...ten zamilovaný smajlík, nebo co to je, je tam omylem, samozřejmě... sezona 07/08

můžete mi, prosím, nékdo říct, jaký byl minuloroční rozpočet motoru (07/0 Smajlík ?

Reagovat
19.06.2008, 14:50

Mikásek:
bohužel velmi hořký vtip a OPRAVDU z kategorie "ze života" Smajlík

A já bych podle našeho zápasu zase natočil další hollywoodský film s českým hercem jako hlavním padouchem 15 minut 2

DejvasDejvas | Motor
Reagovat
19.06.2008, 14:36

FO: Při vzpomínce na závěr našeho nedělního zápasu mě napadá podobná hádanka: Jak dlouho trvají dvě minuty?

jak dlouho trvá půl minuty? .... podle toho na jaké straně dveří od hajzlu jsi ...

TO: Mikásek
Karla Brücknera jsme v tomto vtipu odhalili snadno ...

Jeden ze života ...
Už jsem opravdu starej!
Mám dva bypassy a umělej kyčelní kloub a koleno, bojuju s rakovinou prostaty, s cukrovkou, jsem napůl slepej, neslyším nic tiššího než startující letadlo, beru čtyřicet různých léků, z kterých jsem malátnej a mám vokna. Demence na postupu, mizernej krevní oběh, v rukácha nohách nemám cit. Už si nepamatuju, jestli je mi vosumdesátvosum nebo devadesátjedna. Už jsem přišel o všechny přátele. Chválapánubohu, že mám
aspoň ten řidičák.

jenda79:
Ale to je spíš ohledně toho aby si jim jednu nepustil než že by oni zbyli tebe ne? Dyť jim je do 15cti Smajlík

jenda79jenda79 | MOTOR
Reagovat
19.06.2008, 11:47

no ono je to o strach i na tej základce...

jenda79:
Na vejškách můžeš, ale tam bych se zase bejt učitelem bál Smajlík

Reagovat
19.06.2008, 11:24

hlavně ve školách - ani přes držku jim dát nemůžeme Smajlík

Dejvas:
to máš jedno, dneska jakejkoliv kontakt s dětmi je ostře sledovaný(bohudík) Smajlík

19.06.2008, 10:33

Barta: Zašel bych se mrknout rád, ale to budu zrovna koupat malou :-)

BartaBarta | moTurek
Reagovat
19.06.2008, 10:29

Zdravím! Ještě jednou připomínám, že dneska sehraje HCM v rámci přípravy fotbalový zápas (podle mých informací poslední). Tentokrát proti Dobré Vodě. Info zde.

Reagovat
19.06.2008, 09:27

Italové zpívají "Sevřemež šiky", my bysme ten text měli nejspíš "Sevřemež půlky"... Mch, včera Rusáci krásně ukázali, jak se má "bránit" vedení, z jejich strany parádní výkon, makali celou dobu a hlavně po druhým gólu nestáhli ze hřiště ofenzivní střed a neposlali na plac nějakýho Kadlecova, ale hráli pěkně dopředu na brejky, na tři útočníky, protože když je míč vepředu, tak gól do mojí brány nepadne. I když jsem fandil Švédům, od nějaký 30. minuty jsem musel v duchu tleskat Rusům za parádní výkon. Při troše štěstí v koncovce to mohlo skončitě nějakých 5:1 a to by bylo překvapení.

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Včera Šimon Kubíček nastoupil k prvním zápasu po svém návratu ze zámoří. Jak utkání hodnotí? Proč ve vyhrocené třetí třetině...

REPORT ?? | První přípravný zápas, první vítězství! ?? Motor poráží Slovan Bratislava 2:1. ??