Diskusní fórum
MARSCH
Reagovat
Jinak kluci šikovný, no.
Jinak luxusni video - odkaz - v case 2:57 paradni individualni akce.
edit: Jedná se o hráče 3. a 4.třídy v utkání 5. tříd s HC Tábor 1.12. 2010 - # 13 KUBÍČEK (2001), # 87 PYTLÍK (2001), # 26 TOMAN (2001), # 17 NOVÁK J. (2001), # 24 FILIP(12/2000).(...) Jsem rád, že ve videu jsou vidět prvky z tréninku. Je před námi ještě hodně práce... (vajgarmladez.cz)
Já už si tu zvyk na lecos. Že někomu něco 3x napíšeš a on si pořád jede to svoje - sice na to napsaný "reaguje", ale zjevně to absolutně nečte nebo neni schopnej pobrat - to už mi připadá normální.
Ale ty seš první, kdo si výslovně vyžádal muj názor na to, co by někdo měl (moh) říct. Dokonce se na to ještě jednou přeptáš, aby to bylo jasný poslednímu člověku, kterej tu je. A pak de facto napíšeš (prostřednictvím Jagiho) něco ve smyslu "A co by na to měl říct?". Skutečně mě na tom nezaujalo to, že naprosto ignoruješ, co napíšu a jedeš si svoje. To je tu normální. Ale že si něco 2x vyžádáš, abych napsal, a potom to v reakci na mě naprosto ignoruješ, to je skutečnej unikát, kterej jsem tady ještě nezažil
Vice na motorfans.cz v sekci NOVINKY.
On někdo napsal, že na kritiku nemáš právo? Btw, ani já nejsem aktuálně spokojen, jen jsem napsal proč jsem zatím tolerantní. Kdybychom spolu všichni souhlasili, nebyla by ta diskuse zajímavá. Nesouhlasím s tvým názorem že je to o kondici a trénincích. Spíš bych řekl, že jsme přestali hrát aktivně. Nastoupíme a čekáme co soupeř. Ten nám dá jednoho, dva fíky, zatáhne se a pak bušíme do plnejch a musíme to nahazovat. Měli bychom asi hrát odvážněji, odlehčilo by to i naší přetížené a oslabené obraně.
2 Tom
Vidíš a já bych čekal od beka kalibru Novky, že předvede něco víc, než jen že "si to svoje odehraje". Tohle srovnávat nejde. Novák má spoustu zkušeností z kterých těží. Jank je potřebuje posbírat. Ale to se mu nepovede ze střídačky.
To nemůžeš srovnávat Janka a Nováka přece!
Jank na to nemá, neudrží se na bruslích. V osobních soubojích je fakt marnej a bude muset ještě hodně makat, jako záskok ano, ale aby hrál základ, to zatim opravdu ne. Novák sice občas chybuje, ale svoje si odehraje.
Sdělím své pocity na diskuzním fóru,jako kdekdo druhý, nic víc. Pokud příčina není v kondici, a já se mýlím, tak jako laik na to mám právo. Zatím jsem zažil nadšení z dobrých výkonů a zlobu z těch mizerných v poměru 50:50. Teď je na místě kritika, páč je oprávněná a jako divák spokojen nejsem, to je celý.
.
.
.
Nebo ho tam klidně i sám donesu!
A ještě něco, ta otázka na Pepu z dnešního dne je absolutní a nefalšovaný pravopisný briliant! Pisateli dávám velké
. Donutil mě civět nevěřícně na těch pár slov po dobu několika minut. A to je věc, co se zatím nepovedla ani placeným novinářům.
Úplně vidím jak se tenkrát Turčan s Jebavým v autě chválili, za to že předvedeli určitou kvalitu.
Dobře. Tak já se do toho necham zatáhnout
.. Ano, byla to sarkastická poznámka, jejímž důvodem byla Jounovo nedávná "odpověď" na mou otázku v sekci "Ptejte se". Avšak vzhledem k tomuto případu to bylo opravdu jenom konstatování stavu věci. V druhé části původního příspěvku jsem popsal, co bych si představoval a jakej je muj názor na kauzu. Takže tedy polopaticky.. -> Ano, chtěl bych, aby překvapil. Aby mě překvapil tím, že se nebude bát poukázat na mnou popsané náhody. Pokud neexistuje šuplík s nápisem HC Mountfield a.s., tak ke strachu neni důvod..
A proto si dovolim opet se te zeptat. Chtel bys, aby prekvapil? Cim aby prekvapil?
To saliven: 26.12. bude vanocni autobusovy vyjezd do Trince.
To zdcart: Pises, ze rada z nas je hodne ovlivnena super uspesnou prvni ctvrtinou. Dovoluji si upozornit, ze me osobne prvni ctvrtina zajima jen v tom, ze diky ni momentalne nejsme v blizkosti Sparty. Muzem mit za prvni ctvrtinu klidne 40 bodu (nez me zacnete opravovat-mysleno ironicky), ale nic to nemeni na tom, ze poslednich 12 kol je bida na druhou. S tim nema prvni ctvrtka nic spolecnyho.
Na druhou stranu, koho poslat na tribunu je věcí trenérů. Je opravdu možné, že být na střídačce Zajíc, sedí teď půlka kádru na tribuně a hrají za nás junci s Šímou v bráně.
Osobně mě jen mrzí, že Novák předvádí takové výkony a může být v klidu, zatímco Jankovi se nepovede jeden zápas a je odpoklonkován do Písku. Po návratu Vydareného ani nepředpokládám, že už se v kádru tuhle sezónu objeví.
já spíš narážel na to, že někde psal jak si každý hráč bude muset vybojovat místo v sestavě (i ti po zranění) a teď ho mají jisté svojí hráčaskou historií...
Je to ale spíš moje hnidopišství při tom množství rozhovorů co dává, hlídat rozpory...
Důležité jsou činy, tudíž by mě velice zajímalo kolik stál včerejší faul Kytku
Myslí i na zvýšenou konkurenci v týmu. "Hráči pracují. Ale výrazně méně se snažíme prosadit ve hře," poznamenal dále. Sebedůvěru chce hráčům vrátit. "Kuchejda byl nejlepší všude, kde hrál. Na tom musíme stavět. Tím vytvářet tlak na hráče, kteří si snad nemyslí, že mají pozice pod penzí."
Co je pro nejlepší, a přitom nefungující hráče nejhorší? "Posadit je na tribunu. Sankce, na to jsou hákliví. Ale tohle je ostuda. Nejdříve se urazíš na trenéra, manažera. A pak chceš jít zpátky."
Me z toho vyplyva, ze zkuseni hraci, kteri byli pred zranenim tahouny, dostali misto zpet. Otazka je, jak se jim ale po navratu ze zraneni dari (a nejen jim). A pokud to nebude uplne dle predstav, vychazi mi z toho, ze nebude problem je preradit nize sestavou nebo i posadit. Bez ohledu, o koho jde.
Já tě často fakt nechápu. A co asi měl Franta říct?
Studuješ práva. Pokud hodláš vždy u soudu říkat co si myslíš, bez ohledu na možné důsledky, máš sice mé sympatie, ale asi se pak jako právník neuživíš.
2 FO
Občas mi to od tebe připadá jako kritika pro kritiku. Tvrdíš, že problém je v kondici, že se tu špatně trénuje. Pak bychom ale fyzicky odcházeli v závěrech zápasů, což se neděje. Naopak tečeme v úvodech.
Protože dokumenty APK jsou tajný, tak se tu můžeme pouze dohadovat. V rámci dohadů předhazuju tezi, že Boleslav hlasovala proti schválení licenčního řádu a byla přehlasována. Je to teoretická možnost, která sice nejspíš nenastala, ale nastat mohla..
Než se tu do mě někdo pustí, tak mnou prezentované názory jsou názory na to, jaké by to mělo být a jak si to představuju. Plně si uvědomuju, že reálná situace a nastavená pravidla tomu zřejmě ne zcela odpovídají.
Pepa taky řekl tohle:
"Vrátili se kluci (po zranění), kteří mají historii vybudovanou. Mají nárok na to, aby své místo dostali," řekl dále. "
K soucasne situaci: Pepa Zajic nekolikrat rekl, ze kdo nebude mit vykonnost, bude sedet - bez ohledu na zkusenosti, vek, plat, vysku :-) Tak predpokladam, ze to tak take bude. Druha vec je ta, kde brat nahrady, kdyz se nebude darit treba 3/4 tretine hracum ; )
Jenom jsem konstatoval skutečný stav věci - neurčitou odpovědí jistě nikoho nepřekvapil. A my jako fanoušci si musíme na takové odpovědi zvykat. Nic víc a nic míň jsem tim říct nechtěl.
Co já bych si představoval a jakej je muj názor na danou kauzu, to už je něco jinýho. Osobně nesouhlasim už jenom s návrhem na vyloučení Bolky. A to nikoliv z hlediska řádů, možného podvodu nebo čehokoliv jiného. Prostě a jednoduše se mi nelíbí způsob, jakým se v extralize jedná a vládne. Pokud se pokusíš naznačit, že na APK je bordel (a on tam zjevně skutečně je), tak na APK otevřou šuplík s názvem tvého klubu a kouknou se, co na tebe mají. Skutečně věřím o mnoho spíše v existenci takovéhoto šuplíku než v to, že někdo náhodou zkoumal zprávu ze začátku září zrovna pár dní po podání odvolání a naznačení mnou výše zmíněného. Jinými slovy - pokud tohle byla náhoda a ne špinavá pomsta, tak se domnívám, že draci flusající oheň žijí mezi námi.
Takže doufám,že se to zase brzo zlepší a zase povylezeme o pár příček výš.Potenciál a chuť na straně mančaftu na to určitě je.
Zkušenosti jsou k nezaplacení a právě ony často převáží utkání na jednu nebo druhou stranu. Ptáček, Vydarený, Kašpařík nebo Mikeska dokáží být strůjci úspěchu. Pokud ale neodevzdají na ledě maximum, přepustil bych bez milosti jejich prostor dravcům.
Zastavil bych se u posledně jmenovaného hráče. V mých očích střídá výkony jako den a noc. Když je nálada, dokáže být na ledě pánem. Pokud není konstelace optimální, nepřetrhne se. Možná se pletu a Mikešovi křivdím, ale jsem toho názoru, že by v některých zápasech zasloužil posadit.
Je známo, že trenér Výborný rád využívá zkušené borce. Dovolil bych si přímo říct - nadužívá. V minulém roce jsme často byli svědky toho, jak pár utavených vyvolených marně brání svůj hubený náskok. K panu Výbornému chovám velký obdiv. Přesto se domnívám, že by v tomto ohledu mohl své zásady přehodnotit.
Přesně. To je problém trénera. Je to kouč zkušený, ale chybí mu progrese a zjevně i odvaha.
Prosimtě, jaká obměna? To je zaklínadlo! Že vypadli Sailer, Duda, Veselý, Kotrla, Hřebejk, Mucha ...? To chceš říct, že ti noví, které jste vítali s jásotem jsou horší než ti před nimi? René chybí, to se tak stává, ale pokud hrají dlouhodobě špatně Tůma, Šulc nebo Novák, proč pořád hrají dvakrát týdně? Ptáček a Snopek jakž takž, Kolarz je a snad i bude platnej, renda se uzdraví... co Kotaška? Včera jen seděl.
Možná, že se nyní nedaří, dochází nám možná síla, nevím ale, nezapomeňte, jaká tu proběhla obměna.
Já jsem taky naštvaný, že teď hrají hůře.
Bohužel není tady zkušenost v obraně, která by pomohla mladým. Franta na to bohužel sám nestačí. Dnes je vidět, jak obrovsky chybí Renda a bohužel i Pepa. Jsem zklamaný z některých jedinců, kteří měli táhnout motůrek dopředu.
Na druhou stranu jsem rád, že hrají zase mlaďoši v útoku, když už nic, tak aspoň soupeři motají hlavu. A na to kolik jsou časově na ledě mají i nějakou úspěšnost.
Dnes je tady hlavně jiné mužstvo a má snahu hrát hokej a umí se radovat z vítězství. Na Frantovi a Pepovi je probudit u nich zase to bojovné srdíčko, které tu bylo na začátku.
OK, hoši, takže konec reakčním postojům a s plnou důvěrou v naše nejvyšší představitele se ukázněně budeme těšit na světlé zítřky, protože jen k nim vede poctivá a svědomitá práce......
Máme jeden z nejvyšších rozpočtů, jednoho z nejlepších trénerů, jeden z nejzkušenějších kádrů, manažera přímo milujeme a vy tu hovoříte o perspektivě a sníte o vrcholu v příštích letech, jako kdybychom na ledě lepili sestavu z party učedníků....
Z podobných podmínek vytěžili v minulosti tituly v Pardubicích, Zlíně nebo ve Varech, tak v čem jsme horší?
sleduj motorfans.cz tam by ses o případným výjezdu včas dozvěděl...
zatim sme to konkrétně neřešili...
S tím se dá víceméně souhlasit. Přijde mi taky brzy nás odepisovat, na druhou stranu se nelze divit, že spousta lidí vidí paralely s minulou a předminulou sezónou, je docela těžké je přehlédnout, vidím a bojím se jich i já.
Tenhle tým na startu sezóny ukázal charakter a proto chci věřit, že se dokáže z aktuálního bláta vyhrabat. Bohužel jsme do něj zabředli vlastní vinou, přestali jsme bruslit, bojovat a zodpovědně bránit. Odmítám argument, že se nedaří kombinace a přesilovky, to se jistě v části sezony může stát, my jsme ale přestali makat, což se akceptovat nedá. Kvituji natribunění Pletky a doufám, že budou následovat další exempláře, kterým je zatěžko zabrat dozadu nebo dělají zbytečné a hloupé fauly a nepracují pro tým.
Jako velké pozitivum vidím přítomnost Pepy Zajíce, jeho názory na situaci považuji za 100% správné a věřím, že dokáže prosadit příslušná opatření.
Ale no tak.... budovat u nás tým s nějakou víceletou perspektivou? Tento tým má periodu dva roky, přitom v každém z nich nesmí neuspět a jestli ne letos nebo příští rok, bude se tvořit zase zcela nový tým z momentálně volných hráčů, to není žádné budování.
P. S. V hospodě se toho nakecá, ale včera jsem v jedné slyšel cosi o možném odchodu Kuby ....
2 Prst: Ano, správně si to pamatuješ, jsem Krumlovák, pak nakrátko tvůj a Karlův spolubydlící v ČB atd.
A jedna zajímavost na závěr:
Jan Kovařík (tedy já) * 18.11.1983 v Českém Krumlově
Marián Jelínek (trenér víte koho) * 18.11.1963 v Českém Krumlově
Teď ještěš zjistim, že Straka je můj starší brácha...:-)
Ja to beru tak, ze se nastoupila urcita cesta a tym se buduje s perspektivou uspechu treba za rok ci dva. Proto mam ja osobne s timhle tymem mnohem vic trpelivosti nez s tim minulym. Extraliga je v polovine a je hodne vyrovnana. Kazdeho muzeme porazit, s kazdym muzeme prohrat.
Takze odpustte, ale na lamani holi je dle meho nazoru jeste brzy. Krize v prubehu sezony padne na kazdy tym a ja jsem optimista, ze i my ji brzy prekoname.
Jo, vira. Nekteri se ji dokazou nasytit. Ja bohuzel ne.
Jinak s tou bojovností musim říct, že ta tu od dob Jandače opravdu chyběla. Nicméně letos jí až na pár výjimek (doma s Vítkama začali hrát až třetí třetinu, Cheza, Vary) vidim. S tim souvisí i upřímná radost s každého golu apod., ze které jsme tady byli všichni na začátku sezony nadšeni.
Prostě druhá čtvrtina se nepovedla. Druhou polovinu ELH jsme začali dobře v Ostravě a bod s Plzní beru já osobně jako úspěch.
Někdo tady kritizoval toho mýho koně (Lanýže
), že je za očekáváním - to je, ale já mu věřim, že mu to tam začne padat víc. Ikdyž 7 bodů za 17 zápasů neni zas taková hrůza, navíc když si vezmu v úvahu že byl zraněn a při nějakých zápasech ne úplně fit po zranění
P.S. Možná nám měli taky odečíst všechny body za toho Martynka a někoho by to tady nakoplo....
ZÍTRA VÝJEZD SLAVIA!!!
----------------------------
Podrobnosti na odkaz
Přijeďte podpořit hráče a udělat domácí atmosféru!
...né souhlasím s tebou, že to bylo opravdu děsný. Zhodnotil bych to asi takto, když jsem odcházel z hokeje, šel přede mnou pán co telefonoval a hodnotil hokej a řekl tuto větu: "prosím tě, až mě nedej bože náhodou zase napadne jít na hokej, tak mi prostí tě dejte rovnou přes drž#u..."
Vzhledem k tomu ze herne i vysledkove se nam posledni dobou na Slavii dari, odhaduju, ze zitra vecer uz budeme po Praze vyrvavat MISTRI!
Co se tyka prognoz na spatnou fyzicku (konec listopadu), nevim jak potom bude nase hra vypadat v lednu a unoru. Nechci malovat Bokroše na zeď, ale ... stejne jako Wagi se zacinam cim dal tim vic divat na 10.flek nez na 6. :(
A jak můžete chválit Mikesku, tomu taky nerozumim.
Ano, měl snahu padat do střel při oslabení, ale jinak hrůza...
No proto, už jsem se bál, že jsem sám, kdo včera neviděl pozitivního vůbec nic ...
Po včerejšku a po takřka všech zápasech poslední doby prostě nemůžu napsat, že se mi líbil výkon toho nebo toho hráče či ten nebo onen moment, protože celkový dojem je strašný. A označit za nejlepší hráče ty, kteří udělají nejméně chyb nebo vysloveně nepropadnou, je výraz zmaru.
Nas gol na 2:1 jsme dali pri snad jediny nasi sanci treti tretiny. Trochu lepsi byla prostredni tretina. Zbyle dve naprosto tragicke. Atraktivitu vcerejsiho hokeje podtrhl zmar na kazde strane v tutovkach prodlouzeni. Bod je cenej jen tim, ze kdyby nebyl ani jeden, uplne by to degradovalo vyhru nad Vitkama. Nechapu, jakym zazrakem jsme tam dali 6 fiku. Je to bida, bida a nic nez bida.
Jednoznačně jsme na štíru s kondicí a to může znamenat jen jediné - je málo nebo špatně natrénováno. Jestli tady optimisticky věříte, že Pepa s Frantou něco vymyslí, tak v tomto směru bylo už vše vymyšleno - trénovat. A jestli má být problém v ledu, tak ho prostě před tréninky neleštit, ať si na to zvykaj ...
Novák se dneska Tůmovi minimálně vyrovnal. A navíc hráli spolu, to byla dvojka...:-/ Jsme na to v úterý zvědavej, snad to nebudou vyhozený prachy...
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.





















