Diskusní fórum
Ojka87 | Milevsko
Reagovat
dam ti i litr ale nesmi byt ani sluvko v aute o panu D.
delam si srandu...kazdopadne fandime jednomu klubu a jestli se neshodnem v nekterych nazorech tak to neni podstatny hlavny jsou body v tabulce
tak hezky fandete at se jim lepe hraje
budu nane myslet v praci
Jo to je vono to je vono to je karmy jo to se to bude usínat jo. Je zajímavé jak to jde aniš by mě to stálo nějaký kroužek. A Ježoure nějak ses vyyhnul odpovědi na , společný výjezd,, to si fakt nedokážu představit.
No ale chlapci když už nám to nejde tak na ledě,tak alespoň tady je prča.
každopádně to mám někde v místech,jak je video od hippa pro mou osádku info:pojede Mondík - ještě,že se mnou nejede věrnej,protože v autě pojedou ClayFeeders
a vyjde to v pěti na 320 na hlavsona. pro Mikeše- dám i víc,jak 130
HIPPO to střevo to nejsem já viď? To je ten druhej co jí psal naposled viď?
Za odmenu pekny obrazek. odkaz
A jak to děláš že máš za chvíli 270 + a já jsem furt v mínusu v karmě.
i se svým roztomilým klaksonem
nevím, kdo je pan Pravdoláskař... nějak se tu vylíhnul odnikud... a najednou je ho plný fórum... zlatej Quak...
Habs:
Rovněž patřím do Mazdaklubu. Bohužel už se mé letité vozidlo přesunulo do kategorie raritních kusů, takže mě v okrese identifikuje na 300 metrů i školka nevidomých.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
















