Banes Motor České Budějovice
05.05.2014, Redakce

Motor si ve svátek zahraje fotbal, vyzve ho Sedlec

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Ani v letošním roce nebudou chybět v přípravě hokejistů jako zpestření fotbalové zápasy. Ten první proběhne ve čtvrtek 8. května na hřišti účastníka 1. B třídy SK Sedlec. Výkop bude ve svátečním odpoledni od 16 hodin.
Sváteční den je ideální doba pro fanoušky Motoru na to zajet do malebné vísky Sedlec, která leží nedaleko od Českých Budějovic směrem na Písek. Hokejisté ČEZ Motor České Budějovice se tam představí bez helem a bez výstroje, zato s kopačkami na nohou. Vyzve je účastník krajské 1. B třídy SK Sedlec, který je v soutěži momentálně na třetím místě. Jak dopadne měření sil amatérských fotbalistů a profesionálních hokejistů, to lze sledovat v pěkném prostředí s malou hospůdkou na sedleckém stadionu. Pikantní bude souboj hlavně pro marketingového ředitele Motoru Tomáše Kučeru, který právě za Sedlec střílí v 1. B třídě góly. Vstupné na utkání se nevybírá, zato pokud byste chtěli získat podpis některé z nových posil Motoru, jistě se po utkání najde příležitost.
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 12:03 Hečko (Mařík, Přibyl; 5/4), 22:53 Hřebejk (Nedorost, Šrámek; 5/5), 34:37 Mařík (Lev, Přibyl; 5/4) –...

Branky a nahrávky: 23:55 Kříž (Bystřický; 5/4) – 25:25 Hurt (Malínek, Polák; 5/4), rozh. náj. Hurt.

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Banes Motor České Budějovice