MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
17.02.2021, Redakce

Svaz zrušil veškeré soutěže mládeže

Už na konci ledna ukončil prezident Českého hokeje Tomáš Král veškeré amatérské soutěže v ročníku 2020/21, postupně se jednalo o juniorskou ligu a také dorostenecké a žákovské kategorie. V poslední řadě se definitivně ukončila i Juniorská liga akademií.

Hlavním důvodem pro definitivní ukončení všech mládežnických soutěží bylo vypršení termínu, který zaručoval odehrát alespoň 50 procent zápasů ze základní části.

Český hokej ale i nadále věří ve zlepšení pandemické situace a usiluje o možnost jiného zápasového programu. Pokud by se mládežnický sport znovu rozjel, v úvahu by připadaly přátelské zápasy nebo také turnaje či poháry.

Sociální sítě

David Štich bude asi největším tvrďákem sestavy Motoru. Tvrdí ale, že oproti dřívějším sezónám se zklidnil a dokáže se postarat o...

Před 95 lety se narodil František Vacovský. V ČB 13 sezon, cca 160 zápasů, 31 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu...

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????