Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2026-1-23" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Nazral cas, kdy by mel byt trenerskej tym posilenej o Jardu Pouzara.
 
 
RetroMRetroM | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 23:06
 
Reakce na zdcart: Přesně.Mě jen překvapuje, že někteří f...
Přesně to tady píšu už několik týdnů, resp. měsíců. A ještě to většinou od těch se stavem "smířených" schytám. Opět se budu opakovat. "Vážené spokojené vedení, BUDÍČEK !"
 
 
23.01.2026, 22:38
 
Reakce na zdcart: A čekání do 31.1. na nějaké posily je ...
Godota.
 
 
 
Reakce na Franta_CB: Dneska byla šance nacpat všechny no...
Naopak, třinácté místo by bylo vysvobození, ale nemyslím si, že tam spadneme. Bude to akorát protahování toho utrpení jako loni, s následným ostudným koncem.
 
 
 
A gratulace Ondrovi, nebýt jeho měl by roztřesenej Brízgala nulu.
 
 
 
Dneska byla šance nacpat všechny nový a staronový psikožrouty do jejích autobusu a zavřít dveře. Jestli jsme to tak jako vždycky provahali, tak naše chyba Bedno. Třináctej flek je vážně haluz, to už by byla větší zábava baráž. Jsme čím dál horší a je to smutný příběh. Fakt že jo.
 
 
23.01.2026, 22:11
 
A čekání do 31.1. na nějaké posily je jen naivita.Motor je krásný příklad zakladetele absurdního dramatu Samuela Becketta a jeho stežejního dramatu Čekàní na Hodnota.
 
 
23.01.2026, 22:04
 
Reakce na Mexikan84: Proč by to někdo dělal. 6400 diváků...
Přesně.Mě jen překvapuje, že někteří fandové mají větší ambice, než majitelé Motoru.Bednařík prohlásil, že je ràd , že se tu hraje extraliga.Tím řekl vše.Organizace naprosto bez ambicí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 21:53
 
Reakce na chodec: Rozpumpovaný Kladno? Trochu přibrzdi. ...
Tak nehráli nic extra, ale byli lepší. Myslím spíše formu z posledních 5 zápasů kde vyhráli stejně jako Bolka 4 zápasy
 
 
 
Reakce na MrPesi: Pohled na Hanzlíka v saku s rukama v k...
V tomhle máš pravdu. A co se týká Hanzlíka, to je škoda slov.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Po dnešku je karta rozdana jasně. Pard...
Rozpumpovaný Kladno? Trochu přibrzdi. Dneska to byla bída proti bídě. My budeme rádi, když nezahučíme na třináctku…
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 21:29
 
Po dnešku je karta rozdana jasně. Pardubice už asi první místo nepustí. O čtyřku se poperou týmy od 6 místa. Společně s Vítkovici a Olomouci máme teď dole nejhorší formu. Naopak rozpumpovane je Kladno a Boleslav. Bude to ještě zajímavé i ten bod dneska je plus a zároveň ztráta. Ale jak říkám pokud se dostaneme do před kola tak nečekám s tímto nasazením, kvalitou přesilovky a nestabilní výkony hráčů nějaké zázraky.
 
 
 
Proč by to někdo dělal. 6400 diváků na Kladno, to je tak dvakrát víc, než na něj chodí na Kladně, předkolo bude, nic víc tu nikdo nepotřebuje.
 
 
kuna34kuna34 | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 21:24
 
Reakce na skippy64: Tady s tím se dá než souhlasit. Ono ...
Zázrak bude, když udržíme předkolo. Chci být optimista...ale.. Z dalších čtyrech zápasů tři venku. Naše forma venku? Smajlík Doma klasická matlaná s Varama 2:2?
 
 
 
Reakce na MrPesi: Pohled na Hanzlíka v saku s rukama v k...
Tady s tím se dá než souhlasit. Ono vyhrát všude bez týmového pojetí hry je těžké a v tom jak jsou týmy vyrovnané až nemožné. V Třinci jestli udělame nějaký bod bude to rovnaku zázraku.
 
 
kuna34kuna34 | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 21:01
 
Vyhrát v Třinci... Tak ten byl dobrej. Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na FunCoach: a odměnou dvěma ze 4. útoku je dopřá...
Tady by se právě měl vzít ten správný konec provazu a ukázat koule a když si ty kluci dokážou vypracovat šance tak jim právě dát v tom zápase větší ic time. Horší už to být nemůže a alespoň by to byl impuls i pro ostatní, že není něco dobře.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:59
 
Pohled na Hanzlíka v saku s rukama v kapsách je strašný. Ta střídačka nežije. Bohužel v každém z těch zápasů zahraje pár jedinců, ale ne tým. Většina kotoučů směřuje za branku nebo do rohu. Přitom, když se to párkrát nahodilo na branku tak byl závar. Na Olesenovi je vidět, že se nechce zranit. Jeho řada dneska hrozně natahovala pobyt na ledě. Mě se prostě jak hrajeme vůbec nelíbí a vyhrát s tímhle v Třinci se rovná zázraku.
 
 
 
Reakce na skippy64: Dneska čtvrtá lajna supr výkon a ško...
a odměnou dvěma ze 4. útoku je dopřáno 5 + 8 minut.
 
 
 
Reakce na Motor27: A co takový Beránek? Jako v oslabení ...
Dneska čtvrtá lajna supr výkon a škoda, že se jim něco nepodařilo proměnit.
 
 
SpicaticeSpicatice | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:49
 
Bojovat za motor a hned gól!! Možná by to chtělo častěji!!
 
 
 
Reakce na MrPesi: Předvést krom úvodní pasáže první třet...
Ta poznámka o divácích je trefná. Na tým na desátém místě přijde proti Kladnu skoro vyprodaný stadion a člověk by tak nějak čekal větší nasazení, že se bude více žrát led..
 
 
 
A co takový Beránek?
Jako v oslabení je skvělý, ale teď momentálně neuhraje víc než ostatní.
Buďme fér, dnes 4 lajna hrála líp jak Beránek a spol.
A kdo seděl?

Prostě je to všechno nějak špatně.
 
 
 
Mě při pohledu na lávku napadlo, jestli to hráče pod Čihákem ještě vůbec baví. Odpověď asi všichni vidíme mezi mantinely.
 
 
JeníCzechJeníCzech | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:42
 
Chtěl jsem jet do Třince, ale teď nevím. Tohle nebyla ideální pozvánka.

Btw, v jednu chvíli při pohledu na naši lávku mě napadlo, a vůbec nechápu proč, komu asi Čihák dneska ve skutečnosti fandí.
Smajlík
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
23.01.2026, 20:40
 
Ono se něco křičelo po zápase na Tomana? Nebo to je nepravdivý šum?
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:36
 
Předvést krom úvodní pasáže první třetiny po týdnu volna takový ostudny výkon, kdy nás Kladno krom brankáře a pár jedinců na prstech ruky truhláře předčí úplně ve všem. Je mě z toho hodně nevolno před 6400 diváky. Asi to nemá cenu rozebírat. Jediný pozitivum bylo posazeni Kubika a Doudery. Kubíček to odehrál v pohodě. Dneska druhá pětka šílený zapas. První hrála každý střídání 2 minuty na ledě. Díky Brizgalovi a Klouckovi máme bod navíc nebylo ani omylem. Nechápu proč do prodloužení nezkusi Tomana. Letos budeme bojovat o to poslední místo do před kola a jestli postoupime do čtvrtfinále tak pošlu do kabiny sud, protože to byl zázrak s tímto nasazením postoupit. Vždyť máme nahráno skoro stejně bodů jako po první čtvrtině a to je skoro konec základní části.
 
 
 
Mně osobně nepřijde, že by byl problém v tom, že neumíme hrát hokej. Já si myslím, že velkou zásluhu na dnešním výbuchu má psychika. Buďto si myslíme, že soupeř je v tabulce za náma a nemůže se nic stát, nebo naopak na nás sedne tíha okamžiku a ze strachu, abychom to zvládli, předvedeme tohle. Víc si myslim, že platí druhá teze. Proti Plzni nebo Hradci, mnohem výš postaveným soupeřům, jsme hráli naprosto uvolněný pohledný hokej, kdy to lepilo. Venkovní utkání taky nejsou nic jiného, než psychický blok. Teď záleží, na kolik jsou trenéři psychologové a s mužstvem ohledně těchto věcí pracují. Dnešní zápas za mě nebyl pokažený nastavením špatné taktiky…
 
 
 
Odvolání trenérů si myslím nikdy ani ve hře nebylo a není, ale i tak - běžte oba už do řiti !!! Včera bylo pozdě !!! Už i proto, že často opomíjíte poměrně slušně hrající 4. útok. Myslím celkově, nejenom dnešní mač. Co mě ale nevýsostně se*e, je neustálé nasazování Cibulky s Válou. Mohli byste mně páni trenéři laskavě vysvětlit smysl jejich odehraného času v zápasech ? Všichni ostatní obránci něco pokazí a (většinou) alespoň další zápas nehrají, ale oba zmínění mají i po nepovedených zápasech nebo zásadních chybách IT 20 nebo 25 minut a víc. Rozumím tomu, že oba jsou šikovní hráči, ale neprospělo by jim minimálně snížení jejich vytížení ? Ach jo, frustrace je svině Smajlík
 
 
vodopadekvodopadek | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:12
 
s timhle bezkrevnym bezpohlavnim vykonem jdete do p....e!! Cihaku z tahni do psozroutova.. chytni Hanzlika za ruku a utikejte co Vam nohy staci Smajlík ty voe!!!! co to dneska bylo za hnus? Kladno hraje houno a mi tomu sekundujem touhle sjajdou.. strasny!!! dneska lituju toho ze jsem na tuhle "BIDU" sel v mrazu na stadion. Stydte se!!! Smajlík
 
 
 
Reakce na Placido: V pořádku, tak ještě trenéři! :)-...
Tady si myslím, že už to s Čihákem a Hanzalíkem doklepou do konce a my se můžeme tak max modlit, abychom si udrželi předkolo play off.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
23.01.2026, 20:09
 
Reakce na Placido: Všichni ven! ;)...
Taky jdu ven to na mráz rozdýchat.

Lepší jsme dnes nebyli, až na určité pasáže. Hlavně prvních pár minut do první přesilovky vypadalo slibně. Kladno nemělo do té doby nic. Pak se to ovšem sesypalo jako domeček z karet. Vlastně jsem rád za toho boda, protože jsme byli tragičtí a až na povedenou Kachny střelu jsme tam toho v té třetí třetině moc neměli. Dnes těžko hledat někoho, koho pochválit. Ale jo, když už. Líbila se mi dnes hra Kašlíka. Za mě podepsat, pokud je to možné. Je tam potenciál. Lantošiho jde na ledě poznat vždy, snaží se, maká, vymýšlí zajímavá řešení. Tenhle kauf se povedl. Nevybavuji si zápas, ve kterém bych mu měl nějak zásadně co vytknout. Jak někdo psal o té naší impotenci, tak to je docela přesné... Takhle nějak, jako naši hokejisté dnes v té první třetině, se museli cítit dříve impotenti před vynálezem Viagry. Na tohle ovšem žádné prášky nejsou.

A teď hurá do Třínce... Moc to nevidím. Popravdě, jak tady na mě pořád skáče v den zápasu ten banner "Dnes hrajeme", tak poslední dobou jsem nejšťastnější, když "Dnes nehrajeme". Ten týden teď od neděle až do dneška byl moc prima...
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:05
 
Reakce na Franta_CB: Já už jsem venku...
V pořádku, tak ještě trenéři! Smajlík
 
 
 
Reakce na jihocech86: Dělba bodů asi zasloužená, my teda...
Ano těch puků co ztratíme při soubojích jsou mraky a naše hra v předbrankovém prostoru se rovná nule. Toto nás už dlouhou dobu tíží a snad se konečně něco udělá.
 
 
 
Dělba bodů asi zasloužená, my teda strašně tečeme v soubojích, mně je asi docela fuck, že většinu času v útočné třetině strávíme u mantinelů a za bránou, ale potřebujeme z těchto situací získávat mnohem více puků.
Fakt jsme strašný papíři a jestli opravdu příští rok odchází Kubík, Novák, nebo Přikryl, docela bych byl rád abychom tyto útočníky nahradili silou, trochu víc centimetrů a kil by našemu týmu docela prospělo.
 
 
 
Reakce na Placido: Všichni ven! ;)...
Já už jsem venku
 
 
Bravo37Bravo37 | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 20:01
 
A vedení Motoru dřepí na růžovém obláčku a monitoruje trh Smajlík
 
 
 
Dneska opět zbytečně ztracené body od nás opět impotentní hokej kdy se na goly strašně nadřeme. Nevím jestli by hráčům někdo neměl říci, že za brankou a kolem mantinelů se branka dá dát těžko. Prodloužení bylo snad nejhorší v letošním ročníku.
 
 
Bravo37Bravo37 | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 19:56
 
Ostudný impotentní výkon....další zkažený večer a vedení bude stejně spokojené. Smajlík
 
 
PlacidoPlacido | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 19:55
 
Všichni ven! Smajlík
 
 
Bravo37Bravo37 | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 19:55
 
Reakce na Císařpán: *2* No myslím, že 6380 dalšich. Jed...
Myslíš after ego Kohyho? Smajlík
 
 
 
A celej tým jako omluvu jít uklízet útulky. Protože psožrouti neměli nic a mají z toho 2 body.
 
 
MozogMozog | České Budějovice
Reagovat
23.01.2026, 19:54
 
Opět díky za zkažený večer. Čihák okamžitě ven!
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
23.01.2026, 19:48
 
Vostudnej výkon. Trenéři tady soustavou prací stvořili hokejové impotenty... Alespoň tak to vidím já.
 
 
CísařpánCísařpán | Strakonice
Reagovat
23.01.2026, 19:48
 
Reakce na =M=Dedek: Všechno je správně, jen ty seš zahoř...
Smajlík No myslím, že 6380 dalšich. Jeden je tu stále spokojenej a řikají mu xxxxxxxx
 
 
 
Reakce na jihocech86: Ty kokůtci co dneska pískaj, mají ...
Nejspíše zapomněli píšťalky v šatně.
 
 
 
Ty kokůtci co dneska pískaj, mají zakázáno od 3. třetiny vylučovat?
 
 
 
Proč nevyzkoušet dát Kachyňu na přesilovku
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | ELH & APK - Organizace kryjící doping!
Reagovat
23.01.2026, 19:26
 
Reakce na Císařpán: To je galavečer co? ČihákoHanzlíkovs...
Všechno je správně, jen ty seš zahořklej jako já. To je celý. Trochu vděku skvělému vedení… přímo do haj lightu!
 
 
CísařpánCísařpán | Strakonice
Reagovat
23.01.2026, 19:03
 
To je galavečer co? ČihákoHanzlíkovský cirkus olalá. Smajlík
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Dnes se cestou do Budvar arény nezapomeňte zastavit u našeho partnera Tomegas a taky doplnit šťávu. Budeme vás potřebovat v plné...

Dnes čeká Motor na dlouhou dobu poslední zápas, přijedou Karlovy Vary a vstupenky můžete zakoupit buď od 15 hodin na pokladně,...

DNES HRAJEME DOMA ?? |Poslední domácí zápas před olympijskou pauzou je tady!Do Budvar arény přijíždějí Karlovy Vary a utkání se...

Banes Motor České Budějovice si aktualizoval(a) profilový obrázek.

×
×
Odehrané v 17:30 | Muži
Banes Motor České Budějovice
HC Energie Karlovy Vary