MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
20.04.2021, Redakce

Mládež Motoru začala se společným tréninkem

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Mladežnická družstva akademie HC České Budějovice zahájila pod vedením trenérů společnou přípravu dle platných epidemiologických opatření.

Po umožnění sportování dvanáctičlenným skupinám rozdělených do dvojic přistoupil i českobudějovický Motor k zahájení letní přípravy mládežnických celků. Příprava bude přizpůsobována dle právě platných opatření.

I přes ztížené a zpřísněné podmínky pro trénování českobudějovičtí trenéři možnost opětovného zahájení společné přípravy kvitují a věří v další fáze rozvolňování, které umožní týmům se připravovat zcela pohromadě při využití dalších způsobů tréninku.

V době zákazu skupinového tréninku trenéři akademie připravovali hráčům individuální tréninky a různá zpestření dlouhého času bez hokeje. Například v soutěži Základen se hráči a hráčky natáčeli při různých individuálních hokejových dovednostech a vítězové z jednotlivých kategorií získali podepsanou hokejku všemi hráči A-týmu Motoru.

Sociální sítě

Před 95 lety se narodil František Vacovský. V ČB 13 sezon, cca 160 zápasů, 31 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu...

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????

40. narozeniny slaví bývalý útočník Milan Kopecký. V ČB 1 sezona, 28 zápasů, 1 gól (zároveň vítězný), 5 kanadských bodů, 3 +/-...