Diskusní fórum
KZB
Reagovat
Co jsem před 2 lety psal o Přerovu, že je to nejlepší co jsem tu za poslední roky viděl už neplatí, tohle bylo minimálně 4x lepší. Opravdu klobouk dolu před moravskou a slezskou povahou... "pár" kilometrů a takový rozdíl. Černá strana kotle výborný výkon ale sami to bohužel neutáhnou.... okolní tribuny opět průměrné. Ostuda že šlo vsetínské pískání slyšet více jak domácí podporování při našich přesilovkách.
Po delsi dobe jsem navstivil BA a ohledne obcerstveni se toho moc nezmenilo. Libil se mi dnesni rozhovor v hokejklubu s Prokesem.
BTW neni 6 odstavcu + komentare treneru v pozapasovem shrnuti prilis?
Nechci tím snižovat náš výkon, ten byl velmi dobrý. Ale na kolik to bylo tím, že nám tohle soupeř svou špatnou hrou dovolil a na kolik se nám to bude dařit v dalších zápasech vynutit proti soupeřům, kteří nebudou takhle pěkně "spolupracovat", to si netroufám říct. Budu rád ukáže-li se, že to je opravdu důsledek naší lepšící se hry.
A jinak klobouk dolů před fanoušky Vsetína. Kdybychom my prohrávali 0:4, tak je v hale ticho jak v hrobě. Oni jeli bez nejmenšího omezení furt pryč
Jednu věc bych ale za sebe vyzdvihl, a to výkon Petra Vampejra Vampoly. Zkušeně si vyčkal u prvního gólu, přihrávka na gól Nedorosta neměla chybu, pěkně našel i Luboše Roba. Nejrychlejší asi nebude, ale jeho hra mě dnes celkem nadchla. Mohl by být opravdu posilou, hráčem, který mi zde chyběl. Něco jako Pepa Štraub kdysi
Gratuluji
Co víc říct dneska, atmosféra asi nejlepší a předčila snad i Jihlavu. Hokej i od Vsetína dobrý, ale dnes rozhodly zkušenosti. Vsetínu věřim že půjde ještě výš. Jinak gaučáci ku*va co to má být tuhle sezonu? Neztleskáte, držíte pusu a ani se nazpojujete pořádně do chorálů. Hlavně, že tu každý brečíte, jak jsou chorály nudné a zdlouhavé a když přijde zápas jako dnes, kde jste se mohli připojit tak nic.
no dneska pěkný mixer
TCH1: České Budějovice – Pardubice 9:2 (3:0, 5:0, 1:2)
Góly: 1:37 Vošta (Bělohlav), 7:12 M. Bláha (Šeprger), 9:36 Bednařík (M. Bláha), 21:32 L. Rob st. (P. Bláha), 30:01 M. Bláha (S. Neckář, Šperger), 30:32 Hyka (Vošta, Bělohlav), 31:02 P. Bláha (R. Horák st., L. Rob st.), 35:07 Vošta (Hyka, Bělohlav), 52:19 Hyka (Vošta) - 47:17 Pospíšil (Špelda), 59:09 P. Martinec (Pospíšil). Rozhodčí: Vrábel - Kolísek, Český. Vyloučení: 6:6. Využití: 1:1. Diváci: 3865. Střely na branku: 32:31.
Sestava ČB: R. Turek (56:46 Kondelík) - P. Bláha, S. Neckář, Mainer, Augusta, Kubíček – L. Rob st., R. Horák st. (C), P. Pýcha st. - Hyka, Bělohlav, Vošta - Šperger, M. Bláha, Bednařík - Paukner. Trenér: Jágr.
Sestava Pardubic: Landsmann (33:34 Komárek) - Kutílek, Jančařík, Malinský, Mareček, Hrubeš, Špelda - S. Procházka, P. Martinec, Pospíšil (C) – R. Král, Tvrdík, Zadina - Rohlík, Jiroutek, Provazník - Pokorný, Joudal. Trenér: Uher.
P.S. potrebuju to, abych presvedcil zenu, ze muzu na hokej s prckem. Kolik bylo detem ´foristu´, kdyz jste je vzali prvne na hokej?
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.














