Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
jihocech86
Reagovat
23.03.2026, 23:31
23.03.2026, 22:18
Tak když už jsme v tom porovnávání s Plzní co se jmen týče, tak říkali po druhé třetině, že nejvyšší icetime tam má jakýsi Kubík. Svět je plný paradoxů.
23.03.2026, 20:59
Plzen ma velkou sanci postoupit pres Prazaky a to zaslouzene. Tam bychom si meli vzit priklad jak se to dela.
23.03.2026, 20:44
Koukám, že Adam Měchura, ten hráč, co tady o něm náš SM ani nevěděl, dal včera Spartě rozhodující gól a dnes také prozatím vítězný. Včera pojišťoval velice dobře hrající Rohlík, kterého jsme tady nechtěli a dnes vyrovnával Matyáš Filip, který pochází z Jindřichova Hradce... Hokejový život jsou samé "para doxy"
23.03.2026, 20:40
23.03.2026, 20:24
Juniorka dneska nic moc a teď koukám, že Aulicky a Lukeš hrají ještě za univerzitní tým. To vypadá, že zítra prohra a přesun některých hráčů do dorostu. Jinak si to nedovedu vysvětlit.
23.03.2026, 20:20
Dnes musím uznat, že Kometa zahrála velmi dobře do obrany, ale sestřelil je "přírodní úkaz na bruslích" Červus. Jinak se na ten dnešní duel moc koukat nedalo, taktická bitva s minimem zajímavých šancí. Jak nemám Pardubice rád, ale vážně ani trochu (přetahují se u mě o pozici nejneoblíbenějšího týmu s Hradcem již asi čtvrtý rok), k Červenkovi chovám obrovský respekt. Musel jsem se dnes pousmát, protože jsem si vzpomněl, že asi před 3?? lety jsem zaslechl v průběhu března/dubna někde zajímavou skorojistou zaručenou informaci, že půjde Červ do Motoru
Nejmenovaný a zjevně pološílený zdroj si nechtěl nechat vymluvit, že je to totální kravina, co by tady asi tak dělal. Ale vzhledem k té době, kdy zde hrál Guli, Pecháček a obecně jsme byli jako tým docela v rozpuku a hráči i fanoušci byli pozitivně naladěni, jsem tajně doufal, že sem fakt přijde, samozřejmě. Dával jsem tomu asi tak pět procent. Červenka je za mě největší osobnost v ELH.
Mrskman: nebyl by prosím Mrsku druhý hokej?? Nevím, jak moc je to pro tebe složité, ale byl bych ti vděčný. Mám hokej rád a ani to, že jsme dávno v jeteli, mě neodradí
Nejmenovaný a zjevně pološílený zdroj si nechtěl nechat vymluvit, že je to totální kravina, co by tady asi tak dělal. Ale vzhledem k té době, kdy zde hrál Guli, Pecháček a obecně jsme byli jako tým docela v rozpuku a hráči i fanoušci byli pozitivně naladěni, jsem tajně doufal, že sem fakt přijde, samozřejmě. Dával jsem tomu asi tak pět procent. Červenka je za mě největší osobnost v ELH. Mrskman: nebyl by prosím Mrsku druhý hokej?? Nevím, jak moc je to pro tebe složité, ale byl bych ti vděčný. Mám hokej rád a ani to, že jsme dávno v jeteli, mě neodradí
23.03.2026, 19:47
Ano a loni po vyřazení a ještě v této sezoně někteří jedinci ostře kritizovali, že jsme s Dědkostavem neuhráli ani zápas.Ať je to jak chce, tak PCE loni i letos mají mužstvo jinde, než my.O letošní sezoně se raději nezmiňuji.Letos bychom jim snad ani gol nedali.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.









