Diskusní fórum
Mě osobně dokáže to, že se nějaký mechovský kok*t čílí nad něčím směrem k nám, pouze a jen zahřát u srdce a potěšit.
Jako vazne? My jsme jim neco provedli? Co by asi tak jinyho mohl Hradecak psat? Jestli nam ma nekdo prat postup, tak jsou to vsichni, kdo opravdu fandi hokeji a jsou z HK, protoze jestli maji mozek v hlave, tak musi videt, jaka nebetycna svinarna to tehdy byla.
Jediný co mě pobavilo že Vráblas na tréninku měl oranžovou vestu s nápisem "Dřevák" a potěšilo že se byl podívat i Pepik Straka
odkaz
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.


















odkaz čas 2:50