MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
30.04.2021, Michal Špírek

Zákrok Jiřího Patery mezi nejhezčími akcemi sezóny! Vyhraje Zlatou helmu?

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Klub MADETA Motor má své zastoupení mezi nejhezčími akcemi sezóny 2020/2021. Zasloužil se o to gólman Jiří Patera svým fantastickým zákrokem proti Viktoru Hüblovi, kterému doslova ukradl jasný gól parádním skokem a zákrokem brankářskou holí. Hlasující mohou právě tento zákrok podpořit ve finále ankety Zlatá helma.

Dvaadvacetiletý Jiří Patera stihl před odchodem do zámoří odchytat v uplynulé sezóně za Motor patnáct zápasů. Skvělých zákroků předvedl hned několik, o přízeň fanoušků v anketě se uchází jeho zákrok z utkání 25. kola na litvínovském ledě. V závěru první třetiny ve zdánlivě ztracené situaci skočil proti zakončujícímu Viktoru Hüblovi a dokázal svou holí vytěsnit letící kotouč mimo tři tyče. Stane se díky tomu absolutním vítězem ankety Zlatá helma SENCOR?

Paterovými soupeři jsou pardubický Martin Kaut, třinecký Filip Zadina, Jakub Klepiš z Komety Brno, liberecký Jaroslav Vlach a brankářský kolega Ondřej Kacetl z Třince.

HLASOVAT JE MOŽNÉ ZDE, k možnosti hlasovat je potřeba být zaregistrovaným a přihlášeným uživatelem internetových stránek portálu HOKEJ.CZ. Hlasovat lze v anketě do čtvrtku 6. května 2021 (do 12:00). Vítěz bude vyhlášen v rámci pořadu Hokejista sezony 2021.

Sociální sítě

Před 95 lety se narodil František Vacovský. V ČB 13 sezon, cca 160 zápasů, 31 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu...

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????

40. narozeniny slaví bývalý útočník Milan Kopecký. V ČB 1 sezona, 28 zápasů, 1 gól (zároveň vítězný), 5 kanadských bodů, 3 +/-...