Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
seruti | Dobrá Voda uČ.Budějovic
Reagovat
03.03.2013, 22:02
03.03.2013, 21:55
Kantor není Kovář...to je prostě fakt. A těžko bude...přiznejme si to. Kovář byl v reprezentacích..v juniorce byl považovanej za nejlepšího golmana ligy..když byl hozenej do ELH, stal se hned oporou s úspěšností zákroků dost přes devadesát a aktuálně je i oporou reprezentace. Mohli jsme to mít vyřešený na rok-dva Hrubcem a teď nezbejvá nic jinýho než doufat, že Kantor vyspěje ve skutečnou oporu. Ukazuje, že by mohl...nechytá špatně...zatím jí ale není. Dalšího Kubu tu dlouho neuvidíme...je to vyjímečnej hráč.
03.03.2013, 21:48
03.03.2013, 21:44
Přesně. Kuba je repre gólman a Eda tady dojížděl karieru. Jestli je teď Kantor na úrovni tehdejšího Kováře nebo neni, to jsou jenom holý spekulace. Já osobně se o něj jako o jedničku příští rok vůbec nebojim. Bylo na něm letos vidět, že když měl vytížení, zlepšoval se.
03.03.2013, 21:42
Kantor je Kantor Kovář je Kovář pro všechny je důležité jak to dopadne zítra a ve středu. Jak nikdo tady tak u mužstva nechce už být tak brzo bez hokeje. Tak hoši doufám že už jste tam a zítra pěkně od zadu urvem první mečbol.
03.03.2013, 21:38
Srovnáváš nesrovnatelný. Eda už byl tu dobu na konci kariery a Kuba toho má ještě plno před sebou, tak je docela logický, že Kantor nemůže být lepší jak Kuba
. Doufám, že se mýlím, ale golman jako Kuba tu zase dlouho nebude.
. Doufám, že se mýlím, ale golman jako Kuba tu zase dlouho nebude.
03.03.2013, 21:34
03.03.2013, 21:25
03.03.2013, 21:18
Nutno říct, že Rousek snad veškerý body udělal vedle Kašpaříka. Na začátku sezóny se mi právě jejich lajna páčila nejvíc. Z našich mladých se mi nejvíc líbí Vráblík, to je podle mě pro příští sezónu hotovej bek. Opatrnější bych byl u Janka, to už vidim líp Dietze. No a v útoku jednoznačně super Rousek se Švihálkem. Marka bohužel zabrzdilo zranění a ani v Písku to neni ono. Čekal jsem, že Luňák tu je jenom jako pojistka, kdyby se někdo zranil, ale proč hraje, když může hrát Rousek, to taky nevim.
Taky moc nechápu, proč všichni říkáte Kántor, když je to Kantor. Kámoš má se jménem podobnej problém a taky ho to štve, když to někdo komolí.
Taky moc nechápu, proč všichni říkáte Kántor, když je to Kantor. Kámoš má se jménem podobnej problém a taky ho to štve, když to někdo komolí.
03.03.2013, 21:18
Prosííím, už nepropírejte Kantyho. Měl mušky, ale zásadní je, že nejde vyhrát bez vstřeleného gólu!
A to, sami jistě uznáte, už není Kantyho záležitost. Prostě se ten mač nepovedl a kluci si trošku doma střihli ostudu. Snad je to nabudí, aby to na drsném severu odčinili!
A to, sami jistě uznáte, už není Kantyho záležitost. Prostě se ten mač nepovedl a kluci si trošku doma střihli ostudu. Snad je to nabudí, aby to na drsném severu odčinili!
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.










