ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
15.02.2017, Tisková zpráva

České hokejové hry nově s přízviskem Carlson. Vstupenky v prodeji od čtvrtka

Po čtyřech letech se do České republiky vrátí nejprestižnější z turnajů evropské hokejové tour. Poslední prověrka evropských top týmů se bude konat od 27. do 30. dubna v Českých Budějovicích. Hokejový svátek ponese nově název Carlson hockey games vycházející z původního Czech hockey games. Vstupenky budou v prodeji od čtvrtka 16. února – pouze pro členy komunity HOKEJKA. Volný prodej bude zahájen v pátek 17. února od 12 hodin.
Značka Carlson – nový titulární partner českých hokejových her – u nás působí na poli automobilových provozních kapalin, autokosmetiky a motorových olejů. Spojení této značky s hokejem můžeme chápat také symbolicky, protože stejně jako u hokeje jde v tomto oboru o co největší rychlost, hbitost a výdrž. „Těší nás, že jsme získali možnost spojit tradiční český sport s ryze českou společností, jejíž výrobky dosahují světové úrovně stejně jako naši nejlepší hokejisté,“ komentuje přijetí nového člena hokejové rodiny národního týmu Jana Obermajerová, ředitelka BPA sport marketing – výhradního marketingového partnera ČSLH.

Společnost Filson, jakožto výrobce produktů Carlson, si považuje za čest, že mohla svoji značku spojit s tak významnou událostí, jakou je jeden z turnajů EHT. „Pevně věříme, že se díky tomuto spojení podaří navázat dlouhodobou spolupráci s českým hokejem a zároveň tak nastartovat i novou tradici pro označení českých hokejových her,“ těší ředitele společnosti Carlson Libora Čiháka.

V Českých Budějovicích se představí TOP hráči Česka, Švédska, Finska i Ruska. Sestavy, se kterými týmy na jihu Čech nastoupí, už budou téměř finální pro mistroství světa v Paříži a Kolíně nad Rýnem. Poslední volná místa v sestavě půjdou na dračku, takže na ledě každý nechá maximum. Proto byste ani vy neměli váhat a zajistit si vstupenky s dostatečným předstihem.

Prodej vstupenek na Carlson hockey games

Předprodej vstupenek na Carslon hockey games pouze pro členy komunitního projektu HOKEJKA.cz odstartuje ve čtvrtek 16. 2. 2017 v 10:30 hodin online a potrvá téměř do půlnoci (23:59 hod). Tento prodej bude určen pouze pro registrované členy HOKEJKY, kteří mají své HOKEJKA ID. Členové hokejky také získají 20,- Kč slevu na vstupenku. Každý, kdo je v komunitním programu HOKEJKA registrován, musí při přednostní koupi vstupenek zadat své HOKEJKA ID (identifikační číslo).

To nalezne po přihlášení na webu www.hokejka.cz v pravém horním rohu obrazovky nebo na své HOKEJKA kartě, případně v pravidelném newsletteru v pravém horním rohu pod svým jménem.

Volný prodej vstupenek začne v pátek 17. 2. 2017 ve 12 hodin.

Prodej bude probíhat online na webech www.hokej.cz a www.hcmotor.cz prostřednictvím projektu HOKEJKA TICKET. Připravujeme také prodej ve fan shopu ČEZ Motor České Budějovice. Termíny prodeje ve fan shopu budou posléze zveřejněny na webu www.hcmotor.cz.

Veškeré platební metody, které lze pro koupi vstupenek použít, najdete na webu PlatebniBrana.cz. Pokud budete vstupenky platit kartou, ujistěte se, že máte u své platební karty aktivovánu možnost platit kartou online.

Vstupenka CZE-FIN, čtvrtek 27. 4. 2017

Kateg.

popis

sektory

Cena za ks

1

dlouhé strany (sezení)

A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

       490,00 Kč

2

krátké strany (sezení)

A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

       390,00 Kč

3

stání

D5

       250,00 Kč

4

snížené vstupné

místa se zhoršenou viditelností

       250,00 Kč

 

Vstupenka na dvojutkání* víkend 29. a 30. 4. 2017

Kateg.

popis

sektory

Cena za ks

1

dlouhé strany (sezení)

A2, A3, A4, A5, C2, C3, C4, C5

       690,00 Kč

2

krátké strany (sezení)

A1, A6, B1, B2, B3, B4, B5, C1, D1, D2, D3, D4

       590,00 Kč

3

stání

D5

       350,00 Kč

4

snížené vstupné

místa se zhoršenou viditelností

       350,00 Kč

*Vstupenka na dvojutkání - cena zahrnuje vstup vždy na obě utkání hraná v určitý den. Pokud chce jít fanoušek na sobotní i nedělní utkání českého týmu, je zapotřebí koupit dvě vstupenky (na sobotu RUS-FIN, CZE-SWE a na neděli SWE-FIN, CZE-RUS).

Limit vstupenek zakoupených 1 osobou je 6 vstupenek (platí i pro členy komunity HOKEJKA)

Průběžné informace k utkáním a dalším aktivitám národního týmu budou zveřejněny následně, včetně oficiálních profilů na sociálních sítích Facebook, Instagram, Twitter a Youtube  pod jednotným odkazem „narodnitym“.

https://www.facebook.com/narodnitym

http://instagram.com/narodnitym

https://twitter.com/narodnitym

https://www.youtube.com/narodnitym

Sociální sítě

První den výdeje permanentek na sezonu 2018-19 začal. Pan Firman, věren rodinné tradici dlouhé 90 let, už potěšil novou kartou...

Českobudějovický odchovanec Roman #Horák mění dres, hrát bude v nejvyšší švédské lize. twitter.com/Hokej_cz/statu…

Jakub Babka se s námi podělil o postřehy z letní přípravy či ze svého zahraničního angažmá.hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Představení jedné z letních posil ZDEŇKA DOLEŽALA ??. Bývalý forvard @HCSlavia mohl českobudějovický dres oblékat už v lednu, ale...