MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
03.11.2021, Klub

Jak se dostat na hokej?

ČESKÉ BUDĚJOVICE — První podmínkou, jak se dostat na hokej, je mít permanentku či vstupenku. Od 22. listopadu dále platí upravené podmínky pro účast na hromadných akcích. I vzhledem k podnětu na nedodržování aktuálně platných mimořádných opatření při zápasech, který od jakéhosi oznamovatele obdržela Krajská hygienická správa, bude vynucování platných opatření pečlivé a je třeba se na to připravit. Bez nasazeného respirátoru nebude žádná osoba připuštěna do Budvar arény a i během zápasu budou diváci ještě více upozorňování na nutnost dodržování tohoto nařízení. Zároveň neustále sháníme pořadatele pro utkání A týmu i mládeže, zájemci mohou přijít před zápasem ke vstupu pro invalidy.

Podmínky účasti na utkáních Motoru

Kontrola před utkáním bude i nadále dvojí. Kromě prokázání se vstupenkou není možné vpustit fanoušky, kteří vykazují klinické příznaky onemocnění covid-19. Dále je nutné doložit písemně či elektronicky i splnění alespoň jedné z následujících podmínek:

  • kompletně ukončené očkování alespoň 14 dní před utkáním
  • oficiálně potvrzené prodělání onemocnění COVID-19, přičemž od prvního pozitivního testu neuplynulo více než 180 dní před utkáním
  • pro osoby od 12 do 18 let, osoby s lékařsky potvrzenou kontraindikací k očkování a osoby se započatým očkováním oficiální PCR test ne starší než 72 hodin před utkáním

    Ideální je prokázat se zeleně svítícím jménem v aplikaci Tečka, kde se sdružují informace z očkování i testů. Je to bezesporu rychlejší, než případná kontrola písemností.

    Děti do 12 let nemusí dle nařízení splňovat výše vypsané podmínky, kromě absence příznaků nemoci. V prostorách Budvar arény je nutné po celou dobu nosit ochranu horních cest dýchacích a dodržovat všechna aktuální zákonná nařízení vlády.

  • Sociální sítě