už Motor kontroloval. Dneska jsme přišli o tři body, ale je třeba se připravit na další utkání.

Václav Prospal (ČEZ MOTOR České Budějovice):

Pro nás je to strašně cenná výhra. Více než samotná výhra mě těší výkon našich hráčů, protože oproti včerejšku (v Porubě) to bylo diametrálně odlišné. Dneska tam bylo srdce, emoce a všechno, co potřebuješ, abys mohl předvést ten nejlepší výkon. Myslím, že jsme měli dobrý start, ale bohužel jsme velmi rychle prohrávali 0:2, ale pořád v tom týmu byla síla a víra v to, že se můžeme do zápasu vrátit. Samozřejmě nám pomohl ten brzký gól který jsme dali, když nám Jakub Doktor dál gól. To nás okamžitě vrátilo do zápasu a pak jsme dokázali vyrovnat. Postupem času jsme ten zápas daleko víc kontrolovali myslím, že jsme zaslouženě vyhráli.

Reakce na Kurt_Hübl: Hmm.divné,že to pustili bez trestu....
Nekdo tam v komentari psal, ze vse, co je pridelane k plexi, je dle pravidel soucast hriste (coz o kostce ocividne neplati). Jestli ma ten clovek pravdu, jsem neoveroval.

Reakce na zbyna-ck: No pro Rusko to byla fakt nešťastná ...
odkaz

Ten puk trefil kameru na plexi , tak jestli je to brano jako soucast hry...

Reakce na Haberman44: To byl majstrštyk vyhodit Bělohlav...
6 zápasů - 5 bodů - 14:23

Reakce na Zbyna-CK: já moc nechápu, jak to myslíš? Kdy k...
A neni prave problem v tom, ze nas kalendar nezna rok 0, protoze rok 1 pr. n. l. je nasledovan rokem 1?

Reakce na Tonyj: Na Hokej.cz ve včerejším reportu píší,...
FYI petiminutova presilovka jde vyuzit vicekrat, takze by to urcite nebyl svetovy rekord Smajlík

Reakce na Drew: Jo, v době kontaktu neměl Šimánek puk na...
Jak uz psal tveety, obrance proste jen hasil spatnou pozicni hru. Dle myho tohle pravidlo pomaha utocnymu hokeji a jak ho presne posuzovat bude nejspis zalezet jen na citu rozhodcich nebo to budou mit popsany v nejaky ty knize prikladu nebo jak se tomu nadava.

Reakce na Drew: Vítej v ČR, bitka nebo hit jsou na krimi...
Pokud ten zakrok na Simanka byl posouzenej jako nedovoleny braneni, tak je to v aktualnim nastaveni pravidel vporadku. Simanek si puk pichnul dopredu, byl pak zastavenej dle myho nazoru cistym bodycekem, ale diky tomu ze nebyl v drzeni puku, to bylo nedovoleny braneni.

Krasna kombinace do prazdny brany! Smajlík

Jen at se Suchos vyblbne v zakladni casti, kdyz jde o prd Smajlík

Hokej v číslech: Prvoligový rekord pro Pýchu? Otázkou není jestli, ale KDY

odkaz

PF je bozi! Ve chvili, kdy se Karab zastavil, tak jsem ten stromek videl horet pekelnym plamenem Smajlík

Reakce na maprin: A včera ty blbý alibistický kecy Krále...
Zaznam toho rozhovoru jde najit tady: odkaz -> 18:00 -> Sportzurnal -> cas cca 18:20:30

Ja z toho rozhovoru mam spis pocit, ze to Kral nepovazuje za realny.

Z naseho pohledu by bylo lepsi, kdyby Pardubice vyhraly a spodek tabulky zustal vyrovnanej.

Reakce na favre: Já si nemyslím, že to chtějí dělat upro...
Tak, uprostred souteze jen oznami, ze tym, ktery v aktualni sezone sestoupi, naberou na pristi sezonu zpet. Smajlík

Reakce na Tony8385: Tak v tom memorandu je to napsáno ce...
Vsak ono staci, kdyz CSLH bude souhlasit s rozsirenim poctu ucastniku od pristi sezony. Jen se bude rozsirovat o toho, kdo spadnul. Tim padem to na postup/sestup v aktualni sezone nebude mit vliv a vysledek bude stejnej.

BTW tady je link na memorandum, o kterym psal Kohy: odkaz

Reakce na KohyCZ: Teď čtu, že se od toho distancuje třeb...
Taky na to koukam: odkaz

Reakce na Hukoth: Já jsem se k tomu zatím ještě nevyjad...
Souhlas! Po tyhle zprave jsem rad, ze se dneska nehraje. Uplne mi to zkazilo naladu a chut na hokej.

Souhlas se Zbynou, Evoorgem a Paavem Smajlík

Hmmm, bude vyjezd do Pisku? Smajlík

Me zaujalo, ze komentator napsal "Početní výhoda pokračuje nyní pro Motor.". Smajlík

Reakce na alkac: Siky, Jeníček: No to som z toho voľaký ...
Podle odkaz se to 24. kolo odehralo 2. 12. :-)

Dneska si Kloucek tu nulu opravdu vychytal!

Reakce na quak: No, jistý soud by mohlo zajímat, že jsou...
Napada me snad jedine, ze pokud se nesestupuje (sestupuje se?), tak ma tohle pravidlo zamezit, aby to nekdo odehral prevazne s dorostencema a degradoval tak uroven souteze (haha)? Ale i tak mi to prijde zvlastni.

Veverka uz teda neni reditelem, jak se pise na justici? odkaz

Reakce na quak: Přidám se k Evoorgovi, i mně se 1. třeti...
Roman Přikryl má zraněné rameno a bude nám chybět delší dobu. Je to smůla pro něj i pro nás, protože prožívá výbornou sezonu.

Zdroj: odkaz

Tak Prikryl ma neco s ramenem :(

Ja to vidim stejne jako quak. BTW koukate na to video v normalni rychlosti nebo zpomalene? odkaz

Reakce na zbyna-ck: No bacha, teď do toho začínají padat...
Pro nas jedine dobre. Nevim, jestli to rikal Venca nebo Bedna, ale cim vic tymu v tom bude namocenejch a cim dyl to bude trvat, tim je mensi sance, ze nasi konkurenti posili na zaver sezony.

Vlastimil Wojnar (Frýdek-Místek): Zápas byl vyrovnaný a vyhrát mohl kdokoliv, bohužel to byl soupeř. My jsme samozřejmě měli několik šancí, které jsme neproměnili. Byly tam vlastně tři samostatné nájezdy - jeden na nikoho. Za stavu 1:1 jsme taky nevyužili situaci dva na jednoho a z protiútoku jsme dostali gól na 1:2. Potom takový laciný gól na 1:3. Ještě jsme se snažili, zkusili jsme to a dali na 2:3, ale power play, to je samozřejmě vabank. Ale myslím si že opravdu mohl vyhrát kdokoliv a šťastnější byli hosté. Taky měli spoustu šancí, tak se to prostě hraje. Šance střídá šanci a kdo ji promění, vyhrává.
Václav Prospal (České Budějovice): Ta role favorita tady byla, ale myslím si, že jsme jí neplnili prvních dvacet nebo pětadvacet minut zápasu. Myslím si že domácí byli lepší, lépe se pohybovali. Nám trvalo nějakou dobu, než jsme se rozjeli. Spadla nám tam, dá se říct, taková žabka z bekhendu, která by tam asi neměla projít. Soupeř se dostal na koně a ten zápas se nám daleko víc komplikoval, než by měl. My jsme věděli, že domácí tady hrají velmi dobře (v Polárce), že se dobře pohybují, dohrávají souboje, jsou rychlí. Jsou to kluci, kteří se chtějí dostat o patro výš. Věděli jsme, že nás nečeká lehký zápas, což se nakonec i potvrdilo. A jsem rád, že jsme ty tři, nebo tedy čtyři góly i s tím do prázdné brány dali, ale trvalo nám to na můj vkus moc dlouho.

Quakovi pribuzni? Smajlík

Ja vsechny zapasy NHL sleduju pres NHLGames odkaz a s blackoutama jsem nemel nikdy problem.

Je tam tak hroznej led nebo jsme dneska marni na puku?

Kohy: viz email

Ja teda po ocku sledoval jen prvni tretinu a tam mi prislo, ze si nas Kucharczyk na buly dost mazal na chleba, takze me vysledna uspesnost dost prekvapuje.

Reakce na MaartyJay: No...tak Slávka ve Frýdku uhrála 2 ...
Vzhledem k vzajemnym zapasum potrebuji na slavku nahrat jeste o bod vic.

Prvni strela na branu!

Trefili jsme uz vubec branu ve 2. tretine?

Tak to vypadalo, ze to byla jen horni tyc?

Taky by me zajimalo, proc neplati. Nema ten brankovej nasi salu kolem krku? Smajlík

Reakce na lindemann: Jen ať se obě dostanou do první osm...
V prvnim kole playoff muzes dostat tym jak z prvni tak z druhy osmicky, pokud skoncis nejhur druhej.

Reakce na kerschlic00: Já jen, jak jste tady všichni v h...
Je to tak:

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ s výjimkou utkání č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ s výjimkou utkání č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následují samostatné nájezdy k určení vítěze utkání dle čl. 407 SDŘ s tím, že brankáři hájí stejnou branku jako ve třetí třetině (výjimka z čl. 407 písm. c/ SDŘ).

Utkání 3. části - „Předkolo play-off“ č. 1473 a č. 1474 a utkání 4. části - „Play-off o vítězství v I. lize ČR“ č. 1491 - 1502, č. 1511 - 1516 a č. 1521 - 1523 se hrají do rozhodnutí dle čl. 404 SDŘ s tím, že není-li určen vítěz utkání v základní hrací době, hraje se po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy dvacetiminutové prodloužení. Obě družstva nastupují s jedním brankářem a pěti hráči v poli, družstva si před prodloužením mění strany. Nepadne-li branka v prodloužení, následuje po osmnáctiminutové přestávce s úpravou hrací plochy další dvacetiminutové prodloužení, přičemž tento systém se opakuje až do doby, kdy jedním z družstev dojde k dosažení gólu. Družstva si před každým prodloužením mění strany. Družstvo, které dosáhne gólu, je vítězem utkání.

odkaz (zalozka Systém soutěže)

Tady jsou kdyztak cisla zapasu, o kterych se pise: odkaz (predkolo) a odkaz (playoff)

Uslysime dnes Vencu z kabiny i pres ruchove mikrofony? Smajlík

Gois si v listopadu nezahraje: odkaz

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

50. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický brankář Andrej Mezin. V A týmu chytal v sezoně 2003-04 19 zápasů, celkem...

Posloucháte fanouškovský Šampion podcast? Jeho dalším hostem byl kondiční kouč Motoru Josef Žáček.

57. narozeniny dnes také slaví náš trenér brankářů Stanislav Hrubec! Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší??!

22. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna! Přejeme všechno nejlepší??!