Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-9-20" |  vypnout filtr

Reagovat
20.09.2024, 23:06

Reakce na kerschlic00: Tak loni taky trvalo, než se ta s...
Tak on už v podcastu č.b. DENÍK, Čihák říkal něco ve smyslu, že mají s nima plány, kdy kdo bude chytat a že nebude nic prozrazovat ale. Z čehož to trochu cítím, že je budou spíš střídat, nicméně i kvůli tomu že Kloudyho maj asi Pardubky přečtenýho, tak tam půjde Strmeň, bych si tipnul.

Tak loni taky trvalo, než se ta sestava ustálila, letos to čekám taky. Jinak tam taky v neděli čekám Strmeně, ale ne kvůli dnešku, podle mě tohle měli v plánu od začátku, že si ty soupeře z top3 kluci rozdělí.

Opravte si tu zprávu CEB - TRI 4:0 fakt nebylo...

Reagovat
20.09.2024, 22:16

Reakce na zmetek: Bych to celý překopal, dal bych Kovařč...
Já si myslim, že na neděli nějaká taková změna proběhne. Dneska to prostě 2. a 3. třetinu nefungovalo, takže myslim si, že změny v sestavě budou.

Reagovat
20.09.2024, 22:15

Jako taky jsme tenkrát s Třincem na začátku sezóny vytekli 4-0 a nakonec z toho byl bronz pro nás s příchutí dotknutelnosti finále play-off ELH.

Nic méně septik považuji za naprosto zásadní.

Za mě, od nás dobrá první třetina, sympatický výkon, od druhé třetiny nás sráželi zbytečná vyloučení, Třinec zkušeně hlídal náskok a do ničeho nás nepustil. Bohužel, zasloužená porážka.

Po našem zápase jsem dokoukal zápas Kradce s Kometou a oproti našemu zápasu, tak tam vyloženě plácaná na náhodu, poloprázdný stadion kde se víc brečí než fandí. Je to smutná podívaná když extraligu hraje cizinecká legie ve městě kam extraliga zkrátka nepatří.

Reakce na MrPesi: Dnešní výsledky jen dokazují jak to bu...
Souhlas,tahle sezona bude hodně vyrovnaná.

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
20.09.2024, 20:43

Dnešní výsledky jen dokazují jak to bude vyrovnané. Doma jsme silnější. Navíc počítám, že až naskočí Harris tak budeme mít dva top útoky. Snad se do toho rychle dostane.

Olomouc hraje, jak kdyby jim slo o zivot...jsem zvedavej na nas.

Marek Malík (Oceláři Třinec): "První třetina byla ubojovaná, vyrovnaná. Po našem prvním gólu jsme se uklidnili. Utkání jsme pak měli pod kontrolou, řekl bych, že jsme dominovali. Jsem moc rád, že se nám výkon proti Spartě z prvního kola tentokrát podařilo markantně zlepšit. Pomohli jsme si přesilovkami. Byl to velmi poctivý, týmový výkon."

Ladislav Čihák (Motor ČB): "První třetina v našem podání nebyla špatná. Výkon byl vyrovnaný, pár šancí jsme tam měli, ale bohužel jsme je nevyužili. Ve druhé třetině nás zabily naše fauly, soupeř třikrát trestal. To se pak těžko dohání. Ty dvě třetiny jsme určitě nebyli lepším týmem, naopak to byl Třinec, který kontroloval hru. Útočníci se moc nedostávali do šancí. Když nedáte gól, nemůžete vyhrát. Z naší strany tam bohužel opravdu žádné šance nebyly."

Dneska klicovy body dorostu. Tam to trochu vypada, ze to budou mit tezky.

20.09.2024, 20:21

Reakce na macháček: Ctyři kousky při vší úctě k Třinci j...
Bych to celý překopal, dal bych Kovařčíka ke Gulimu a Ordoše ke Kubíkovi, 4. lajna je pro něj blbost, to je střelec.🤦

Ctyři kousky při vší úctě k Třinci je moc. Horší je, že nevidím naši herni tvář a to perníkáře nebude stačit. Jasně, je to druhé utkání sezóny, ale bude potřeba do toho šlápnout.

Reagovat
20.09.2024, 20:12

Tak v Olomouci je to taky vostry. Sedlák už je ve spitale od 1 třetiny a Sustra tu neuvidíme ten provetral kulky soupeři

No, on i ten zápas ve středu nebyl úplně OK, tam nás hodně podržel Klouček, ale doma budeme silný, tak proč ne urvat nějaký bod v neděli 😉

Junci dnes taky 0 gólú, akorát dorost dal 2

Reakce na Sylvia: Viděli jste, jak hraje Kladno 😱...
Nejspíše Sparta si myslela, že se Kladno porazí samo a ono to nějak nejde. Takto bychom i měli zaskočit Pardubky v neděli.

alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.09.2024, 19:33

No co, no nic. Bohužel Třinec je stále absolutní špička ve schopnosti znechutit soupeře k smrti a pohlídat si náskok, pročež již předem se dalo čekat, že pokud dají prvního a nedejpámbů nám utečou o dva, bude prakticky po zápase, což se potvrdilo a vyvrcholilo klasickou křečí ve třetí. Příště bych rád viděl v sestavě Kašlíka, adeptů na odpočinek je po dnešku asi více. Resp. pokud nám Dicktor vyautuje Kolesa, tak klidně nasadit i Chlubnu. A aniž bych jakkoliv kritizoval Kloudyho, nechal bych příště chytat Jeníka.

mrsk: Fole! Smajlík

První dvě třetiny asi jako ve středu akorát se silnějším soupeřem. Třetí třetina po třetím gólů se jen dohrávala. Nedělám si těžkou hlavu, zápas ze kterýho se dá poučit a v neděli spráskat Pardubice.

Kdybysme tam letěli, tak by taková prohra nemohla přijít!

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

DNES HRAJEME DOMA! | Po Dynamu dnes do Budvar arény zamíří @hcspartapraha! Přijďte podpořit naše kluky na cestě za dalším domácím...

Po 4 letech bude Motor hrát doma ve žlutých dresech. Vůbec poprvé v extralize a po 36 letech v nejvyšší soutěži!

Start sezony se Motoru doma náramně podařil! iFortuna.cz rozdávala puky a dárky v soutěžích, fandilo se a vyhrálo se ??Najdete se...

Start sezony se Motoru doma náramně podařil. Najdete se na videu, které ukazuje atmosféru prvních duelů?