Diskusní fórum




Tak v sobotu na videnou ale abych pravdu rekl, tech 70 km na domaci zapasy jezdim s cim dal vetsi nechuti.
Jako nechci remcat, samozřejmě je to věcí trenéra, ale já si stojim za tim, že je špatnej tah rozhodit lajnu Ondřej - Šachl - Kuchejda ! Dávali branky zápas co zápas i když ostatním to nešlo!! Trenére míchej celou sestavou, ale tyhle 3 dej zase k sobě!

Lámat si hlavu nad dnešní a pondělni prohrou je HOVADINA! Měli jsme porazit Most, Havířov, Ústí, Benátky, Šumper a né se od nich nechat vodit

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.