Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
31.03.2020, 21:34
Nic proti Kloudymu, ten rok tu odehrál se ctí, ale pokud by mu benchmarkem měli být Salák či Čiliak, tak si při vší úctě nemyslím, že by právě on byl tou nejlepší volbou
. Přeci jen, Čiliak je dvojnásobný mistr ligy a dlouholetá extraligová jednička na úrovni slovenské repre a o Salákovi, který byl úspěšný prakticky v každé lepší evropské lize, ani netřeba mluvit. No a Pateru bych tu viděl určitě rád, ale rozhodně bych na klukovi, co má zatím zkušenosti jen z kanadské juniorky, nechtěl stavět extraligový kádr.
. Přeci jen, Čiliak je dvojnásobný mistr ligy a dlouholetá extraligová jednička na úrovni slovenské repre a o Salákovi, který byl úspěšný prakticky v každé lepší evropské lize, ani netřeba mluvit. No a Pateru bych tu viděl určitě rád, ale rozhodně bych na klukovi, co má zatím zkušenosti jen z kanadské juniorky, nechtěl stavět extraligový kádr.
31.03.2020, 21:20
31.03.2020, 21:15
31.03.2020, 21:09
31.03.2020, 20:41
Podle mě by byl nejlepší Klouček pak je tu Salák, ale ten prahne po zahraničí. Nebo by se VP musel povést nějaký gólman ze zámoří. Čiliak za půl mega nevím jestli by mu to Bedna byl ochoten dát, když se bude muset šetřit. V úvahu připadá i Patera jeho pozice za mořem zatím nenabírá kurz, který by si asi přál. Každopádně kvalitní brankář bude potřeba. Strmič dokáže zachytat, ale na stabilní jedničku v extralize to bohužel není byť ho považuji za velice kvalitního gólmana, ale extraliga je zase o level výš.
31.03.2020, 20:12
Je vtipný zjistit, jak velkýmu počtu lidí ležíme v žaludku. Jedna hokejová stránka na facebooku spustila fiktivní virtuální play-off extraligy, no a Motor se postupně přes baráž s Kladnem dostal do fiktivního finále proti Liberce. Nenávistných komentářů vůči nám je tam požehnaně, ale nejvtipnější je, že si některý lidi myslí, že pokud to hlasování Motor vyhraje, tak nám snad dá svaz titul. Je teda pravda, že když to šlo takhle udělat ve volejbale, šlo by to i v hokeji, ale to asi neprojde
31.03.2020, 19:54
31.03.2020, 19:51
Bartošák by byl za podobný peníze si myslím a každý gólman ,který prokazuje svoje kvality bude něco stát a víme všichni ,že gólman je základ...takže jestli se někde mají pustit peníze ,tak nejspíš zde.
A mimo jiné ,mně by se líbil i Malec zde.
A mimo jiné ,mně by se líbil i Malec zde.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.












Tohle je ono