Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2011-10-7" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
07.10.2011, 22:32
 
1.lajna Smajlík
Kotalík Smajlík
Kotel Smajlík
Mladé pušky Smajlík
prostě parádní večer, snad to je začátek nové vítězné vlny. Příchod Aleše měl 100% pozitivní vliv. Jsem zvědav, jak se jeho účast na ledě projeví při utkáních venku
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 22:19
 
O Rendu strach nemám, je jen otázkou času kdy se zase dostane do své obvyklé top formy.
 
 
07.10.2011, 21:40
 
Jak to má Renda se smlouvou? Neuvázali jsme ho tu násilím? Bohužel se nemůže chytnout. Vypadá to, jako by ho tu to moc nebavilo.

Ohledně Kolarze, vidím to stejně jako Evoorg.

Mikeš je zdráv a nebyl nominován na zápas? Že by Vejba konečně prozřel? Smajlík

Kotal může být jedním z nejlepších hráčů ligy. Pokud ovšem bude mít motivaci tu něco dokázat. Mimochodem ten toho nažvaní víc, než tlupa žen u holiče Smajlík

Kašpi se Šimim výbornej výkon, z buly ho ale vykazují správně...
 
 
PrstPrst | Motor
Reagovat
07.10.2011, 21:19
 
Bohuzel Renda tape...
 
 
 
Ale sire toho kadru aspon co se utoku tyce je brutalni. 20 pouzitelnych utocniku. Dneska se Marek zdal, ze se plne adaptoval na hru mezi muzi...za to obrana...tam nam tu asi jeste zaridi krusny chvile. Predstava, ze se zrani Ptacek a treba Mikus...
 
 
PrstPrst | Motor
Reagovat
07.10.2011, 21:11
 
No, chtel jsem se divat na fotbal. Po prvnim golu jsem si rek, ze tu tragikomedii vypnu, ale proc se nekouknout na paradni fotbal Spanelu? Smajlík
 
 
PrstPrst | Motor
Reagovat
07.10.2011, 21:09
 
odkaz

Pojedte autobusem do Brna, zbejva tak 10 mist.

Timto oficielne zvu Alika. Budu, ti drzet misto na zadni petce. Urcide nas cestou ceka sama zajimava debata.
Smajlík
 
 
PrstPrst | Motor
Reagovat
07.10.2011, 21:05
 
TO quak & Evoorg: Voni kdyby si ti carovy u ty buly nehonili aga (nenechavali hrace vycukavat) a proste to hodili, tak by to taky bylo jiny.

Kuchec by mel byt do tejdne zpatky.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 21:02
 
V dresu hostů se mi zamlouval Savačina a tradičně Ujčík. Moc nechápu ten pískot na něj na konci, nebo mi něco uteklo? Naopak Malík je fakt jelito...
 
 
07.10.2011, 20:58
 
Největší expert na buly byl Beránek ze Slavie.Jemu to procházelo.
Jinak Aleš bude velkou posilou.Mikeska nebyl ani na soupisce a nechyběl.Správně.
 
 
EvoorgEvoorg | Motor
Reagovat
07.10.2011, 20:47
 
TO: quak
No, on je spíš hraje už hodně za hranicí, ale tak, když to většina sudích neřeší...
On si párkrát dost podobně počínal i samotný Burger a obecně není Pavel určitě jediným hráčem, který nehraje buly zrovna vzorově, pokud to přináší úspěch, těžko si lze na něco stěžovat.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 20:44
 
Palec nahoru nově sestavené první lajně. Jsem rád, že mě František "poslechl". Smajlík Další palec za dnešní sestavu, za ty, které jsme na ledě viděli i za ty, které jsme neviděli... Smajlík

Kotel se na to, že to byl 1. soutěžní zápas, výborný, je vidět, že je silný na puku. Vyzdvihnout musím znovu skvělý výkon Šimánka.

Vítky to hrály jednoduše a důrazně, 3 body jsou o to cenější, že to byl 1. zápas ve kterém vyšly naprázdno. Vzadu nás forčekingem dost nutili k chybám.

Důležité a cenné body! Smajlík
 
 
alik55alik55 | České Budějovice
Reagovat
07.10.2011, 20:40
 
TO: quak

Můj oblíbený hráč dnes skóroval. Což víš moc dobře. Takže tu nezkoušej bodlinkovat prstama..
 
 
EvoorgEvoorg | Motor
Reagovat
07.10.2011, 20:40
 
Neuvěřitelné, jakým způsobem dokázala první lajna udržet útočné pásmo. Ta bude hodně silná, zvláště pak pokud dokáže pro Kotalíka připravit střelecké příležitosti z dobrých pozic. Dnes se jí to nedařilo, ale i tak bylo vidět, že je Alešova střela stále na naše poměry luxusní. A to byl teprve jeho první ostrý zápas po bůhvíjaké době. O zbytku lajny se nemá smysl bavit, protože ti si zatím drží svůj hodně vysoký standard.
Druhá lajna se pořád hledá. Podlejda mě sice nejprve velmi příjemně překvapil tím, jak chladnokrevně si při svém prvním střídání v útočném pásmu počínal a i zbytek zápasu se mu dařilo sbírat a vybojovávat puky, ale připadá mi, že mezi Lanýžem a Gulim ta spolupráce hodně skřípe. Kuba si zaslouží pochvalu za to, jakým způsobem si počíná před brankovištěm soupeře (Rudův gól dnes minimálně z 50% jeho), ale s produktivitou je to zatím mizerné.
Koblih s Květákem a Rudou si herně sedli a na ledě z našich rozhodně nejlepší. Tomáš získává zpátky herní pohodu a Ruda se zápas od zápasu zlepšuje, dnes mohl klidně vsítit i další jednu či dvě branky.
Kuba Marek i přes omezený čas na ledě prokázal své kvality a vyzdvihl bych hlavně jeho luxusní pas na Květáka, po kterém, nepletu-li se, zazvonila tyč.
Vzadu si myslím, že by si zasloužil prostor Vráblík. Ve všech jeho dosavadních vystoupeních si vedl dobře a na Extraligu má.
Kranjc dle mého má na to, aby byl nejproduktivnějším bekem soutěže. Dnes perfektní nabídka Kašpimu do úniku a poté dobrá rána z voleje, vím, že dozadu to není úplně skvělé, ale já jsem s touhle posilou zatím hodně spokojen.
Co se týče Vítkovic, tak nebezpečná v podstatě jen jedna útočná řada a zbytek se skoro ani nedostal na naší polovinu.
Nevím, co se všemi chybějícími bylo, ale pokud je Vejba jakožto varování posadil tak velké Smajlík . Kolarz mi zatím přijde, že se po podepsání smlouvy nakazil nebezpečnou Tůmovinou a je oproti předchozí sezóně poloviční a Mikeš by si taky mohl uvědomit, že to místo tu nemá rezervované jen tak.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 20:35
 
Fórem milovaný hráč sice hraje buly na hranici (a často za ní), jenže kromě toho vede s 8 body kanadské bodování týmu.

Zatímco milovaný hráč někoho jiného má bod jediný a po právu sledoval dnešní utkání doma na gauči...

 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 20:01
 
MARSCH : jo u nas vime vsechno :-D Kazdopadne mam obavu, ze je to pravda ... ale samozrejme nic oficialniho.
 
 
 
PetrK: V ulicich Spindlerova Mlyna?

I kdyz to ve treti tretine trochu dopadlo, prvni rada dobry...skoda jen, ze se moc netlaci do zakonceni.

Koukam na Kometu po ocku celej zapas...jeslti ti nedostanou v nedeli bura, je to k zamysleni.
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 19:57
 
pidlisna : no koluji zarucene zpravy, ze jde do KHL ...
 
 
pidlisnapidlisna | motor
Reagovat
07.10.2011, 19:53
 
TO: PetrK
asi jsem mimo-proč bude chybět?

Jinak gratulace klukům..
 
 
alik55alik55 | České Budějovice
Reagovat
07.10.2011, 19:53
 
Doporučuji všem znovu se podívat na dnešní zápas a všimnout si, jak byli rozhodčí přesní na buly. Dokonce se i rozhodčí svěřil (což bylo v TV slyšet), že tak jak hraje buly fórem milovaný hráč, tak že přesně se buly hrát nemá.
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 19:37
 
Gulas bude sakra chybet .... Smajlík
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 18:24
 
MARSCH : tak ted uz je to radostnejsi :-) 3:1
 
 
 
Remiza z prvni tretiny malo. I kdyz Vitky mely obcas optickou prevahu a my hrali docela kostrbate, dobre jsme branili v pasmu a nepousteli soupere do streleckejch pozic. Proti tomu sance mozna na pet golu vcetne ty vyuzity...skoda...snad to nebude mrzet. Marek se rozehral a dneska hodne sympaticky. Kotalik paradni.
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 17:33
 
No pekne Ales ... lepsi uvod si nemohl ani prat !!
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 16:26
 
Na druhou stranu poslední odstavec vyznívá tak, že by hokej v čb zůstal.
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 16:13
 
2 MARSCH:

Ehm...no, argumenty Drbohlava zcela zcestné. Pokud chce podporovat hokej v ČB, pak nechápu, proč mu vadí prodej licence. Prodat můžou klidně celý podíl v klubu. A nebo bych přeformuloval podmínku města jinak - ať je licence třeba po nějakou dobu (10 let, 20 let) vázána na budvar arénu :-)

EDIT: A zklamán z přístupu města? Jako že by město mělo dát 10 milionů do společnosti, kterou si jeden soukromník může klidně obratem (ozdravenou) prodat do města úplně jiného? To myslí jako vážně?
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
07.10.2011, 16:06
 
Viitek: No jeste samo Buffalo muze vytrejdovat Kotalika jinymu tymu. Ale vzhledem k tomu, ze po nem nikdo nesah, kdyz byl na listine volnych hracu, je to taky nepravdepodobny.
 
 
Jagy.11Jagy.11 | Motor
Reagovat
07.10.2011, 16:06
 
takhle by to stačilo odkaz Smajlík Smajlík
 
 
 
PetrK: Mountfield zvažuje prodej hokejového klubu... odkaz
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 16:00
 
2 Ježour:

Jen nesmí proti té zázračné pětce nastoupit žádný soupeř. Kde asi udělali soudruzi od sekaček chybu? Stříleli od modré na bránu...:-)

2 quak

Díky. V tom případě nevidím možnost, jak by se mohl Kotal vrátit z5. Jedině že by prostě trejdovali svý drahý hráče jen za právo v draftu a tím uvolnili platovej strop...:-D
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 15:59
 
No jestli odejde Gulas,tak to bude velka skoda :-(
 
 
hippohippo | Nejsme motor lempli
Reagovat
07.10.2011, 15:06
 
TO: Pány Jestli jsi byl cely den v Gerbere, tak se tesim Smajlík Smajlík
 
 
07.10.2011, 15:01
 
TO: Pány
vyborny!!!: ))
 
 
 
A zajimava vec, ze jsme farma Buffala. Mohli by pustit jeste beka. Smajlík Mam pocit, ze s Bostonem pred nedavnem byla v jednani tahle varianta v souvislosti s Kutlakem.
 
 
PányPány | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 14:59
 
TO: stoker303
dělal sem ho celej den v Gerbeře,odpoledne ho dokončim Smajlík
 
 
07.10.2011, 14:48
 
TO: MARSCH
i tak ejto proste velmi sympaticke gesto a jam u s chuti tleskam. Podobnou udalost uz budejovicky hokej dlouho nepamatuje a ja doufam, ze to fanousci oceni a dneska dame najevo, jak si jeho prichodu vazime. Touto cestou bych rad pozadal kotelniky aby, i kdyz ve stisnenem casovem prostoru pripravli nejake privitani, Ales si to zaslouzi!!!
 
 
 
To je klubismus. Pred tim je treba smeknout. Smajlík


I kdyz bych mozna jeste pockal, co bude po sezone.

Doufam, ze to otvira moznosti i pro obchodni oddeleni a marketing...aby se nemuselo prosit o verejny penize.
 
 
 
Po první třetině v Liberci jsem měl vchuť vzkázat hráčům toto: odkaz


Člověk je do toho vtaženej víc, než by měl být. Jde přece jen o sport a v tom vyhrálo po právu lepší mužstvo. Hrozně mě SSere Nedvědova arogance (moci) s níž hází flašky po autech, která ho předjedou atd, jakož i Bartovičovo "nebol v tom úmysel..." Ale jak říkám, to už není o sportu. Oni by se i naší půdě našlo.... odkaz

Tak ať je dneska pěknej hokej a kluky v útoku (kde nás jak Pepa Zajíc říká "netlačí bota") Kotel zdravě nakopne. Ahoj, Motoru zdar!!!
 
 
BriccioloBricciolo | Teplice/Motor
Reagovat
07.10.2011, 14:33
 
Moc krásně se čtou Alešova slova. Smajlík

Vítej zpět a hodně štěstí, zdraví a gólů.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 14:27
 
2 machy

Jo, určitě je to tak.

Přehled základních pravidel pro salary cap najdeš třeba tady - odkaz
 
 
JežourJežour | Prague Motor Fans
Reagovat
07.10.2011, 14:13
 
TO: Viitek
Ano, az donedavna tomu tak bylo, ze jsme soupere v presilovkach nedrtili podle predstav. Drive to takhle opravdu byvalo, ale pak se par chytrych hlav dalo dohromady a rekli: Dost! A neni nahodou, ze tech par chytrych hlav se seslo v Mountfieldu, v extraligovem klubu. No proste nerozbitna presilovkova petka. Zazrak!

hami, quak:
V tehle pravidlech NHL se vubec neorientuju, vzdyt v pravidlech a vyjimkach ELH jsem teprve na strance 8. Ale to co rikate mi prijde logicke uz jen vzhledem k tomu, jake by sly potom delat se zranenyma a "zranenyma" cachry machry. Kdyz mimo platovy strop, tak jedine na farme.
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
07.10.2011, 14:02
 
TO: machy43
Mam pocit, ze sam Kotalik rikal, ze ho do pripravnych zapasu nenasadili, protoze kdyby se jim zranil, museli by ho zapocitat do platovyho stropu.

EDIT: tak to mas potvrzeno i ve zdejsim rozhovoru Smajlík
 
 
machy43machy43 | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 14:00
 
TO: quak
Jistojistě? Já měl za to že ne. :(
 
 
machy43machy43 | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 14:00
 
TO: quak
Jistojistě? Já měl za to že ne. :(
 
 
 
Mně se nejvíc líbí pátá lajna Sailer-Mikeska-Pletka.... ale to Vejba nedopustí i kdyby měl Červenýho s Kuchwjdou přerazit osobně ...
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 13:53
 
2 Viitek

Zranění hráči i hráči na listině dlouhodobě zraněných se do platového stropu započítávají.
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 13:47
 
2 Ježour:

No vzhledem k tomu, že v drtivé většině přesilovek nás soupeř přehrává, tak je imho dost nereálný hrát na jednoho beka Smajlík
 
 
JežourJežour | Prague Motor Fans
Reagovat
07.10.2011, 13:13
 
Kotel jako sniper muze klidne hrat presilovku na modry care, podobne jako takhle stavi ve Washingtonu Oveckina. Nevim ale do jake miry je tahle varianta u konzervativniho Vejby realna
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 13:00
 
ad přesilovky: Ta lajna je zvyklá to hrát.. Takže bych tam akorát dosadil Kotla.
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 12:46
 
2 machy43:
Díky, zajímavý. Jj, snad se jim nikdo nezraní :-)

2 MARSCH:
No právě. A i v těch našich chabých přesilovkách to tam Šimi párkrát dostal dost dobře. Tak uvidíme..
 
 
machy43machy43 | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 12:37
 
TO: Viitek
Přesně tak... No, budem doufat ve zdravý a úspěšný Sabers. Smajlík
 
 
 
Viitek: Co jsem se koukal na videa na youtube tak to je vylozene jeho flicek. Pekne dokaze zavesit z prvni. Dal bych k nemu do presilovky Mikese...ten by to tam byl schopnej rozdat.
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 12:31
 
2 machy43:

Když někoho napíšou na seznam dlouhodobě zraněných, tak se jim to nezapočítává do toho stropu platovýho? Ptám se, v tý NHL se fakt neorientuju moc...
 
 
ViitekViitek | Budejky
Reagovat
07.10.2011, 12:26
 
2 Ježour:

Mě nejvíc pobavilo, jak Veverce poprvé v historii ztuhl úsměv..:-D To si totiž nedokážu představit..:-D

Jinak myslím, že v přesilovkovém vzorci už Šimi nebude tolik lámat hokejky, neboť na tu jeho střeleckou pozici máme ideálního adepta :-D
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 12:08
 
pubi: V tý lajně s Kotlem ti nemá, kdo bránit. Nevím přesně esli Kotel vůbec někdy delší dobu hrál bránící křídlo, každopádně pokud sem přišel s tím, že má bejt střelec, přijde mi zbytečný ho zatěžovat pozici bránícího křídla.

EDIT: Vzhledem k formě našich centrů bych ho taky dal ke Kašpimu a klidně Šimimu, kterej je schopnej si to odbránit, navíc se znaj..

 
 
machy43machy43 | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 12:05
 
TO: Ježour
Zvlášť odečet bodů Buffalu mě poslal do kolen Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
machy43machy43 | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 12:03
 
TO: quak
No ono by stačilo aby se Buffalu na začátku sezony zranil někdo z těch lepších hráčů. Jakmile ho zapíšou na listinu dlouhodobě zraněných tak maj místa, že neví co s nim.
 
 
 
TO: hippo
ok, mea culpa, mea culpa. :-(
 
 
 
Simon84: A prosim zadotovat i krouzek keramiky. Kazdej at si svoje hobby plati sam. Pokud, tak zadosti smerovat na mesta a kraje. A myslim, ze zrovna hokejisti si maji ze vsech nejmin na co stezovat.
 
 
Jagy.11Jagy.11 | Motor
Reagovat
07.10.2011, 11:43
 
Dnes přivítání Kotalíka...stručně, jasně, výstižně - Vítej doma Aleši!!! Smajlík
 
 
hippohippo | Nejsme motor lempli
Reagovat
07.10.2011, 11:37
 
TO: Simon84 Ja nevim jestli si tu vyzvu pochopil, nebo ne, ale posilani spamu do parlamentu opravdu nic nevyresi. A kazdopadne je to kampan nejake rozdavacne strany. Ostatne tam citovany Guma si dneska zbalil Paroulka , Bendla a sel neco nekam budovat. Snad sel do Rumunska.
 
 
07.10.2011, 11:32
 
Ježek:
kupuju 15 gramů ať už je to cokoliv
Smajlík
 
 
07.10.2011, 11:27
 
TO: Ježour
Smajlík Smajlík
 
 
 
TO: Ježour
to je výborný!!! Smajlík
 
 
JežourJežour | Prague Motor Fans
Reagovat
07.10.2011, 11:24
 
Pise mi kamarad, omlouvam se, ale musim preposlat Smajlík

"Hele, v Budkách se prý dnes startuje cesta za titulem nebo co? Všade se to píše na netu a ČT24 dokonce přerušila pravidelné vysílání a davají nějaké Breaking News od vás ze zimáku. Zamazalovi poprvé v historii ztuhl úsměv, svraštil čelo a chvěje se mu hlas. Říká, že tady už opravdu končí veškerá legrace a že celková vyrovnanost extraligy, o které doteď všichni experti mektali, je díky posile Budějovic vážně ohrožena.
Ale jo, souhlasím, objektivně říkám, že už teď opravdu nemůžete prohrát ani jeden zápas, že ten Kotalík to tam prostě bude sázet, hetřík za hetříkem. Však to dneska hokejový národ uvidí v televizi, se poserou všichni i s Antošem ve studiu, to ti říkám. Hlavně aby ty papíry byly v pořádku, jestli mi rozumíš. Motoru je odečet bodů putna, stejně ligu vyhrajou. Ale kdyby Standa Šulc odečetl v listopadu body i Buffalu, budou mít rázem po sezoně a možná i existenční problémy.
Akorát je mi celkem líto těch lidí u vás na jihu. Budou hrozně rozpolcení, jestli chodit na to rozjetý našlápnutý Dynamo, nezničitelný Motor a nebo jestli si letos radši úplně zruší Vánoce a budou chodit na obojí. Máte to v těch Budějcích holt těžký. Třeba v takový Přelouči nebo Týništi nad Orlicí tyhle starosti vůbec nemají."

Smajlík konecna
 
 
 
odkaz
nevím jestli to tu bylo. Možná to nic nezmění, ale jeden nikdy neví. :-)
 
 
 
Ke Kotalíkovi - jak se tedy dohodli? Zaplatili jsme ho etdy, že by byl náš na tuto sezónu, nebo je to ta forma, že si ho můžou kdykoliv stáhnout zpátky jako z farmy?

Jinak sestavu bych viděl takto (Kotalíka záměrně ke Gulašovi, aby ho probudil, stejěn Kotalík nikdy nebyl nějaký typ kanonýra):

Květoň - Kašpařík - Martynek
Kotalík - Langhammer - Gulaš
Kuchejda - Mertl - Pšurný
Burian - Červený - Šimánek.

Dnes za zraněného Kuchejdu do 3. lajny Červenýho a na centra Mikeš.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 10:42
 
Ona to s tím Kotalíkovým stažením zpět do Buffala je imho spíše teorie. Hlavním důvodem, proč to v Sabres takhle udělali je to, že se jim nevešel do platového stropu. Pokud by se vrátil, byli by over a museli by někoho z dražších hráčů uvolnit. Nikdy neříkej nikdy, ale osobně to nepovažuji za příliš pravděpodobné.
 
 
07.10.2011, 10:28
 
Jinak ví se, s čím šel David na operaci?Snad to není nic vážného, jako přetrhané vazy a pod.
 
 
07.10.2011, 10:26
 
Kotel je zde jako na farmě v USA.Peníze bere od Buffala, ale mohou si ho kdykoliv stáhnout zpět.Zranění atd.Takže zde může odehrát celou sezonu, ale i třeba jen 3 zápasy a poletí za moře.Podle mě je to pro klub výhodné.Nestojí je to ani korunu.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 10:22
 
quak: Já to myslel tak, že by nemusel dostávat plnohodnotnou gáži, ale to jen tak spekuluju Smajlík Jinak, jak jsme si před sezonou říkali, že případná zranění v útoku, vzhledem k šířce kádru nebudou problém, možná to problém je...

Podlejda očividně chyběl se Spartou, Kuchec bude chybět kdekoliv..
 
 
JežourJežour | Prague Motor Fans
Reagovat
07.10.2011, 10:16
 
TO: Antonín Vansa
DIKY, opravdu jsem zil v dojmu, ze jsem ho v Liberci videl stat na stridacce. Omluva!

EDIT:
jestli mohu jeste dotaz na Tondu:
Dockame se zverejneni podminek a typu smlouvy, jakou u nas Ales ma? Myslim z hlediska kdy a za jakych podminek muze odejit, jak bude vedeni Buffala ovlivnovat jeho pobyt tady, jestli muze byt ve fatalnim pripade po tydnu stazen zpatky do "A" tymu Sabres apod.? Myslim ze by to lidi hodne zajimalo, ale nevim jak moc to je tajne. DIKY
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 10:16
 
Aha, takže slovy mého oblíbeného komisaře - tím se to vysvětluje. Jinak mě to ale velmi mrzí, Kuchec už od přípravy patřil k hráčům, jejichž hra se mi velmi zamlouvala.
 
 
Antonín VansaAntonín Vansa | HC MOUNTFIELD
Reagovat
07.10.2011, 10:12
 
Ježour - Kuchejda je po operaci, to je důvod jeho absence...
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 10:09
 
2 Tveey

Tak jasně že dostává prachy od Sabres, smlouva je platná, jsme v tomto případě něco jako farma. Ale i tak předpokládám, že nějaké "kapesné" to klub stojí.
 
 
07.10.2011, 10:09
 
Chystá kotel nějaké uvítání? Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 09:58
 
Quak: A není to náhodou tak, že Buffalo platí jeho gáži?
 
 
07.10.2011, 09:47
 
K té návštěvě dnes.Je to v televizi a v 20:45 začíná kvalifikace ME se Španěly.To určitě také odebere diváky, hlavně dojíždějící.Určitě lidé budou chtít vidět mistry Evropy a světa a nepředpokládám, že jsou zvědaví na Baroše a spol.
 
 
JežourJežour | Prague Motor Fans
Reagovat
07.10.2011, 09:36
 
Nejsem si jisty, ale v Liberci hral na Kuchecovo miste prave Sailer a jeho pusobeni v tomto zapase by slo ohodnotit slovy: "nepovedlo se, neoslnil, nepredvedl nic navic za co by si mel misto zaslouzit i v dalsim zapase", takze logicky krokem by melo byt zarazenim Davida zpatky.
Pro me je prave jeden z mala, ktery vzdy a za kazdych okolnosti naplnuji slova Páně Zajice o bojovnosti a rvani se o vysledek cely zapas. Rad bych slysel nejake objektivni a rozumne duvody, pokud by nehral.
Mnou bude Kotel hodnocen teprve az ho uvidim na lede. Vnitrnim pocitem zatim 2m do vysky neskacu.
Dnes naprosta nutnost uhrat minimalne 2 body, ale jestli Vitky vzpomenou na PO a nasadi stejny styl hry, muze byt vecer po zapase opet ouvej. A dle meho soudu se zaroven bude jednat o boj o domaciho divaka, vzhledem k cene listku a tomu, jakou krasohru jsme predvedli posledne se Spartou Smajlík
osobni tip plny nadeje 4:1 (Martynek, Gulaš, Kotalík, Mikeska)
ti strelci jsou jeste min realny nez vysledek, no uvidime
 
 
07.10.2011, 09:17
 
Dobrá zpráva.Kotel je náš.Jinak se připojuji ke Quakovi, že bidlo vyfasuje někdo "z mladých".18 bude hrát.A to je škoda.
 
 
Jagy.11Jagy.11 | Motor
Reagovat
07.10.2011, 09:15
 
Kuchec je podle mého názoru jeden z našich nejlepších útočníků, ten bude určitě hrát. Na Kotalíka se moc těšim, snad se mu bude dařit a přitáhne víc lidí do BA Smajlík
 
 
 
Kdyby nemel hrat Kuchec, byla by to obrovska skoda..ten kluk bojuje jako blazen. Pro puk by skocil do jamy plny chrestysu. I v priprave se mu darilo...kdyby mel pred nim dostat prednost neprespektivni Sailer, byla by to velka skoda.
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 08:54
 
Musím přiznat, že jsem nevěřil, že by se nám podařilo Kotla ulovit. Čekal jsem spíše Spartu, ale asi tentokráte prachy nebyly na prvním místě.

Tak nezbývá, než abych se mýlil i ve své druhé prognóze - že by se nám za ty prachy nevyplatil. Co si jej pamatuju z posledních let z NHL, přišlo mi, že má poněkud těžkopádnější bruslení, ale je těžké jej odstavit od puku a má výbornou střelu. Typově podobný hráč jako třeba Petr Sýkora. Extraliga je pomalejší, tak by mu to tu mohlo sedět.

Jsem zvědav, koho nahradí v sestavě. Tipnul bych, že půjde Šimi na levaso a Aleš dostane post pravého křídla u Kašpiho. Zajímavé by ale mohlo být i jeho zařazení ke Koblihovi. Doufám, že Černý Petr nezůstane Kuchejdovi, ale spíš Sailerovi, leč obávám se opaku.

A taky jsem zvědav, zda tenhle příchod zvedne návštěvnost. Dnes to moc nečekám, neb je to v TV.
 
 
PányPány | MOTOR
Reagovat
07.10.2011, 08:17
 
Tak paráda.
Nutno zmínit poděkování našemu vedení + vedení Buffala.Jistě to stálo mnoho úsilí a díky tomu,že Buffalo je v Evropě,nebyla komunikace určitě jednoduchá.
Díky.
 
 
 
Radeji sem s tim moc nepocital, ale bomba. Doufam, ze jeho pritomnost vsechny nakopne. Je to hodne treba.

Nevite nekdo jaky ma na dresu pripraveny cislo? A otazka do pranice....kdy se poprve trefi? Tipnul bych, ze bude aklimatizace chvili trvat a vsiti proti Varum.. a to hned dvakrat. Smajlík

*aaa Marek mu nechal 12ku. Myslel jsem si to. Smajlík
 
 
PetrKPetrK | Spindl/MOTOR/Vrchlabi
Reagovat
07.10.2011, 08:13
 
=M=
 
 
 
No paráda, tak to bude dneska v práci pomalu utíkat, při tom těšení na večer Smajlík
 
 
 
TO: Hokejmistr
Huráááá !!! Smajlík
 
 
07.10.2011, 07:36
 
Na Kotla se dneska opravdu těším

Ať se daří Aleši! Smajlík
 
 
quakquak | HC Mountfield
Reagovat
07.10.2011, 02:12
 
Tak 1600 hned na uvod. :-) Ovsem od Girouxe luxusni zakonceni. A 1 do satny od Voracka jako bonus.
 
 
burinekburinek | motor
Reagovat
07.10.2011, 02:09
 
Tak Jarda už to zaokrouhlil. Smajlík
 
 
burinekburinek | motor
Reagovat
07.10.2011, 01:35
 
Ježour: Máš nějaký odkaz? Dík.
 
 
JežourJežour | Budweis Motor Fan - coming soon
Reagovat
07.10.2011, 01:17
 
Tak ... a Jarous jde po letech zase na led NHL. Popravde jsem moc neveril, ze se tam jeste stane. malo platny, je to frajer.

btw. nevim proc bych mel davat 160 babek, kdyz to Freedocast dava v HD stejne free
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.