MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
26.09.2012, Radek Papáček

Na nedělní utkání HC MOUNTFIELD s Kladnem vyprodáno!

Hokejisté HC MOUNTFIELD budou následující neděli na domácím ledě hostit Rytíře Kladno. Utkání je už v této chvíli prakticky vyprodáno. Kapacita Budvar Arény bude naplněna především držiteli permanentních karet a dále pak příznivci, kteří si vstupenky dopředu zajistili přes internetovou rezervaci na oficiálních webových stránkách klubu. Do volného prodeje v den utkání od 13:00 hod. půjdou pouze vstupenky, které do úterní půlnoci nebyly uživateli v internetové rezervaci uhrazené. I přes enormní zájem o vstupenky vedení a představenstvo klubu vůbec nezvažovalo zvýšení jejich cen.

Jiné extraligové kluby se k takovému kroku však odhodlaly. Na utkání s Kladnem v čele s Jaromírem Jágrem zvýšily ceny jednorázových vstupenek. „O tomto kroku vedení a představenstvo klubu v žádném případě neuvažovalo. Myslím si, že by to vůči našim fanouškům nebylo férové. Před touto sezonou jsme totiž představili určitou koncepci ticketingu, která přinesla například i rozmělnění cen jednorázových vstupenek. A jako klub si za touto koncepcí musíme stát. Najednou během sezony pro jedno utkání zvyšovat vstupné, to by nebyl ten správný krok,“ sděluje Ing. Zdeněk Blažek, předseda představenstva a generální manažer HC MOUNTFIELD a.s.

Atraktivní utkání s Kladnem je v tuto chvíli prakticky vyprodáno. Jistotu svého oblíbeného místa v Budvar Aréně však mají všichni držitelé permanentních karet. Kdo tak v létě neváhal s pořízením celosezónní karty, jednorázové vstupenky shánět nemusel. „Naše ticketingová koncepce právě nejvíce zvýhodňuje dlouhodobé držitele permanentek,“ připomíná Zdeněk Blažek.

Veškeré vstupenky určené do volného prodeje byly prakticky okamžitě a s velkým předstihem příznivci rezervovány na internetu. Neuhrazené rezervace do úterní půlnoci dne 25. září 2012 propadly a budou uvolněny do volného prodeje v den utkání 30. září 2012 od 13:00 hod. pouze na pokladně č. 1. Jedná se však o pouhé desítky jednorázových vstupenek.

Vedení HC MOUNTFIELD chce svým fanouškům zajistit co největší komfort s vyzvednutím rezervovaných vstupenek. Všechny ostatní pokladny Budvar Arény vyjme č. 1 tak budou určené speciálně k vyzvedávání rezervovaných a uhrazených vstupenek.

Vyzvednutí rezervovaných vstupenek

Sekretariát klubu: sektory A2, A3, A4, A5, A6
Pokladna č. 2: sektory C1, C2, C3, B2, B3
Pokladna č. 3: sektory C4, C5, C6
Pokladna č. 4: sektory C7, D2, D3, D4 a Stání

Poklady č. 2 a 3 se nacházejí u lávky směrem od Sportovní haly. Pokladna č. 4 se nachází u letního kina. Rezervace si bude možnou na uvedených místech vyzvedávat od 13:00 hod.

Sociální sítě

28. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Vojtěch Tomeček. Gratulujeme a přejeme co nejvíc gólů za Motor! ??

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…