Diskusní fórum
Fakt hrozná škoda, letos hrál zatím imo svojí životní sezonu.
Zmetek: To nebylo za šálu! To bylo za loupežné přepadení. Kdyby mu ji ukradl někde z tašky, tak dostal maximálně pokutu ..ale takto??.....
K Přikrylovi - pokud by se tohle mělo potvrdit, pocítíme jeho absenci až příliš, řekl bych. Letos náš klíčovej centr.
Jinak, statistiky v reportu na našich stránkách, radši ani nedávejte, by mě zajímalo, kde je redaktorka bere???
Dneska jsem byl podivně klidnej i za stavu 1:3, Kloz má snad nejlepší přihrávku mezi kruhy v lize, Doležal byl dokonalej, ale vyzdvihl bych i obě přihrávky od Venkrbce. Hlavně ta první byla úžasná.
Jiří Režnar (Havířov): "Jsme zklamáni, protože jsme prohráli, i když jsme výbornému soupeři klali odpor. Kluci dřeli, bojovali, ale doplatili jsme na individuální chyby, které nás srazily."
Zdroj: odkaz
Zdroj: odkaz
A Džejár toho bůra dnes chytil 2x. 5 let bez hokeje je pro fanouška přísný trest.
Po takové sezóně jsme léta volali. No dnes v podstatě jediné přání, aby byl Přikryl co nejdříve OK.
Škoda že už není play off..
Hlavně, ať je Přikryl v pořádku...
Občas si říkám, že Lytvynov je lepší útočník než obránce...dneska to zase skoro platí...
Ale zase na druhou stranu to žadná vražda rozhodně nebyla, ale nicméně trest očekávám.
Když je ve svý ráži, tak nejde daleko k ostrým slovům, ale pamatuju si, že jednou takhle odstrčil rozhodčího při odchodu na střídačku tuším, jako kdyby se mu chtěl vyhnout, ale bylo to zjevně schválně.
Takže bych spíš chtěl vědět, jakej byl předchozí vývoj v zápase. Může to bejt náhoda, jak píše Quak, ale zrovna u VS mi +- stejně pravděpodobnej přijde i scénář, že si prostě vylil zlost, když měl příležitost..
Zmíněný Václav Prospal úspěšně vede Motor České Budějovice. Co o jeho týmu soudíte?
Budějovice dlouhodobě pracují na tom, aby postoupily do extraligy. V této sezoně jsou v první lize v tabulce trošku odskočené od ostatních soupeřů.
odkaz
Za mě Skuhravý naprosto v pořádku .
Patrioti z jihu. Budějovičtí vítězí a vítězí, kde se to v nich vzalo?
Zdroj: odkaz
, pak již tý radosti ubývalo.
. Snad na někoho nezapomenu Dvořák, Kolda, Joun, Míšek, Caldr, Pouzar, Král a Korbela. A za tehdejší ČSSR "B" Gula, Kočer, Tlačil, Čech. To byl tehdá fičák, útoky převládaly nad obranou a do Budějic jezdily týmy už od Veselí s dvěma góly v autobusu. Nikdy už jsme tak dobře složený tým neměli.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.



















odkaz
Foto, tiskovka...
odkaz