Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2012-1-10" |  vypnout filtr

1234567>
Další diskuse:

"Dnes jsme soupeře pustili do tříbrankového vedení a to se nesmí stávat." Pane trenére, problém je, že se to stává...a já bych chtěl od Vás slyšet proč. Ty obecné pindy mě spolehlivě nasserou víc než holý fakt, že zaslouženě vyhrálo lepší mužstvo...tak je to spravene tak to ma byť, pořadek a kazeň

Jsem zklamaný, protože jsme náhodou nedostali kotel a z minima vytěžili maximum. Něco je špatně. V první třetině jsme byli pro smích. Vždyť ale přece tak špatné mužstvo nemáme? Jsem opravdu hodně zklamaný. A Vencovi Pletkovi Plzeň vskutku přeju.
V tomto ohledu už jsem dlouho neslyšel nic od Pepy Zajíce, za což jsem si ho v počátku "manažerování" vážil. odkaz

hippohippo | Nekrm psa, nebude srat.
Reagovat
10.01.2012, 21:45

Ohlasy hippa

3 body v hajzlu, ale Vitky a Plzen za kurz 3.6 :-)

KemirKemir | MOTOR
Reagovat
10.01.2012, 21:29

Ohlasy:
Milan Razým (Plzeň): "Jsme spokojeni se ziskem tří bodů, ale především si ze zápasu odnášíme ponaučení, že se nevyplatí polevovat v nasazení. První třetinu jsme hráli velmi dobře a díky gólu dvě vteřiny před přestávkou jsme vedli 2:0. Ve druhé třetině jsme ale zbytečnými vyloučeními nabídli soupeři přesilovky a ten se brankou na 3:1 dostal do hry. Za stavu 3:2 ve třetí třetině jsme sice dali dva slepené góly, ale ty nás opět uspokojily. Naopak jsme se po dvou brankách soupeře o výsledek strachovali až do poslední minuty. Takové dva výpadky během utkání by nás ale příště mohly stát body."

Milan Kupka (České Budějovice): "Dnes jsme soupeře pustili do tříbrankového vedení a to se nesmí stávat. Zvlášť proti týmu jako je Plzeň se to potom těžko stahuje. Ve třetí třetině jsme se dvakrát dokázali dotáhnout na rozdíl jediného gólu, ale soupeř má tak zkušený a vyspělý tým, že už si tři body vzít nenechal. Rozhodujícím momentem utkání bylo proměněné trestné střílení Plzně za stavu 3:2, kdy už jsme se nadechovali k obratu. Byli jsme ve hře, ale Plzeň z nájezdu trochu šťastně přidala čtvrtou branku."
Zdroj: odkaz

EvoorgEvoorg | Motor
Reagovat
10.01.2012, 21:12

Jaká škoda, že my máme takovou smůlu, že nám tu na jihu roste samej juniorskej odpad, zatímco v Plzni ukážou na mladého útočníka a ten začne rozhodovat zápasy. Ale žádné strachy, máme tu velezkušeného veterána do čtvrté lajny Sailera, který jistojistě v prodloužení sedmého zápasu finále jistojistě rozhodne tím, že se mu puk odrazí od zadnice ve chvíli, kdy se znenadání objeví volný před brankou (znenadání proto, že v té době už ani nikdo nebude vědět že vůbec existuje). Sláva prozíravosti Vejby!!!

Ojka87Ojka87 | Motor / Bern
Reagovat
10.01.2012, 20:54

DaveMotorDaveMotor | sekačky/bazény
Reagovat
10.01.2012, 20:46

Dejvas: a taky jsme slyšeli, že všichni občané zes Plzně věděli, že jsme v zadeli Smajlík

10.01.2012, 20:12

quak: Ano. Ne (světe div se!). Asi ne. Nejspíš ne. Ano, jednou. Ne (ale že jsme skoro pupek v republice jsme slyšeli).

quakquak | HC MOUNTFIELD
Reagovat
10.01.2012, 20:06

No vida, máme to za sebou. Neviděl jsem to, nejsem masochista, takže pár otázek:

Přežili jsme to bez dalšího zranění? Kurwil to Hodek? Pochopí Vejba už konečně, poté co nás popravili kluci ve věku 20 a 16 let, že mladí by neměli být jen jako splněná čárka na soupisce? Propotil Peťa aspoň ribano? Plakal plačkin? Byl slyšet družební pokřik "bíte je"?

Hezký večer...

2 Speeder

Tak tak, 750 Kč je náplast na předpokládanou porážku. Jinak si troufnu tvrdit, že Plzeň doma k poražení je. Chtělo by to ale mít koule a hrát tam od začátku nátlakový hokej. Pak by to při troše štěstí mohlo vyjít. Jenže my obvykle prohráváme už pod Zelenou horou.

SpeederSpeeder | Motor
Reagovat
10.01.2012, 20:01

Tak asi nikdo nevěřil, že tam dáme 4 fíky. Dvakrát blízko bodu. To naštve ještě víc než jasnej provar. Ale 3 body asi správně doma a u nás doma zase správně vyhraný koruny.

habshabs | Motor
Reagovat
10.01.2012, 19:56

Musím jen potvrdit, že ten komentátor v Plzni je naprosto "nestranný" trotl Smajlík !

Reagovat

TO: Jewel Tak, urcite

JewelJewel | T.Sviny/MOTOR
Reagovat
10.01.2012, 19:55

ač nerad musím po posledních dvou kolech uznat, že jedni z nejde*ilnějších fanoušků mají v Plzni a Brně.... :(

hrajem bez golmana, puk metr za modrou, nahazujem puk do tretiny a sotva to doleti na modrou caru... To jsou hruzostrasny veci.. :-((

Prooooč? Proč se zbavuje puku??? Nikdo ho nenapadá, jen počkat až všichni vyjedou z pásma! Smajlík

PányPány | MOTOR
Reagovat

Dneska jedno obrovský pozitivum......prostě jsme to nezbalili Smajlík Smajlík Smajlík

odkaz

tak tady pisou ze v case 19.54 da gol Johnson. Mám too brát jako předpověď? :-))

Reagovat
10.01.2012, 19:49

TO: DaveMotor
To mi je jasný ty onanisto

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

57. narozeniny dnes také slaví náš trenér brankářů Stanislav Hrubec! Gratulujeme a přejeme všechno nejlepší??!

22. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna! Přejeme všechno nejlepší??!

Osobní vzpomínky bývalého skvělého brankáře a prezidenta našeho klubu Romana Turka jsou součástí unikátní nové knihy o...

Plaketku jako poděkování za podporu Motoru (nejen) v sezoně 2023-24 od generálního manažera Stanislava Bednaříka obdrželi i...