Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků uživatele "MerglV" |  vypnout filtr

Další diskuse:

Reakce na Venas: Já už se třeba rozhodl... tam nejít, do...
Tak to myslím, že tam nepůjdeš hodně dlouho.😃

Jestli teď doma neuděláme 6 bodů nebo alespoň nevyhrajeme - proti letos také marně hrajícímu Liberci a pak proti Varům, tak už fakt sakra nevím, ale tu baráž si zasloužíme.

V 7. minutě jsem to chtěl vypnout. Ale klobouk dolů za to, jak se kluci zvedli. Nás nejlepší výkon v sezóně, pokud se neodflákne 3. třetina, nebudu nas*anej, že se prohrálo. Z Vítek jsem před zápasem určitě body nečekal

Naprostá ostuda být poslední. Oukej, kádr nemáme takový jako minulou sezónu, ale že budeme poslední? Smajlík díky za minulou sezónu, bohužel letos je to probuzení z bronzového snu do reality.

První souvislejší tlak až potom co prohráváme 2:0. Wow. Neví někdo, kdy naposled jsme první třetinu vyhráli, případně jsme v ní nedostali 2+ gólů?🤣

Reakce na Tony8385: Řekl bych , že nikdo neclonil Košťál...
Modrákem to fakt není. Ten náš tým se s tim pardubickým nedá vůbec srovnávat a každý uvažující člověk musel čekat že nám dnes vyprášej kožichy a bude to spíše o uhrání přijatelného výsledku.

*že

A proč přesně prosím teda ten gól neplatil? Protože z toho gólmana to prostě vypadlo ne? Já to měl ztlumené, takže hádám zle rozhodčí pískl dřív?

Reakce na filip29: Otočíme!!! Po 2. třetině 3:3, dva gól...
Pokud budeme hrát 2. třetinu stejně jako tu první, tak budeme rádi, když to nebude šestka nebo sedmička v naší síti Smajlík sakra tak nas*anej jsem dlouho nebyl.

Tohle je masakr. Divim se že tahle třetina neskončila 6:1. Tak povedenej zápas v neděli a dneska zase realita. Vždyť ten Litvínov nás úplně řeže a to je poslední.🙈 snad dá Mižu týmu sakra velkej impuls.

to bude debakl🙈

Tak jelikož nemám čas teď koukat, tak čtu, jak skvěle chytá Kometě brankář. By mě zajímalo, kolikrát už jsme letos nechali vyniknout gólmana soupeře😂

Reakce na Drew: S tou sezonou bych to úplně nesrovnával,...
No a řekl bych, že Hrachovina teď taky nijak extra nepodrží. Měli by tam taky někdy hodit Strmeně..

Reakce na kerschlic00: K dnešku. Pokud i dnešní zápas pr...
Já tomu bohužel nevěřím ani dnes. Je to smutné ale i po předsezónních odchodech jsem nečekal, že se budeme bít s týmy jako Kladno a Vary o důležité body. Navíc na nás se Kladno pokaždé připraví a podá maximální výkon, kor když hrají doma:/

Reakce na Paav: Sérii porážek se hokejisté českobudějovi...
Sry, reakce sem

Jestli nevyhrajeme už ani tam, tak fakt nevím, koho bychom už chtěli porazit. Já osobně mám dost strach, že rupnem i s tim Kladnem, ačkoli fandit samozřejmě budu. A jak píše kolega, ve venkovních zápasech jsme neměli šanci na výhru. A když už v nějakém, tak včera, koneckonců, i v tom Třinci to byla spíš neskutečná haluz. Ono takových zápasů co jsme uhaluzovali bylo dost už minulý rok, tak teď se nám to evidentně teď dost vrací.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Návrat odchovance ze zámoří! Vítej doma, Šimone! ??...

Jaké to je vést kotel nebo jak vznikají fanouškovské chorály?

Další poděkování za podporu v sezoně 2023-24 náleží společnosti Precitool! Od obchodního manažera Petra Míška převzali plaketku...

75. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Miloš Edelmann. V A týmu hrál 11 sezon (1967-68, 1970-80), cca 345 zápasů, v...