Diskusní fórum
P.XTRM
Reagovat
Martin Sobotka - Horácká Slavia Třebíč: Tak mně to připomnělo skoro jako přes kopírák ten zápas s těma Benátkama, kdy jsme první třetinu začali celkem slušně, pak jsme dostali gól, trošku se nám rozklepala kolena, takže začátek dobrý, pak jsme dostali gól, ale oklepali jsme se, měli jsme spoustu šancí, vyrovnali jsme na 3:3, pak se k nám soupeř dostal do pásma, dal nám gól na 4:3 a bylo po zápase. Takže jak říkám, my tam máme téměř dvě a půl minuty s přirážkami v pásmu, netrefíme bránu, prostě to nedokážeme dotáhnout do gólové koncovky. Takže z mojí strany smolný zápas, klukům toho moc vyčíst nemůžu, snaha tam byla, akorát ten klid a rozvaha v koncovce tam nebyla, je potřeba to získat co nejrychleji a potom ty góly začneme dávat. V sobotu jste říkal, že chyběla střelba, bylo to dneska lepší oproti tomu prvnímu zápasu. Bylo to o trošku lepší, ale dost jich šlo o plexisklo, o mantinel, takže tu střelbu je ještě potřeba zpřesnit, aby si kluci dovolili naznačit, popotáhli to o metr, pustili to do prostoru brány. My vždycky nastřelíme nějakého protihráče, takže na tom je ještě potřeba zapracovat, takže ještě trochu toho klidu, ale jak říkám. Jsou to mladí kluci, alespoň většina, takže doufám, že ten klid a jistotu poberou a že to začne být lepší.
Miroslav Mach - HC Slovan Ústí nad Labem: Tak od nás velmi špatný výkon, my můžeme akorát poděkovat Volkemu, že jsme tady mohli uhrát ty tři body, pro nás důležité tři body, protože jsme ze sedmi losování pětkrát venku a pro nás jsou tady ty body zlatý, musíme se zamyslet nad tou naší hrou, nad tou naší obranou, protože jsme tam měli pasáž, kterou kdyby Martin nevychytal, tak jsme mohli odjet s osmi góly. Ten nás podržel. Potom nám tam padl takový náhodný gól, jinak jsme celkově moc šťastní, že jsme to tady vyhráli.
Zákaz a omezení prodeje a podávání alkoholických nápojů
(1) Zakazuje se prodávat alkoholické nápoje mimo prodejnu, která je potravinářským podnikem, provozovnu stravovacích služeb, provozovnu výrobce vína, ubytovací zařízení, stánek s občerstvením, stánek specializující se na prodej tohoto zboží umístěný uvnitř stavby určené pro obchod a veřejný dopravní prostředek dálkové železniční, letecké, vodní a dálkové autobusové dopravy.
g) na veřejnosti přístupné sportovní akci, s výjimkou alkoholického nápoje obsahujícího nejvýše 4,3 % objemová ethanolu a vína.
On i ten prodej venku je takovej...problematickej...prodávají ho tam asi jen proto, že ten prostor venku není ohrazenej.
V Přerově se nabízí bez potíží Zubr 11.Tak vo co de?
já to myslel tak, že není vidět v mezihře, že jsou momenty, kdy vypadá, že se ho hra netýká. Ale do šancí se dostat umí, dělovku dal krásnou a rozhodně jsem nechtěl, aby to vyznělo tak, že si o něm myslím, že je špatnej hokejista. To určitě ne. Super je, že naše třetí lajna je složená z hráčů, co by jinde hráli nejhůř druhou.
Celkem se divim, že žádná reklamka nebo schopnej kreativní grafik na volný noze nedělá Motoru vizuál formou barteru. Byla by paráda mít tu vizuální komunikaci hezkou a jednotně zpracovanou. Dukla třeba teď na sociálních sítích ve stejným duchu jako web...dresy hezký...fakt parádní dojem, dokud člověk nevidí v jaký hale hrajou.
Výkony jednotlivců už tu hodnotilo víc lidí, přidávám se k chvále Kutláka či Neďáka, který má herní dovednosti odpovídající jiné lize. Výborný byl Mitch a nesouhlasím s tím, že Crowder nebyl vidět. Mně se včera jeho výkon líbil. On není hráč, který by byl často na puku a něco tvořil, ale umí se do šance dostat. Dokonce i ta zakončení neudělal špatně, přišlo mi, že Frodl, ačkoli chytal výborně, měl při těch šancích i velký kus štěstí. Snad tou pumelicí z Tima spadne nervozita a bude v zakončení úspěšnější. Celkově se mi hra téhle lajny moc zamlouvala. Galamboš výborný na buly, nekoukal jsem na statistiky, ale přišlo mi, že si je tam mazal na chleba. Ale podobně jako jiní musím vyzdvihnout přínos jiného hráče. Player of the day pro mě byl jednoznačně Vlček. Že má šikovný ruce už víme z loňska, ale jeho kreativita, pohyb i úspěšnost v soubojích byly včera parádní. Snad mu to po chvále nestoupne do hlavy a vezme příležitost, kterou dostal za pačesy. Ten kluk má na to, aby plně nahradil Nouzíkovy body.
K negativům. Výkon nás gaučáků byl včera prachbídný. Občerstvení jsem nezkoušel, fronty jsem čekal. Co nechápu, je nepřítomnost pivonošek. K nám na A celý zápas snad nezavítala žádná. Nelíbí se mi nová loga na kostce. Ty brankářské masky by byly fajn nápadem, ale naráží na nedostatky v HW. Nízké rozlišení panelu z toho dělá nehezkou zubatou patlanici. Byl bych pro návrat k Marschovu pojetí. Apropo dresy vypadají úžasně, příště rád navštívím fanshop. Máme dres Vlčka v M? ;-)
Nehokejová poztiva: Výkon kotle. Nové čtečky jsou plusem, odbavení rychlé, QR kód načten i z hodinek. Sněhouklízečky se nám buď od loňska pozitivně vyvinuly, nebo jsou nové a hezčí. Přišel mi lepší a vyváženější zvuk. Jen ty Babouci, nebo co to bylo, s těmi mě chtěl DJ asi potýrat. :-)
Myslím, že to musí být vidět i na výtoči, viděl jsem kolem sebe málo lidí s pivem.
Něco jednoduchýho...klidně jen rozpůlit napůl dominantí klubovou barvou toho kterýho týmu a D domácí H hosté...proč ne...vypadalo by to líp než tenhle kýč, kterej ta kostka ani nedokáže zobrazit. Čím míň kreativity...tím často líp.
Nové kelímky jsem jen v rychlosti zahlédl - přšly mi nějaké menší a i jsem zaslechl debatu, jestli je to vůbec 0,5 l... ? Naopak zvuk byl slušný, na to jak se tu s tím vždycky začátkem sezóny bojovalo. Ale grafika stavu skóre se mi nelíbila vůbec - ty masky doplácí na nízké rozlišení. Ty předchozí dva designy (ten předchozí - průhledný ušel, ale nejlepší mi přišel ten před ním - tuším, že loga na šikmo nebo jen jejich části).
Jelikož se vše letos opět zdražilo (a musím říct, že tahle částka za pivo je dle mě plivnutím do tváře všem fanouškům), čekal bych alespoň zlepšení služeb a to hlavně posílením personálu. Hlavní problém front (alespoň třeba pod VIPkem) mi přišel jako ten, že jeden člověk točí pivo a zároveň přijímá kelímky na vrácení a kasíruje... Do toho se mu samozřejmě motá jestli člověk vracel kelímek nebo zda-li nevracel a nemůže se dopočítat... Když už si provozovatel nechává platit za podmírovou desítku zlatem, to sakra nemůže najmout jednu brigádnici ke každé pípě která by čistě jen dávala padíky za vrácené kelímky a kasírovala za pivo? A výčepák může vesele točit a nezdržovat se...
Stejně tak nechápu, že jsem včera zahlédl jenom jednu pivonosku... Vždyť přece to jak alespoň trochu zamezit frontám v bufetu je vyslat na tribuny deset holek, každá dva košíčky a za pět minut si na sebe vydělají a rázem je obslouženo 120 lidí... Ale hlavně by to měly být holky co mají v popisu práce pouze toto a ne, že obsluhují v bufetu, když se jim uvolní fronty tak deset minut po začátku třetiny vyrazí a pět minut před koncem už jsou zase v bufetu aby se stíhalo...
Ano, chodíme hlavně na hokej, ale pivo k tomu zkrátka patří
Jinak chválím systém vstupenek, bylo to super rychlé a bez front.
Jinak ke včerejšku. Netroufal bych si říct, že nás Slávia na začátku nějak přehrávala. Spíš to byl klasický obrázek motoráckých zápasů - my tlačíme a soupeř jednou za čas ujíždí do šancí. Souhlasím, že padnout tam Slávii gól, vypadal by možná zápas jinak. Po dvou gólech v závěru první třetiny jsem byl ale celkem v klidu. Navíc, na možná se nehraje.
Zásadní problém s tím bufetem byl jednoduchý - smlouva byla na nějakou dobu a ta skončila. A vzhledem k tomu, že se ten prostor pronajímal pouze na jednotlivé dny - tj. na každé jedno hokejové utkání - tak je samozřejmě pro majitele lepší to pronajmout někomu kdo bude platit celý měsíc a ještě za to udělá ústupek klubu ve formě průchodu do objektu City Center.
To Kohy: "schengenský prostor" v okolí Budvar arény je jedna z nejlepší věcí co se za poslední roky udělala. Jen by mě zajímalo zda bude omezen např. při zápase s Havířovem.
Jinak si myslím, že je zbytečné zde na foru útočit na Kohyho. Že se v rámci možností a svých kompetencí snaží je celkem sympatické. Ano stánky by to chtělo přidat, organizaci práci obsluha zlepšit (jestli je tedy pravda, že jedna slečna vrací 50 Kč - a druhý pak vybírá 84 Kč - tak je to hovadina - to snad lze volně směnit za nové pivo za 34 Kč).
Systém vrácenek fungoval dobře a alespoň na déčku se fronty netvořily.
Za mne venkovní prostor kolem areny nabízí řešení, copak nelze udělat mobilní ohrazení rozšířeného prostoru kolem haly, první kontrolu lístků dát tam, prohlásit venkovní prostor za součást stadionu, nechat procházet lidi bez vraceček a situaci celkem snadno vyřešit?
Možná to vypadá jako že včera se pohodlně vyhrálo tak aspon řešíme občerstvení, ale protože všichni víme jak to funguje v jiných nových/rekonstruovaných stadionech, tak mi přijde že v BS je to fakt extrem. Dát vedle sebe včerejší fotku z bufetu a fotku ze starýho bufetu u 2. plochy před rekonstrukcí, tak nepoznám rozdíl, hlava na hlavě.
Celkem vtipný je i zákaz prodeje 12 stupňového piva na stadionech, když venku se bez problému točí. To je jak ve Slunce, seno, erotika - "Tak si prostě dáme věci za ty cedule, a tam už to neplatí."
Nejaky posun s appkou?
Nepochopím, opravdu hlava mi to nebere, že se neudělalo maximum pro zachování bufetu nad tribunami A. I když třeba se udělalo, jen někdo nechtěl... Tohle je skutečně tragedie. Nutit lidi cestovat půl haly je šílenství.
Hokejově to bylo povedený...
Co mi vadí, to je směšování věcí, které nesouvisí. Negativa jsme viděli. Ale distribuce vstupenek klapla dobře, i tam jsme objevili nějaké mušky, ale obecně snad na to nemůže nikdo nic negativního říct. Nechápu ty narážky na "chválení se", věřím, že i my se můžeme radovat, že něco úplně nového a v provozu zatím nevyzkoušeného zafungovalo.
...kéž by i zázemí BA začalo takhle fungovat.....
V bufetu jsem byl dvakrát. Před začátkem utkání a ve druhé přestávce. V obou případech pod tribunou "B". Počet píp v bufetu odhaduji tak na pět. Myslím, že loni jich bylo méně. Největší problém vidím rozměrech bufetu. Všichni se tam prostě nevejdou a není možné dobře rozpoznat, kolik lidí v jaké frontě je.
Venku před "A" vchodem jsem byl o první přestávce. Systém vrácenky byl bez čekání. Šel jsem hledat posílení občerstvení ještě před halu. Žádné se nekonalo. Vše bylo v obvyklém stavu - jeden pojízdný stánek a u něj dlouhá fronta.
Vratné kelímky na pivo mají hezký design, ale jejich vracení bez vystání fronty rozptyluje a zdržuje jak obsluhu, tak čekající zákazníky. Možná by stálo za úvahu sdružit vracení na konkrétní místa.
Při stávajících kapacitách v hale vidím jako jediné možné vylepšení situace zprovoznění více občerstvovacích míst venku.
Body samozřejmě dobrý, ale trénerovo hodnocení vyznívá, jako by se Slavia, ten super tým, porazila sama, když nevyužila naše slabiny. Se nedivim, že to hráče sere ......
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.


















