Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-3-21" |  vypnout filtr

Reakce na kerschlic00: Nemůžu si pomoct, ale druhej a čt...

alkacalkac | Budějce
Reagovat
21.03.2024, 19:54

Klukům dneska nemám příliš co vytknout, neb Třinec nebyl lepší, ale žel výrazně šťastnější, což ve spojení s jeho trvající klasickou brutální efektivitou bylo pro nás příliš.
Kritiku brankáře absolutně nechápu, a to obzvláště v kontextu našeho třetího gólu, který kdyby dostal Hrášek, tak tu zřejně někteří jedinci rozehřívají dehet a sbírají klestí na stavbu hranice. Ale to "když už není na koho to svést, hoďte to na gólmana," už je místní letošní evergreen.

Nemůžu si pomoct, ale druhej a čtvrtej gól by Mazanec měl

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.03.2024, 19:49

Reakce na full: No nic, dostat doma 4 góly je prostě hod...
Ano v play off rozhodují gólmani, jak píše full, ale nejsem přesvědčen, že zrovna Jeník by to spasil

Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
21.03.2024, 19:46

Ale jo, dobrý to dneska bylo... Konečně mě to dnes bavilo, až do stavu 3-4 tedy, pak jsem měl zase z té betonové zdi a vyhazované chuť vyhodit televizi z okna 😀

Nic proti Hráškovi, ale zkusil bych zítra Strmiče. Liberci pomohla výměna gólmana v sérii z Olomoucí, my už stejně nemáme co ztratit.

Hoši neva co čtu tetno tým má na to je zítra porazit, hlavně pro hodně hráčů je to první play off a tak sbírají skusenosti

Trošku štěstíčka by to chtělo, ten 4. gól Třince... Několik šťastných odrazů... My takový štěstí bohužel nemáme....

Ale super zápas, ze 4. lajny mám radost, škoda šance Valdy, odmakany utkání, takže jo! Když prohrát, tak takhle Smajlík

Bravo37Bravo37 | České Budějovice
Reagovat
21.03.2024, 19:43

A upřímně i já bych byl pro nasazení Jendy...

Hrachovina dnes pustil dva góly, jelikož byl zase moc z brankoviště.
Dejte tam Jeníka a třeba se stane zázrak století

Reagovat
21.03.2024, 19:41

Jak jsem psal ..už po pár minutách třetí tretiny jsem měl blbej pocit...ztratila se hra z druhé třetiny,puky nam odskakovaly, nepřesné přihrávky a nedůraz nás možná stály zápas. Smajlík

Měl bych dotaz na trenéra, Třinec ví, že přesilovky hrajeme na Guliho, proč přesilovky hrajeme vše na Guliho Smajlík

To je neskutečný jaký má ten Třinec štěstí,zítra poslední zápas,do brány bych zkusil dát Jendu a místo Simona mladý.

No nic, dostat doma 4 góly je prostě hodně. Dnes kluci dřeli, makali, dokonce bych řekl, že si sedly i lajny, hlavně Bery byl v 1. lajně výtečný. Ano, začátek 3. třetiny byl nervózní, ale zvládli jsme to. Individuálních chyb tam také pár bylo (Štenlík, ale i Pecháček).
Nicméně budu se opakovat - v play off rozhodují gólmani. Smajlík

Tak zítra naposledy. To co jsme předvědli ve 3. třetině byl fakt neuvěřitelný mentální zkrat.

Jak jsme mohli prohrát twl.
Nechápu kurwa!!!!!

To si dělá zebra kozy?

Reagovat
21.03.2024, 19:22

Tvle, dneska kdyby tam bylo osm nepředvídatelných odrazů, bezpečně skončí někomu z třineckejch na hokejce. Smajlík

Reagovat
21.03.2024, 19:20

No a začínà vyhazovaná.... Smajlík

A teď Hrášek zase moc vyjel (nám za to )

Reagovat
21.03.2024, 19:11

Začátek třetiny neskutečnê nervózní což podtrhla tahle přesilovka... Smajlík

Reakce na Vykyholi: Ještě jedno kolo takže ....máme to v...
Přesně

VykyholiVykyholi | Košetice
Reagovat
21.03.2024, 19:01

Reakce na bluky: Ale tímto výsledkem padá Olomouc...
Ještě jedno kolo takže ....máme to ve vlastních rukou ,,

Reakce na Vykyholi: Horší je ten Přerov snad Olmíci otoč...
Ale tímto výsledkem padá Olomouc

Reagovat
21.03.2024, 18:59

Reakce na alkac: Zatím asi naše nejlepší třetina v sérii...
Určitě ,,,,škoda že jsme nedali ještě jednoho góla !!!!

Reagovat
21.03.2024, 18:56

Reakce na full: Druhá třetina také výtečná. Stručně a ja...
Zatím asi naše nejlepší třetina v sérii. Tak ještě deset takových.

filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat

Viditelně Třinci dohrávání u manťáků vůbec nevoní! Pojďme takto dál!!
A Pepo, gól!!!

Reagovat
21.03.2024, 18:54

Horší je ten Přerov snad Olmíci otočí aby nebylo zbytečný drama

Druhá třetina také výtečná. Stručně a jasně - pokud takhle odehrajeme sérii a prohrajeme s několikanásobným mistrem, tak smeknu klobouk, protože konečně tam vidím play off výkon. Ano, nemusí to stačit, ale je vidět, že kluci se tam na ledě perou! Smajlík

HonzaXHonzaX | =M= Týniště nad Orlicí
Reagovat
21.03.2024, 18:48

Reakce na Franta_CB: Druhá super. Včetně 28. Pojďte chl...
Přesně, takhle to půjde!

Druhá super. Včetně 28. Pojďte chlapi.

Druhou třetinu sem neviděl ale co čtu tak SME zlepšily pohyb i důraz jen tak dál

Junci výhra

Chce to Valera Fristenskýho ledaře Bránického pivovaru.

Ja nevím, ale s tím ledem už je to fakt trapný

Reagovat
21.03.2024, 18:06

Koukám,že se v Budvar aréně při přestavbě nějak odfláklo chlazení. Těch problémů je nějak hodně.

Reagovat
21.03.2024, 18:02

Reakce na full: Já bych od 2. třetiny nasadil Strmeně. Z...
Souhlas,že má Hrášek díky své výšce problém se střelama pod viko. Větší Jenda by v tomhle mohl být výhodou.

Jsem Hrachův zastánce , ale tentokrát souhlas.

Reagovat
21.03.2024, 17:59

Reakce na jihocech86: Tohle je už taková křeč, štěstí na...
No křeč to rozhodně není!!! Hrajeme aktivně, napadáme, jdeme do soubojů!! Hrajeme velmi dobře dopředu, řekl bych. Škoda těch podivných gólů 1 a 3. :(

Hudáček si narazil vědomě. Vykoupal beka i Hracha. Druhý hde z poloviny za Vopelkou a chytit šel. Snad nám vydrží nasazení. Simon mimo tuto vlastnost.

Do druhý třetiny vyměnit Strmeně za Hrachovinu a máme šanci to otočit, jinak bohužel. Už na rozbruslení byl vidět rozdíl mezi oběmi brankáři

Reakce na Bravo37: No ze záběrů z kabiny Motoru to vypad...
Já bych od 2. třetiny nasadil Strmeně. Za 1) by to byl impulz, změna a defenziva by se mohla jeho ledovým klidem trochu zklidnit a za 2) věřím, že bychom tolik gólů do horní části branky už nedostali.

Tohle je už taková křeč, štěstí na straně Třince, až se zase k něčemu nadechneme, srazí nás gólem..

Reagovat
21.03.2024, 17:54

No ze záběrů z kabiny Motoru to vypadá na hodnê hustou atmosféru...Pecháček vypadal hodně rozčíleně.

dimmu borgirdimmu borgir | Trhové Sviny
Reagovat
21.03.2024, 17:53

Třetí gól za ním určitě nejde. Zato u prvního šla za situace určitě lépe vyhodnotit, ten druhý se zase asi dal chytat. Jestli budeme dostávat z každé třetí střely gól, tak se můžeme stejně rozkrájet na malý nudličky a neuděláme s tím nic..

Konečně jsem si zařval gól, dokonce dvakrát, jsem štastnej...

MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.03.2024, 17:50

Škoda dneska dáme 5 gólů a 6 dostaneme. Minimálně dva góly mohl chytit. První už klecel když se puk odrážel od hrazení. Každopádně i chyba beku. Druhý měl mít. Třetí býk podrazeny vlastním hráčem. Tam těžko mohl chytat

Reagovat

Reakce na full: Sice prohráváme, ale 1. třetina byla zda...
Souhlasím. Borci jdou fakt na hranu, z čehož sice resultují kontry Třince, ale zase ono to žel jinak asi nejde. Škoda těch mírně haluzovitých gólů č. 1 a 3 soupeře, ale snad kluci konečně aspoň cítí, že to půjde.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Jdeme na to! Už v 17:30 zahájíme proti @hcslovan sérii přípravných zápasů??! Vstupenky můžete koupit zde:...

Skoro po pěti měsících se na vás zítra těšíme v Budvar aréně! V prvním přípravném zápase hostíme Slovan Bratislava.

Zastavte se zítra před zápasem v našem fanshopu! Čeká vás spousta novinek ??