Diskusní fórum
Franta_CB
Reagovat
V pátek proti Litvínovu bych dal šanci zase Maříkovi...
Takže v pátek fárat pánové, páč bez toho to nepůjde a ropáci se sem určitě nepřijedou porazit sami.
Velmi dobře dnes zahrál Lantoši, který by k sobě někoho akutně potřeboval, dále se mi líbila hra Harrise, Ordoše. Dvě třetiny to bylo dobré dozadu, pak jsme se solidně sesypali. Uvidíme v pátek, Kašičky už jsou OK, Koblasa je většinou jistota. Potřebovali bychom pravidelně bodovat alespoň doma...
Vítkovice ani omylem nebyli lepší. My dáváme málo gólů, máme moc statický zámek soupeře (a i přesilovky). Co si budeme, gólman dneska měl chytit něco navíc a nechytil, ačkoliv měl zákroky kdy nás podržel.
Je to hrozná škoda a věřím, že to ničí i samotné hráče psychicky. Chybí mi tam pořád ta bojovnost a zápal pro hru i sebevědomí, jako v září... U některých hráčů ta bojovnost není vidět vůbec. A jak jsem psal, málo tlaku do zakončení a hrozně málo střel + pasivita 3. třetiny.
Pěknou práci dneska předváděl Lantoši, na což navazuje to, že pokud chce 1. útočná formace, lépe a bez chyb kombinovat, tak místo Tomana tam musí někdo jiný. Lantoši tam udělá skvělou práci, pak to dostane Toman a tomu trvá než něco udělá, nebo ztratí nějakou individuální chybou puk a nebo to kolikrát ani nezvládl zpracovat. To je prostě špatně. Centři nejsou, ale tohle se musí změnit, když si to tam Lantoši nemá s kým moc dát - ale Beránek se mi tam líbí, toho bych tam nechal.
2. čtvrtina ZČ a my máme jenom 6 bodů a z venku jenom 1 bod. To je šílený.
Bohužel, tým stále nechápe, že nejsme Třinec a na jednobrankový náskok pravidelně vyhrávat nedokážeme...
Zbytečné chyby. Místo Tomana bych dal někoho jiného. Několikrát mu tam Lantoši udělá práci a Tomanovi to pak trvá než se rozhodne co s pukem nebo ho špatně zpracuje a i několik nahrávek dal do hráče a nic z toho nebylo.
Musí borci zabrat a hlavně v koncovce.
Hrajeme poměrně lépe než Vítky, chtělo by to přidat na koncovce, ale pak Toman špatně zpracuje nahrávku a ve výsledky se nestihne vrátit k hráči soupeře a přebrat si ho... Ten je před brankou sám.
Škoda, bojím se že se to překlopí na stranu Vítek a my se zase pos*eme.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
A gólman nic moc, jeho styl mi moc nesedí, lítá tam jako prádlo ve větru…










