Filtr: výpis příspěvků ze dne "2009-1-9" |  vypnout filtr

TO: MarekŠ Smajlík

MarekŠMarekŠ | Strakonice/ČB
Reagovat
09.01.2009, 23:34

TO: halikarnas Možná tomu nerozumím, možná že i ty nesmysly plácám. Ale i přesto tvrdim, že 2 sezóny se tu pod hlavičkou Mountfieldu hrálo o špičku soutěže a nevěřím, že to bylo jen ze setrvačnosti z předchozího období nebo jen kvůli tomu, že na střídačce stál Pepa Jandač. Jinak pokud by nastala ta situace, že bych dobře vykonával svoji práci, ale moji nadřízení by podle mého názoru byli nekompetentní, tak bych odešel jinam, konkurence by po mně jistě ráda sáhla, pokud bych byl dobrej. Jinak já mám stále neutuchající - a možná - naivní víru v to, že postavení v tabulce si hokejový klub vybojovává stále ještě výkony na ledě a ne rozhodnutími z kanceláře (byť třeba nemusí být úplně nejlepší).

TO: MarekŠ pokud budes vykonavat sve zamestnani velmi dobre a prijde nekdo kdo tomu ale vubec nerozumi a zacne Ti rikat ze to budes delat tak a tak jinak nedostanes ani korunu a i kdyz budes vedet ze je to uplne na pytel tak co budes delat :( tak tady nerikej takovy nesmysle pac bohuzel tam hrajou ty blby sekacky a bazeny

Reagovat
09.01.2009, 23:19

TO: halikarnas Nedělam. Říkám zaplať pánu bohu, že tu Mountfield je, protože hodně těžce by se dnes sháněl spolehlivej partner pro klub. Stačí se podívat, co teď kolem nás zažívá mnoho firem. A v minulých 2 sezónách se klub pod hlavičkou Mountfieldu dostal dvakrát do semifinále.

Podle mýho názoru bylo to, že stavěl Bokroš Kubu na všechny poslední zápasy jeho jedno z mála dobrejch rozhodnutí. Tlačil se dostal k moci a podělal i tuhle poslední věc. Duda nehraje, nevim proč... Hráč jeho kalibru sedí a Jareš si tam vesele bruslí jako na pouti... Je mi z toho zle, bojim se baráže a to jako hodně!

TO: MarekŠ si delas srandu???

SuciSuci | Motor
Reagovat
09.01.2009, 23:11

Tak promin nesledoval jsem utkani. Ale jestli ve 40. sekunde prohravaj 2:0 tak to nemuzou ani myslet vazne nakej vysledek tam uhrat. Smajlík

aslavaaslava | MOTOR
Reagovat
09.01.2009, 23:10

Asi je škoda,že se v hokeji hraje na góly a nehodnotí se jako v krasoblusní i umělecký dojem.To by možná měli naši borci ještě jakouž-takož šanci.

teamstrteamstr | motor
Reagovat
09.01.2009, 23:02

To MarekŠ: Přesně tak Smajlík

Reagovat
09.01.2009, 23:00

TO: Suci A co mají říkat? Že si jedou pod Ještěd pro prohru?

Reagovat
09.01.2009, 22:59

TO: halikarnas No, zápasy se odehrávají na ledě, že. A tam nehrajou ani sekačky ani bazény, tam hrají hráči. Takže na Mountfield bych tu současnou krizi neházel. Jinak dneska velká škoda.

Reagovat

Motor sou fakt nejvetsi trubky prej ze tam jedou vyhrat :-DDD Smajlík Smajlík

ČeněkČeněk | Liberec
Reagovat

Motoráci držte se. Ať jste brzo zase tam kam patříte - ve vyšších a nejvyšších patrech tabulky. Držím palce. Smajlík

DonSaDonSa | budějce
Reagovat

Sem taky pro to něco udělat!!! Potřebujeme je nakopnout!!! Smajlík

Reagovat
09.01.2009, 22:22

Dneska nám to prohrál začátek, todle se nesmí stávat Smajlík a sem pro vymyslet nějakou akci ne slaviji , myslim že ted hráči potřebukou velkou podporu Smajlík a začít vyhrávat Smajlík

09.01.2009, 22:09

Filip Pešán (Liberec): "Podařila se nám první dvě střídání, která určila ráz začátku utkání. Budějovice ale byly opět velice silný tým, jenž nás během druhé třetiny začal přehrávat a nám začaly trochu docházet síly. Budějovice byly velice silné v osobních soubojích, hlavně v našem obranném pásmu. Nějakým způsobem jsme ale udrželi krok a bojovali do posledních minut."
Jan Tlačil (České Budějovice): "Do utkání jsme vstoupili neuvěřitelně špatně, po 40 vteřinách jsme prohrávali 2:0. Promítlo se to na prvních deseti minutách, kdy jsme byli v křeči. Potom se obraz trochu obrátil, korigovali jsme stav na 2:1 a ve druhé třetině se nám utkání podařilo vyrovnat. Byli jsme ale pasivní, měli jsme asi strach o výsledek. Mohli jsme soupeře přetlačit, ale nepodařilo se. Závěrečná třetina vyzněla šťastně pro domácí, kteří po naší chybě, kdy jsme na konci oslabení a už při hře pět na pět, nedodrželi základní rozestavení a dostali třetí gól."

Reagovat

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

REPORT ??| Hokejisté Motoru po dvou domácích prohrách neuspěli ani na ledě suverénního Litvínova. ??

Proti Litvínovu nastoupíme v této sestavě!

DNES HRAJEME VENKU! Vyrážíme do Litvínova! V 17:30 se tak utkáme s lídrem tabulky, který zatím neztratil ani bod ??. Držte nám...