Banes Motor České Budějovice
16.03.2022, Klub

Dnes končí aukce na pomoc Ukrajině! Vydražte loňské dresy Motoru

ČESKÉ BUDĚJOVICE - Ani Motor pochopitelně nezůstává stranou v této nelehké době a přispěje na pomoc válečným stavem ohrožené Ukrajině. Výtěžek z aukce loňských hraných dresů Motoru tak poputuje právě na pomoc válkou strádající země. Vždyť jeden z dresů na sobě nosil i rodák z rozbombardovaného Mariupolu Ivan Lytvynov. Pokud můžete, vydražte některý z dresů a udělejte si radost tím, že někomu pomůžete. Aukce probíhá jako tradičně na portálu sportovniaukce.cz.

Už před utkáním s Litvínovem vyjádřil klub společně s fanoušky podporu lidem na Ukrajině. Podívejte se na video!

Branky a nahrávky: 02:36 Fleischman (Přibyl, Čečetka; 5/4), 57:27 Koníř (Barna, Jaroš; 5/5) – 19:23 Klíma (Páleník, Studnický;...

Odehrané v 12:00 | U20
Motor České Budějovice