Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2025-7-24" | vypnout filtr
24.07.2025, 18:51
24.07.2025, 17:16
No a? Sice s jejím pohledem nesouhlasím, ale to neznamená, že by nějaké své názory nemohla vyjádřit. Ale jako nedivím se, jestli šel ten tlak přímo z APK, to je spolek, kde ani týmový doping nikomu nevadí. Hlavně si držet svá místečka a nedejbože aby si někdo dovolil se vyjádřit negativně.
24.07.2025, 14:33
24.07.2025, 14:00
No nastavila se tu nějaká cesta. Čihák tu bude třetím rokem což po delší době ukazuje, že klub má nějakou vizi. Mě se líbí, že i jádro týmu je tu delší dobu pohromadě. Ten první rok pod ním byl za mě super a moc nechybělo k vyřazení Třince. Loni to bylo slabší. Byla to taková houpačka. S Libercem podle mě super zápasy. Proti Pardubicím jsem čekal mnohem víc. Byl to hratelný soupeř. Uvidíme jak zvládne třetí rok své smlouvy. Kádr mě nepřipadá slabší. Milana těžko nahradíme ve všech rolí o to by se teď mělo podělit několik hráčů co měli slabší sezónu. Čekám, že může vyletět bodově třeba Kašlík nebo Beránek. Bodový potenciál posunout může i Přikryl. Čiháka taky v nějakých věcech nemusím, ale je nakonec dobře, že tu smlouvu dokončí a uvidí se co dál. Za mě kádr postrádá top centra. Tam je za mě největší slabina vzhledem k zdraví několika hráčů. Proto doufám, že peníze na něj ještě jsou.
24.07.2025, 13:06
Tak jak Čiháka nemusím tak musím přiznat, že tohle se mi na něm líbí, nebojí se ohrávat 18-ti letého kluka. Štěpán má na svůj věk parádní fyzické parametry a jestli neusne na vavřínech, bude z něj hokejista jako bejk... a podle mě si už letos tu základní sestavu uhraje... pokud tedy nefrnkne za oceán.
24.07.2025, 10:55
Jsem zvědavý jakou roli tady dostane, aby neodešel jako Novotný z Hradce. Fyzicky na extraligu má v pohodě. Já to vidím na křídlo v třetí formaci a něco kolem 12-13 minut. Je jasný, že si to musí vybojovat výkony na ledě. No je to 50 na 50 buď Motor nebo zámoří.
24.07.2025, 08:01
Holt tyto typy lidí přitahujeme.
Jako když paní Saláková objevila Ameriku s pokřikem "Sm*t Spartě!" Taky to byla aféra.
Jako když paní Saláková objevila Ameriku s pokřikem "Sm*t Spartě!" Taky to byla aféra.
24.07.2025, 07:23
Sem rád že odtáhla.Málem se mohla pos*at z toho,jak se tu pořvávalo na Jáchyma Kondelíka,jako kdyby jinde se to nedělo.Neschvaluju to pořvávání,ale ona udělala z toho takovou komedii,jako co je v ČB za prostředí,pomalu tu žijeme na stromech,atd.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.













Hoch je super. V playoff ho občas vyškolili hrou tělem, ale k jeho věku to je pochopitelný. Budoucnost má víc než nadějnou.
Nicméně bych rád zmínil, že se prý suprově věnoval našim mladým klukům Zohorna. Prý i dost času navíc věnoval vysvětlování, radám a ukázkám.