Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2026-3-13" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Hurakán: Aspoň máme něco do vitríny vedle trof...
Smajlík
 
 
HurakánHurakán | Soběslav
Reagovat
13.03.2026, 15:42
 
Reakce na Paav: Když se to vezme takto, tak je to masakr...
Aspoň máme něco do vitríny vedle trofeje za nejlepší tým měsíce září.
 
 
gerby1977gerby1977 | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 14:40
 
Má někdo lístek na dnešek do 150? Děkuji
 
 
 
Když se to vezme takto, tak je to masakr.

Počet střel na branku v součtu první a třetí třetiny byl 31:7.

Zdroj: odkaz
 
 
 
Reakce na prechy67: Co včera vzalo poslední šanci na vyr...
Chybami se člověk učí a zlepšuje. Osobně si myslím, že by jsme stejně nevyrovnali.
Dneska nový den včerejšek hodit za hlavu a dneska makat.
 
 
prechy67prechy67 | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 13:29
 
Co včera vzalo poslední šanci na vyrovnání, byla chyba Cibulky, který na něco čekal a místo střely nebo nahození mu to zase trvalo a byl z toho gól Komety.
Kreativitu u obránců cením, otázka jestli je vhodná v play-off, kde nás každá chyba může stát sérii. Obecně těch chyb v poslední době dělá Cibulka hodně.
 
 
prechy67prechy67 | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 13:26
 
Reakce na pawell: 1 - To, že zůstal/"vyplaval" volný hrá...
1 - No přesilovku nehrála při všech gólech... V jiných případech by jinde hráč nechyběl, kdyby si hlídal střed, respektive osu. Takto roztažená hra a opuštěná osa hřiště je prostě něco, co Kometa trestá a všude to mlátí do očí, že ona dává branky ze slotu/středu. To samé naše bránění stylem, že v rohu, který není nebezpečný prostor, se sjedou 4 hráči a v nebezpečném prostoru před bránou není nikdo... Neschopnost vyhodit puk je něco, co prostě nechápu. Nechápu a asi nikdy nepochopím, proč jsme v tom tak neschopní.

2 - Jo částečně souhlasím, ale s naší obranou nemůžeme takto lehkovážně vyvážet puky ze souboje a zbytek formace se kouká, jak tam Komeťák postupně najíždí. Oni ti soupeři ví, jak ,,schopně" bráníme a jak jsme ,,silní" v osobních soubojích a asi tak nějak čekali,, že to zkazíme, no a byl z toho gól. Oni ti soupeři nejsou pitomci a ví jak tragickou defenzivu máme. Je to až k smíchu, jak primitivně dokážeme v obranné hře a nebo rozehře něco absolutně zkazit.

3 - Chyba to není ve chvíli, kdy máme puk jistě na hokejkách a jak píšeš dál... Ale opět jsme u toho jak to všechno pramení z naprosto stupidních chyb. Být trenérem tak si z toho trhám vlasy.

...A to si ještě tak jako řekněme, zda se některý z těch gólů dal chytit. Kloudy super výkony zatím v play-off, ale některé góly včera a v 1. zápase mohl chytit. Včera ho omlouvá asi i to, že to nečekal jaké chyby naši hráči provedou. Ale od toho je extraligový brankář, aby uměl chytit i puky z nečekané situace.

Dneska nám věřím na vyrovnání série, ale včerejší zápas by nás mohl stát postup, protože jsme prostě měli vyhrát a v 1. třetině dát naopak my aspoň 3 branky. Šancí na to bylo spoustu.
 
 
fandimemotoru1928fandimemotoru1928 | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 13:08
 
Zdravím, mám dnes volnou permici na stání. Nechám ji za 280 Kč. Zájemci prosím napište na email fandimemotoru1928@gmail.com
 
 
 
Reakce na Motorko: Brno je sakra hratelny, ale nase stre...
Ono nam ted vlastne nic jineho nezbyva jen je otazkou jestli dokazeme takto rychle prepnout na jiny rezim nez jsme hrali doposud.
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
13.03.2026, 10:54
 
Reakce na franta_CB: Nasazení bylo, akorát nevím, proč j...
Ovšem ona je ta obrana celé pětky Brna vynikající. Herně. Prostě tam jako nelítaj, ale nechutně držej co maj.
 
 
motorák23motorák23 | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 10:32
 
Přijde mi velkej rozdíl v dohrávání brankáře. Zohorna, Pospíšil atd dohrávají v brankovišti prakticky každou situaci. Za to u nás spíš výjimečně tam někdo do Stezky dojede nebo otravuje ty obránce aspoň Smajlík
 
 
 
Brno je sakra hratelny, ale nase strelecka impotence a chyby obrancu jsou strasny.

Chce to zjednodusit a sypat na branu. Zakladem je jedna, dve presny prihravky. Strely obrancu, strely z prvni, tece. Nebat se pred branku. X-krat to tam Stezkovi vypadlo, ale nikdo k dorazce. Jo, bude to bolet, ale bez toho se PO hrat neda.

Chtel bych videt jednoduchej primocarej hokej a ne solichani v rozich a krouzeni kolem mantinelu...
 
 
 
Nasazení bylo, akorát nevím, proč jsme se chtěli poprat ( Valda ) až po zápase. Ke Kometě jenom tolik, že se jim povedl tah vyprovokovat labilní článek naší první lajny - jak byl Adrián mimo dokazuje i ta humorná vložka, kdy si popletl strany a "dle zvyku" zamířil v CB na trestnou hostí - aby si to osvěžil, tak si rychle trest zopakoval => ve finále to hodnotím jako naši taktickou chybu => jsi horká hlava, tak ne aby ses nechal dneska vyprovokovat, mysli na to OK? ). Přes všechny vámi uvedené naše herní nedostatky bychom včera vyhráli, kdybychom uměli vystřelit. Ano byly tam dvě tyče, to je pech, ale pak už jen Lantyho přesilovková k tyči z první, teč na 2:3 není střela, pak si vybavuji jednu dobrou střelu ve třetí při zemi k tyči a supr Stezky zákrok betonem, ale pak už moc nevím, čím se jinak zaskvěl, protože to dostával buď do pupku nebo jsme pálili vedle.
 
 
aslavanaslavan | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 10:00
 
Hokej je hra chyb.Kdyby byli všichni hráči na ledě bezchybní,zápasy by končily pravidelně 0:0 Co je ale podle mého na pováženou,že po inkasovaném gólu se naše hra ve většině případů úplně rozpadne.Puky netrefujeme,nebo nám přeskakují přes hokejky,nejsme schopni ani jednoduché přihrávky na pár metrů a trvá dlouho,než se zase nějak naše hra srovná. Jestli mají kluci v hlavách,že nejsme schopni dát za zápas víc jak jeden,dva,maximálně tři góly na které se enormně nadřeme.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.03.2026, 09:52
 
Jo hrajou to tak a ještě 22 našich střel bylo zablokováno. No dneska už není kam uhnout. Musíme 2x vyhrát.
 
 
MarekŠMarekŠ | Strakonice
Reagovat
13.03.2026, 09:35
 
Mám k dispozici 2 lístky na dnešek, sektor C6, řada 11. Cena za lístek 420 Kč.
MarekSnobr@seznam.cz
 
 
13.03.2026, 09:01
 
Reakce na kursor: A to já tedy u nás nasazení vidím, a t...
100% souhlas
 
 
 
Tak já tam nasazení také vidím. Pokud bychom dali 1. gól ( tyčky)tak se nyní budeme radovat a čekat na potvrzení postupu. Musíme pro něj znova do Brna a pak Plzeň a postup do SEMI. Smajlík
 
 
13.03.2026, 08:59
 
Reakce na prechy67: To je neověřitelný, když se člověk p...
1 - To, že zůstal/"vyplaval" volný hráč VE slotu, vyplynulo ze hry (Kometa hrála přesilovku) a preventivně tam asi nikdo z bránících zůstat nemůže (chyběl by jinde) - bránit bychom měli v boxu, který se posouvá s hrou. To, že nejsme schopni vyhodit puk (Vála), když ho máme na hokejce nás trápí celou sezónu (podstatnou část), s tím souhlasím.
2 - obdobně jako 1, volný hráč na kruzích (mezi modrou a kruhy, tedy nikoli VE slotu) - opět jsme nedokázali vyhodit puk (opět s Tebou souhlasím), "vyplaval tam" volný hráč. Chybou ale nebylo, že by ho měl při opouštění obranného pásma/vyhození (Kachyňa) někdo obsazovat (to by celý zápas jezdily po ledě dvojičky a bylo by to synchronizované bruslení a ne hokej). Chyba byla, že se do souboje k tomu mantinelu s jedním Brňákem sjeli dva naši. A Klouček u druhého gólu taky nemůže mít čisté svědomí (střela švihem metr za kruhem, skoro doprostřed branky).
3 - To, že není obsazený soupeřův hráč VE slotu v momentě, kdy máme puk na hokejce za mě není chybou (viz synchronizované bruslení výše). Ale jak správně píšeš, Kachyňa měl puk vyhodit/šťouchnout do rohu a ne prostrkávat soupeři pod hokejkou.

V obecné rovině (chyby opakující se celou sezónu, neproduktivita,...) souhlasím.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Největší problém je využívání šancí a ...
Oni bohužel takhle loni odehráli celý play-off, i když tam měli ještě o dost lepší formu, soupeři stříleli, oni dávali góly. Kdyby to tak nebylo, tak bych o dost víc věřil, že to ještě dokážeme zvrátit.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes nastoupíme v této sestavě!Zápasovou soupisku vám přináší: https://www.proxy.cz/

60. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Richard Kolář. V A týmu hrál v 7 sezonách (1984-91) celkem 220 zápasů, v nichž...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
Banes Motor České Budějovice
HC Kometa Brno