MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE
05.06.2017, Klub

Nový moderní prodej permanentek a vstupenek 2017-18

ČESKÉ BUDĚJOVICE — Prodej permanentek a vstupenek bude od sezony 2017-18 nový, přehledný a moderní. Takřka vše bude možné udělat on-line na pár kliknutí po internetu. Složitým rezervacím a frontám je definitivně konec. Prosíme, pečlivě si přečtěte následující informace.
Fandové v Českých Budějovicích v uplynulé sezoně opět trhali rekordy. Průměrná návštěvnost 5922 diváků je fantastická. "Jediné, co nás v lepší distribuci permanentek a vstupenek limitovalo, byl zastaralý systém. Po dobrých zkušenostech, které jsme vysledovali na turnaji Carlson Hockey Games, jsme se definitivně rozhodli, že se i v tomto směru konečně posuneme do 21. století a dohodli jsme se na spolupráci se společností Deep Vision, která celý prodej ohromně zjednoduší," vysvětluje změnu ředitel marketingu Tomáš Kučera.

S přechodem na moderní systém souvisí i mírné změny v cenách. Jen pro informaci - při loňských cenách permanentek vyšlo jedno domácí utkání (včetně přípravy, play-off a baráže) pro permanentkáře v nejdražší variantě na 71 Kč! "Nejexkluzivnější částí sezony je pro nás momentálně baráž, kterou jsme se rozhodli vyčlenit. Bez ní cena permanentek zůstává na loňské výši. Fanoušek se může rozhodnout, zda chce permanentku rovnou včetně baráže, nebo si následně baráž bude moci přednostně dokoupit, ale to už za cenu vyšší než při včasném nákupu na začátku sezony. U vstupenek se pak ceny nemění, ale přecházíme na dynamický ticketing, to znamená, že základní ceny platí pouze 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená navýšení ceny o 10 Kč," dodává Kučera. "Jedním z podstatných důvodů, proč klub přechází k dynamickému ticketingu, je fakt, že bude mít klub a potažmo prodejce cateringu včas informaci o tom, kolik se dá očekávat fanoušků na utkání. Ale podstatné je samozřejmě zejména to, že každý, kdo bude chtít na hokej přijet, okamžitě ve svém mobilu nebo na počítači uvidí, zda jsou volné vstupenky a jaké místo si může vybrat."

Jak to bude s permanentkami?

Permanentky bude možné zakoupit on-line, ovšem dosavadní permanentkáři, kteří budou jistě chtít využít věrnostní slevu 200 Kč, musí přijít na sekretariát k panu Firmanovi a tam slevu uplatnit. Od příštího ročníku už si každý bude moci permanentku prodloužit sám z pohodlí domova. Noví permanentkáři budou moci kupovat okamžitě z domova, vyberou si místo, zaplatí a obdrží e-mail s veškerými informacemi a voucherem na vyzvednutí své vlastní nové permanentky. Velkou výhodou permanentkářů od nové sezony bude i možnost objednat si občerstvení přímo pro své místo a bez fronty! A výhod bude ještě více, o všech vás budeme včas informovat.

Jak to bude se vstupenkami?

Prodej jednotlivých vstupenek bude také neuvěřitelně jednoduchý. Vybrat místo, zaplatit a obdržet vstupenku bude otázka několika kliknutí. Ke vstupu pak bude možné přijít třeba jen s chytrým telefonem, tam čtečka načte vstupenku přímo z telefonu a je to. Eventuálně je možné si vstupenku také doma vytisknout. Pokud preferujete osobní prodej, pak bude nejsnazší zajít v prodejní době do fanshopu, kde vám vybranou vstupenku na jakékoli volné místo vydají. V den utkání pak bude otevřená i pokladna číslo 1, ale věříme, že to už bude mít prakticky každý svou vstupenku pohodlně zakoupenou.

Začátek prodeje permanentek

Prodej permanentek odstartuje v pondělí 12. června v 9 hodin. Stávající místa budou mít permanentkáři rezervována do 28. července. Rezervaci stačí potvrdit mailem na klub@hcmotor.cz, ale je nutné do výše zmíněného termínu 28. července v době prodeje permanentek dojít permanentku zaplatit! Prodej permanentek bude probíhat vždy v pondělí od 9 do 12 a od 13 do 16 hodin a ve středu od 13 do 16:30 hodin (s výjimkou termínů 26. a 28. června, kdy prodej nebude probíhat). Ve dnech přípravných zápasů se pak bude na sekretariátu prodávat od 15 hodin. Pokud jste permanentku nikdy neměli, můžete si ji od 12. června zakoupit velice snadno on-line. Ale je možné si pro ni ve vypsaných termínech dojít i na sekretariát. POZOR, prozatím obdržíte pouze voucher na permanentku, samotné nové plastové permanentky by měly být vyhotovené cca. za měsíc, o čemž budete vyrozuměni e-mailem i na našem webu. Pokud ale nebudete mít voucher na své místo do 28. července, bude vaše místo po tomto termínu nabídnuto jiným zájemcům přímo v internetovém prodeji!

Permanentky na sezonu 2017-18 včetně případné baráže

Permanentní karta je platná pro všechny domácí přípravné zápasy, domácí zápasy v základní části WSM ligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off, play-out či baráže.

Kategorie
Základní cena
Klub 192810000 Kč
I. kategorie3600 Kč
II. kategorie3000 Kč
III. kategorie (stání)2100 Kč
Fanklub1950 Kč

Loňští celosezónní permanentkáři (fyzické osoby), mají nárok na věrnostní slevu 200 Kč!

Permanentky na sezonu 2017-18 bez případné baráže

Permanentní karta je platná pro všechny domácí přípravné zápasy, domácí zápasy v základní části WSM ligy ledního hokeje a všechny případné zápasy play-off či play-out. Baráž bude možné si přednostně a on-line dokoupit. Ceny viz "Permanentky na případnou baráž" níže.

Kategorie
Základní cena
I. kategorie3000 Kč
II. kategorie2500 Kč
III. kategorie (stání)1700 Kč

Loňští celosezónní permanentkáři (fyzické osoby), mají nárok na věrnostní slevu 200 Kč!

Permanentky na případnou baráž 2018

Kategorie / TypZákladní cena
I. kategorie1400 Kč
II. kategorie1250 Kč
III. kategorie (stání)1000 Kč

Ceny vstupenek na základní část v sezoně 2017-18

Kategorie
1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena140 Kč120 Kč100 Kč80 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letzdarma (bez nároku na sedadlo)

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 10 Kč.

Ceny vstupenek na play-off 2018

Kategorie
1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena220 Kč200 Kč180 Kč160 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letnemají vstup zdarma

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 20 Kč.

Ceny vstupenek na případnou baráž 2018

Kategorie
1. kategorie (dlouhé strany)2. kategorie (rohové sektory)3. kateogie (za brankami)4. kategorie (stání)Fanklub (D3 + D4)
Základní cena250 Kč230 Kč210 Kč190 Kčpermanentní karty
Děti do 130 cm / 6 letnemají vstup zdarma

Ceny platí při nákupu do 48 hodin před utkáním, pozdější nákup znamená přirážku 20 Kč.
Sociální sítě

Je tu další motorácký offline rozhovor! Využijte možnosti zeptat se JAROSLAVA MODRÉHO na to, co vás zajímá. Hlavní trenér Motoru...

Jáchyme hoď ho do stroje, Vesničko má středisková, Dědictví aneb Kurvahošigutntag. České filmové klasiky patří k nejoblíbenějším...

Před 90 lety se narodil bývalý českobudějovický útočník Miloň Paderta. V A týmu hrál 9 sezon, cca 90 zápasů, v nichž vstřelil 16...

Dalším, kdo odpovídal v motoráckém dotazníku, je třicátník Petr Šenkeřík. Ten věří, že nejlepší hokejový zážitek na něj čeká...