06.09.2007, 19:39

Motorácké derby!

Tento týden se kromě reálného hokeje odehrál i exhibiční dvojzápas na serveru hockeyarena.net mezi týmy FC Dragons České Budějovice manažera Machyho (mě) a Budweiser Bürgebräu manažera Mikáska. Oba týmy v současné době hrajou v šestých ligách a zatímco tým Machyho momentálně balancuje na hranici sestupu v lize VI.32 Mikáskův tým bojuje o Play off v lize VI.5.
První zápas se konal v neděli 2.9. na ledě v dračím doupěti.
Do tohoto zápasu nastoupili lépe hosté a za Bürgebräu po chybě obrany v samostatném úniku skóroval šestadvacetiletý švédský křídelník Tiensuu - čas 8:55. Za draky vyrovnal po přesilovkové kombinaci Linus Kaukoranta (FIN) v čase 14:33, asistence Michal Hrabal. Druhá třetina přinesla o něco útočnější hokej, přesto ale gól padl až ve 33. minutě kdy letošní golmanskou posilu draků, finského golmana Soikkeliho, překonal útočník Moritz (Rodrigo Çíis, Pasi Kahilainen). Ve 39. minutě znovu udeřili Draci, jmenovitě nejlepší střelec a kapitán Michal Hrabal (asistence Fink). I ve třetí třetině se hrál na oko krásný vyrovnaný hokej. Tentokrát se ale vedení ujali Draci rychlou akcí, zakončenou nechytatelnou střelou Michala Hrabala. Draci už pak vedení udrželi a Mikásek si vezl domů porážku 3:2. Před 3218 diváky excelovali hlavně golmani, domácí Soikkeli si připsal 31 zákroků, hostující Mikulec 29.
Odvetný zápas se konal 5.9. na ledě Samson arény. Mikásek se rozhodl, že do tohoto zápasu nasadí druhého z golmanské dvojice, mladíčka Lukáše Kosa. Hokej se hrál stejně útočný a i golmani byli stejně excelentní jako v neděli a tak se i 3334 fanoušků v Samson aréně měli na co koukat. V první třetině udeřil nečekaně ve vlastním oslabení finský obránce Pasi Kahilainen, asistence: Ľuboš Kolár, Daniel Kříž. I přes krásné šance na obou stranách padl další gól až ve druhé třetině a opět do sítě Machyho Draků. V obranné třetině si vzal puk Tomáš Patočka, projel celé hřiště a nekompromisně zavěsil - 2:0. Skvěle chytajícímu devatenáctiletému Kosovi ukradl nulu až v konečném power play jiný mladík - překrásnou kombinaci v čase 59:46 zakončil Adam Bednář. Ve zbývajícím čase už se Drakům vyrovnat nepodařilo a tak vyhrál tentokrát Mikáskův tým 2:1. Zásahy brankářů: Soikkeli 29, Kos 37.
Přejeme Mikáskovi, aby se dostal do Play off a fanouškům hezký den.

Reagovat
06.09.2007, 19:29

TO:quak přesně tak..vědu bych z toho nedělal...hlavně přivezt 3 body ve středu. Smajlík

quakquak | HC MOUNTFIELD
Reagovat
06.09.2007, 19:19

Je... :-)

Přece si nevystřílí prach v přípravě. Počkej v SA...

tak ale tech 9 golu padlo :D

Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/Mountfield!!
Reagovat
06.09.2007, 19:13

Prohrát tak Dobře se vyvyjejicí zápas Smajlík

Reagovat

No, tak jsem se s tím bůrem nemýlil.. :-)

Reagovat

Smajlík Smajlík Smajlík

Reagovat
06.09.2007, 19:08

2 Kemir

Nikoli, je to ohavné! Proto tam byl taky přidán ten smajlík... :-))

Reagovat

quak asi tak!! Smajlík

Reagovat
06.09.2007, 19:07

To : Quak je to vůbec čestné upravovat příspěvky s tipem na výsledek :-)

Reagovat

Presilka 4:3 no nvm jestli to ubraníme

Reagovat

No, koukám, že Hubl26 není jediný komu shoda podmětu s přísudkem nic neříká... Ti komentátoři na tom jsou ještě hůř. :-)

2 Hubl

No, pokud za nás dnes hrály holky, je plichta výborný výsledek, ne? :-)

misak256misak256 | motor
Reagovat
06.09.2007, 18:58

jeee Smajlík

Reagovat

No a je to zas sme udělaly blbosti a zase sme inkasovaly na konci jak v plzni škoda!!

2 Kemir

Díky ó šlechetný...! Vidím to dnes na plichtu... :-)

06.09.2007, 18:46

Ty vole, my jsme proměnili přesilovku! Kemire, minus pět? :-)

Reagovat

A další!!! Mimochodem ten třetí sváteční střelec jánko mucha...

06.09.2007, 18:44

Ty jo ale teď koukám Beroun : Rokycany 7:0 po první třetině Smajlík To je hezkééééé Smajlík

06.09.2007, 18:39

Proboha, "nemílil"...! Páni komentátoři by měli své případné milostné dopisy asi raději telefonovat... :-)

06.09.2007, 18:21

Doufám, že Motor také nějak uctí památku Martina...

HajleHajle | HHB Pardubice
Reagovat
06.09.2007, 18:12

jo cesta do Brodu je maso..v noci se dá jet max 50 km/h. Vyhejbám se tam tomu jak můžu, ale on jel jinudy. Prej nekde stavoval nebo co...tak to vzal přez Zenit Čáslav

DejvasDejvas | Motor
Reagovat
06.09.2007, 18:06

machy: On jel z Pardubic do Brodu přes Čáslav, to je mi trochu divný, protože kratší je to přes Chrudim a Ždírec nad Doubravou. Já znám právě tu trasu přes Ždírec, protože občas tudy jezdíme s mojí ženskou k ní domů na sev. Moravu. Ty cesty tam jsou hrozný - prostě Vysočina. Vymletý koleje, záplaty, žádný krajnice, běs a hrůza. Když jsme to jeli posledně, tak byly silný přeháňky a několikrát jsem dostal aquaplanning, když ty vyjetý koleje byly plný vody - to byly až 20 centimetrů hluboký koryta! V tu chvíli mi nebylo vůbec do zpěvu.

12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

• Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

Včera Šimon Kubíček nastoupil k prvním zápasu po svém návratu ze zámoří. Jak utkání hodnotí? Proč ve vyhrocené třetí třetině...

REPORT ?? | První přípravný zápas, první vítězství! ?? Motor poráží Slovan Bratislava 2:1. ??